Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 24.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Цирк, ама да не е за пръв път...  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано29.04.13 22:42



Не ви знам всички вас кой колко разбира от футбол. Сега ще цитирам треньор с най-големия възможен треньорски уиценз и работещ на много сериозно място, с който си говорих. Той е от футболно семейство, от дете в семейството му се говори за футбол и треньорство, баща му е бил треньор, дядо му е бил треньор, като и двамата са били на много високо и на национално и на клубно ниво. Той не е обременен от фенщина към нас, та да търси оправдания за неприятната загуба. Дори по-скоро обратното, с оглед на това къде е тренирал или къде ca били баща му и дядо му, и то в исторически резултати срещу нас. Макар че има в родата си мега известни цесекари. НЕ АЗ cъм го търсил да го питам и да му набивам в главата, как сме полегнали или някои наши играчи са играли за загуба, а той е гледал видео от дербито (самият той имаше дерби по време на нашето) и решил да ме потърси. И САМ ПОЧНА ДА ГОВОРИ НА ТАЯ ТЕМА БЕЗ АЗ ДА МУ КАЗВАМ КАКВОТО И ДА Е ЗА МОИ ПОДОЗРЕНИЯ.

ЦИТИРАМ.

"Аз сега видях головете.

Това не е нормално.

При втория гол на левски са 6има сини и 4ма червени в наказателното поле на ЦСКА.

А други 4ма червени тръгнаха в посока центъра и не им се връщаше. Все едно казаха еете си майката вие отзад. Това не е нормално.

А при първия гол попов и другия централен защитник го чакаха йовов 2-3 сек да си нагласи топката без да скъсят дистанцията с него. А за тези 2-3 сек можеха да скъсят дистанцията (единият от двамата задължително) и да не му дадат да бие към вратата. Това не е нормално.

Не знам какво става и как става.
Но това не може да са голове в дерби." КРАЙ НА ЦИТАТИТЕ.

Толкова от мен за призивите за нормалния мач и ах как всичко е наред.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от red_fire на 29.04.13 22:45.



Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път...нови [re: red_fire]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано30.04.13 04:11



Да не е Вили Вуцов въпросния лицензиран капацитет с треньори от 300 години в рода си? :)
Йовов го чакаха не 2-3 секунди, а 10 секунди да се нагласи. И аз да съм защитник, и аз ще го чакам, че ще се и дръпна да не му преча да я ритне сватбарски към строителния техникум. Грешката на Апата е, че не се дръпна и не му направи шпалир на кмето.
При втория гол бяха не 4-ма, а трима защитници в нашето поле понеже Гаджев не е най-доброто крило в Хаджи Димитър и Бенковски и никой не е очаквал, че ще центрира като хората, камо ли, че онова дърво ще изпревари Черни. Последна минута е, хората чакат на контра избита топка към центъра - да се втурнат 10 човека бетон в пеналтерията ли?
За загубите на Барса и Реал какво вика експерта? Нормални ли са? :)



Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път...нови [re: Koцeтo]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано30.04.13 09:18



Както и да го сучеш, втория гол на говедата си го вкарахте сами.
Не ви знам кво става при вас,оправяйте си се, но сериозно подозирам че се ебахте самосиндикално...

Айде сега и с нас така-7 отпред с трима защитници, и ние сме гола вода в атака,споко, тва Вуйчо, Тошо,циганина, Педро, Вандер...за чеп за зеле не стават-оставяйте ги споко 5-3 или 6-3 във вашто наказателно, нищо лошо няма да последва....хохо....



Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път...нови [re: red_fire]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано30.04.13 21:03



На стадиона това всички го коментираха още в 10-тата минута.Но не тези дето само викат и скачат.Онези ,мааалоко по-встрани.
Аз това, за продадения мач от Гърнето на Батков,цяла седмица го пиша тук.Не съм експерт,просто видях нещата,затова си тръгнах на полувремето..........както и други хора.Примерно Тодор Кирков,а него знаете ли го?



Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път...нови [re: Koцeтo]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано01.05.13 00:42



Днес се видя, как се играе глуха защита в края. Пак могат да влязат голове. Дортмунд дори можеше да си позволи да допусне 1 гол, можеше и 2, но в наказателното им поле бяха маааалко повече от 3-4ма немци. И сякаш скачаха активно, а не оставяха Вайденфелер сам да се оправя. Полежаха така малко. Пробваха да пазят топка на флагчето.

Между другото, на мен не ми е известно на оФчата глава дЕдо му да е бил треньор. Пък и не знам да е имал дерби по време на нашия мач (уж дерби) тоя главоч.

Само да питам ти колко мача гледаш на Барселона или анал? Щото аз гледам по около 60 мача на сезон на Барса и маааалко са ми ясни проблемчетата им, а именно зверски трудности с центриранията (които при отбор с високи и здрави футбалери стават още по-сериозни) и също така при бързи отигравания на добри играчи по крилата. При напористи и стабилни немци и полуздрав Меси, аз на един фен на баварците му казах още преди мача, че мачът като нищо може да е отговор на 0:4 на Камп Ноу преди години. Тук експертът не може нищо да ми каже. Не ме интересува какво мисли по тоя въпрос.

Той може да каже доста за анал, понеже им е фен, повече отколкото на всичко друго, което се сетиш в областта на футбола. Но не ме инересува, не го и питам. Аз гледах второто полуврме на мача в Дортмунд и анал се бяха понаакали, а полякът имаше ден. Днес дортмундските прусаци се излигавиха доста в положенията си и можеха накрая да си платят скъпо.

Според мен едно е да имаш за шефове гърнета, борат и котараци, а малко по-друго Росел, оня от смърдит, Вацке/Раубал или тия от южна германия. Което не значи, че тия в Испания са чисти, ама айде да не се отвличаме по техните нечистоти в Примера и купата миналия сезон и тоя, че съм писал доста за тях в клуба за европейски футбол. В Шампионска Лига има и други силни отбори и там не могат да се разбират много. Там засега се отървават от моите съмнения.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път... [re: El Capitan]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано02.05.13 21:13



Тракия въобще не е страна в разговора, баце. Качваме Ви на армейския, че да видите Истанбул. :)
Блуфена е прав - да сте държавен отбор, 54% от активите на държавата да са при мустакатия тарикат и да ми излизаш с вуйчо, муйчо, вандер и на вандер тъщата - смешно е. Че и да се бориш за трето място?
Че с Петльо сте и романтични натури - колко било красиво на трибуните на държавния тим и колко красиво чуруликали няколко хиляди синигерчета. Да се просълзиш от умиление, майна. Оня пък и иска говедата да пуснели на Берое, че комунистическия отбор да не играел в Европа (негови думи) - кога стана европеец, кога му почерня задника.
Ако не бе мизерията на Гърнето в плащанията, на когото бюст трябва да издигнете, още щяхте да сте под Селска власт, ама нейсе.
Вдругиден нямате никакви шансове. Да не те плаша. :)



Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път...нови [re: Koцeтo]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано03.05.13 12:04



Ти сега стига увърта, ние работиме по план Хасково 2020, когато с огромен процент вероятност ще ебеме Юнайтед на финала на ШЛ.

При нас се дават много повече пари за инфраструктура,отколкото за мегатрансфери,купуване на мачове и хващане на съдии, така че тея приказки дето сме имали ебати яките кинти,а пък сме се борели за тройката, ги остави за некой друг. Дреме ми на кура на мене ако в две поседователни години сме трети но пък в края на тея години имаме супер модерен стадион,яко бази и се работи здраво в школата.

Тук ставаше дума за мача ви с говедата и по-точно за втория гол, който си беше чисто ваша завера, тъпо е да отричаш, щото такава постройка като вашта се прави само ако тотално не ви пука дали ше ви вкарат гол,щото всичко се крепи на тва вие да вкарате, което както и да го гледаш не беше така и вс равния ви уреждаше много повече от рогата.

А утре като гледам как сте се засилили да си бойкотирате отбора,да си освирквате играчите и прочее свинщини, как мислиш, ваште момчета с къв дух ше излязат на терена, като те практически доиграват първенството-рогата ви счупиха, ние ше ви довършим,а вие се оправяйте....



Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път...нови [re: red_fire]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.05.13 13:22



Абе ако не са съдиите, Луната, Марс, Сатурн и уговорките панчарево ше играе в ШЛ то е ясно.
Не знам кой колко разбира от футбол тука обаче знам,че един мъж приема загубите с достойнство, а не реве като путка и винаги некой да му е виновен.





Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път...нови [re: El Capitan]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано06.05.13 23:38



Продължавами да мичтайми, ма следващото правителство (каквото и да е то) няма да насочва кинтите на държавните фирми към КТБ, не знам дали се усещаш. Това решение на Симеон Райков не му е хрумнало изневиделица, нито пък е хрумнало на него.
Фойерверкът беше дотук. В план 2070-та няма нищо лошо, изграждане на бази, стадион, клубно летище, гребния канал - писта за бягане на младите таланти, а тепетата - конуси за дрибъл с топка. И аз обичам Тери Пратчет.
Пикът на Ботев е в момента. Ако не вземете трето място с най-добрия треньор между Хасково и Ларнака, язък. Въпросът е защо с Цветан Василев не сте на първо място.
Той най-добре си знае.
Успех в дербито, но мисля, че няма да е толкова лесно, колкото го мисли Петльо. :)



Тема Re: Цирк, ама да не е за пръв път...нови [re: Koцeтo]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано07.05.13 11:58



Въпросът е защо с Цветан Василев не сте на първо място

A,баш!

При положение че е доказан факт че човек с много пари, може да си направи отбора шампион от воле, без никакъв проблем-пример К.Домусчиев.

Защо наистина?
Мистерия...

А според мен ако си мислиш че ше имаме проблем с циганките (пу пу да не чуе дявола все пак), значи не следиш ритъма на събитията...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.