Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Отново замириса на комисионни  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано18.07.13 07:20



При положение ,че имаш достатъчно надеждни юноши и младежи,подписал си с Влаьо Илиев,Бадема,Апата,Абушев,предстои с С.Генчев,вероятно с Марто, защо ти трябват чужденци на килограм - "до петък трима"?
Лупи и Тройчо пак в схеми май.........няма оправия,ей!



Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: bobojusty]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.07.13 00:33



На Стойчо Младенов тройчо му викат или говедата или някои капути, които не знаят къде се намират.

Не очаквам да си мислил по темата и да си се подготвил, ама ясно ли ти е, че до средата на декември ще изиграем 23 мача в Агрупа + мачовете за купата?? Това кога е било досега?? И като с кои играчи мислиш да изкараме тоя несравним брой мачове? Може би с контузените Грънч и Апата, с НЕподписалите Генчев и Марто и със суперподготвения готов да изкара цели 60 минути, евентуално, Долапчиев, с 18годишния Васко Попов или с другите (според теб надеждни) юношки, на които сигурно и имената не им знаеш, ама аз им знам класирането в тяхната възраст?? Не влязоха дори в петицата. А едните бяха двуцифрени като място, ама ме срам да погледна, дали не останаха 10ти накрая.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано27.07.13 17:26



като погледаш малко тези португалско-бразилски туристи и вземеш та се впечатлиш,ела ми се обади
Той клуба затова е на този хал....



Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано31.07.13 21:30



Е,Огнянчо, харесаха ли ти досега "звездите" Ревсон, Бруно, Кировски,или да си дойдем на думата ,че по-добре да си играем с нашите, па макар и бледи юноши.
Последния треньор на ЦСКА , който наистина налагаше млади момчета беше Пената през 2008, и сега вече може да се види къде са Тонев и Иванушка, а само тъпотията на Караджата и още няколко пишлемета им попречи и те играят на най-високо ниво.



Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: bobojusty]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано03.08.13 18:47



Стойчо бачка за 20 хилки, докарва добри комисионни, нека да му е зле.

За едно всички трябва да сме съгласи - заплатите по принцип в ЦСКА трябва да са два пъти по-високи от тези в Левски. Нормално!



Обаче португалските бастуни на Стойчо почнаха да ми идват в повече. Тези негови трансфери са си чисти далавери.



Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: tonzosjustice]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано03.08.13 21:57



Марсиньо - почва да ми става "любимец" като Руи Мигел и Серги Якирович.Ебати дървото недодялано.
За португалските ментета е ясна работата - вън ментетата от ЦСКА искаме си младите.



Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: bobojusty]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.08.13 10:14



"Хикс" сезон се очертава



Стойчо има вече нови прозвища - Стойчо хикса или Стойчо трите хикса. Накрая върху целия сезон ще сложим един голям ХИКС, над Стойчо португеза - НАЙ-ГОЛЯМ!



Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: tonzosjustice]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано05.08.13 22:20



cool



Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: bobojusty]  
Автор btroll (интернет Лумпен)
Публикувано06.08.13 10:42



Тия последните две португалски дървета наистина идват в повече. Че то три равни мача и само с юношите да бяхме играли пак трябваше да ги направим...още повече,че срещу Бироя гол на юноша ни спаси от резила.
За португалците е ясно - пак на куци коне случихме, но по-лошото е че и в играта няма никаква идея. Нямали били подготовка. Ами те например и Локо Пд смениха половината титуляри пък нямат загуба до момента...
Казвал съм го и преди - Стойчо е страхлив треньор, затваря играта и играе за сигурно 0:0 ,пък ако дойде нещо в повече - добре дошло...и като че ли с годините все по-страхлив треньор става екзекутораааа

Всеки народ заслужава царя си



Тема Re: Отново замириса на комисионни [re: btroll]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано06.08.13 13:15



При мен думата Стойчо винаги е вървяла с Оставка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.