Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 25.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Марсиньо  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано21.07.13 19:40



Имаме си нов Маркиньос

....90% брак и скорост на костенурка.
Иначе тоя Менди поне е великан и не го мачкат.



Тема Re: Марсиньо [re: bobojusty]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано22.07.13 18:07



Марсиньо е кадърен. В това подобие на лятна подготовка и в подобие на отбор, формата му е напълно адекватна. И триметровия бай Менди ми хареса - смразяваше ги само с външен вид и без да прави шпагати като Ибрахима Гай. А и не подава като триметрово дърво.
Майтапът настрана - при цяло лято циркове от коя окръжна група ще почва ЦСКА и с кого ще се обединява, селекцията си е напълно прилична. Мнозина не харесват Бадема, но аз се кефя, че е в ЦСКА. Тоя направи двете шампионски титли на Лудогорец.
Дано и Карачанаков и Чочев се задържат като титуляри при Стойчо. Пердето Неделев дочака кефа да скопи говедата - другият луд келеш, който рита топката по неправилен начин в нашето първенство е Карачанаков. Стискам му палци!
В сезон, в който нямаме никакви надежди, мисля, че ще се получи картинка, неприятна за мнозина. Само да си научат имената момчетата.
Звездна селекция с Кевин Бру и Старокин цяла Азия разбра колко струва.





Тема Re: Марсиньо [re: Koцeтo]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано23.07.13 10:08



тази година ще сме по силни





Тема Re: Марсиньо [re: bobojusty]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.07.13 00:35



Толкова разбираш и от футбол значи. Жокер: Колко време чакахме Маркиньош да почне да играе сносно?? Кога почна да вкарва Марсиньо??

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Марсиньо [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано27.07.13 17:29



аз все още не съм го видял Маркиньос да "играе сносно"........те и в Кипър не са го виждали
Марсиньо е МЕГАбавен,факт и няма как да стане по-бърз защото е на 27-27 години.Поне да подаваше точно,но не го прави.
Ако ще са куци коне ,поне да са български.



Тема Re: Марсиньонови [re: bobojusty]  
Автор btroll (интернет Лумпен)
Публикувано06.08.13 10:33



Аз си мисля,че Марсиньо не е лош играч, но мястото му не е по фланговете. Ако Стойчо го сложи някъде зад централния нападател ще е по-добре. Не му знам визитката но ми се струва,че едва ли някога е играл като крило - това което го мъчи Стойчо да прави сега.
Менди си е истински удар в десятката!



Всеки народ заслужава царя си

Тема Косоконови [re: bobojusty]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано19.08.13 16:39



Взе да ми харесва това момче. Мислех, че освен прическата му друго няма да се види...но....има футбол при него. Ще излезе голяма работа.

Вече съм почти фен на Косоко, а МЕНДИ е НОВИЯ ГАЙ



Португалчетата обаче не стават и трябва да отиват при бистришките тигри

Редактирано от tonzosjustice на 19.08.13 16:41.



Тема Re: Мързелиньонови [re: tonzosjustice]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано24.08.13 19:49



Maрсиньо продължава да ме дразни супер много - ебахти некадърника,един пас не може да даде.
Въобще за какво са ни тези дървета дето ги "напазарува" Тройчо-Комисионната?
...И подмладаването върви по план - Бадемчето,Вальо,Тошко,остана Анатоли Нанков да обуе шортите и сме ОК.



Тема Re: Мързелиньонови [re: bobojusty]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано24.08.13 20:28



Днес Марсиньо много зле. Какви 2 корнери направи в последните 1-2 минути не е истина. Косоко влезе за няколко минути, не можа изобщо да се концентрира, но специално него не можем да го виним конкретно. Португалския мореплавател каква по-чиста позиция иска, за да вкара гол? Еми от 3 метра се цели в топките на Митрев.

Като гледам сега какви неща прави един Мишо Александров в Лудогорец и кво да ви кажа, трябват в ЦСКА още няколко по на 38-39 години. Бадемчето вече не може да ходи, ние го чакаме да играе. От сегашните футболисти на ЦСКА стават само Менди, Черни, Долапчиев, с резерви към Кисоко, Чочев и Карачанаков. Останалото трябва да е момчета на 18-19 години, няма значение дали са от школата на ЦСКА, Септември или Пирин.

Редактирано от tonzosjustice на 24.08.13 20:29.



Тема Re: Мързелиньонови [re: tonzosjustice]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано23.09.13 22:04



Продължавам да се учудвам какво дърво сме си "посадили" на Армията.
Ебахти безполезния играч,с КПД 5%.
Ма от нещастен треньор като Трою какво да очакваш - класика , вадиш нападател и пускаш дефанзивен в 75 мин, все едно играеш срещу Барселона.
А Долапчиев да го духа с по 2-3 мин игра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.