Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 26.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "любовта" към ЦСКА  
Автор TCNQ ()
Публикувано27.08.12 18:53







Тема Re: "любовта" към ЦСКА [re: TCNQ]  
Автор white r ()
Публикувано27.08.12 19:31



ганьо , спри се ,
и ние цъкаме по сайтовете ...
наглец ...ти се по-зле и от американското куку ...



Тема Re: "любовта" към ЦСКА [re: white r]  
Автор TCNQ ()
Публикувано27.08.12 19:56



Боли ме кура бре, ама нали тройчан е върло чорбе
ма на не лоша цена.
Иначе мене ако питаш, така трябва!



Тема Re: "любовта" към ЦСКА [re: white r]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано27.08.12 20:23



Ма не им отнемай единственото щастие на телетата

, те освен да пишат за нас колко сме зле, друго не правят
По този начин те получават оргазъм , щото като няма мачове от европейските турнири където има много КЗЛ , нали трябва някак си да заместват секса от Сараево

КЗЛ говеда прости



Тема Re: "любовта" към ЦСКА [re: TCNQ]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано27.08.12 20:24



а дупарата не те ли боли от толкова КЗЛ ?





Тема Бат ви Стойчо [re: TCNQ]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.08.12 20:51



Може и по-малка да е сумата, но Стойчо затова стои в ЦСКА.

Да не е луд да се маха, ще каже някой?

Защо не си тръгне сега, потам аз, защо? Защо не си тръгна след Мура?
Нека да каже хвърлям си оставката, развалям договора, аз не живея за неустойки и комисионни....

Дрън...дрън...някои хора никога няма да си отворят очите в този форум, никога.

И после бат ви Стойчо как да не реве, че няма да остави ЦСКА в това положение, ами как се оставят толкова хиляди лева комисионни бе. Ето ви големият армеец, обичайте си го, няма лошо. И тук няма значение дали сумата е 70 000 или 7000. Самото поведение на господина доказва по-горното.

А ТЕЗИ НЕГРА И ПОРТУГАЛЧЕТАААА? НАПЪЛНИ СИ ГУШАТА И ОСИГУРИ ПОНЕ 5 ПОКОЛЕНИЯ СЛЕД СЕБЕ СИ



Редактирано от tonzosjustice на 27.08.12 20:57.



Тема Re: Бат ви Стойчо [re: tonzosjustice]  
Автор TCNQ ()
Публикувано27.08.12 21:06



Ако зачетеш интервюто на "импресариото" проблема между тях и тройчо е започнал и се е задълбочил защото не уредили сина му в местен отбор!!!
Именно затова не са се реализирали 2 от 4е трансфера.
Ето къде е зарито прасето както при изгонените футболисти (откриват свободни места за трансфери), така и за неодобряваните новодошли (както Скиорили например или други, изгонени от коуча ви след 40 мин оглед)!
Интересно е защо бе върнат отдавна доказания шотландски ботушар? Дали и там няма "танто за кукуригу" в траншове и т.н.?



Тема Re: "любовта" към ЦСКА [re: MrN]  
Автор TCNQ ()
Публикувано27.08.12 21:12



Вместо да се лигавиш с еднотипни тъпизми, които явно и на други им писна, е редно чистосърдечно да не се потапяш като лайнолаз, и само онези 3 букви да висят във въздуха като шнорхел, просто защото нивото на лайната се повишава дори за родните идиотски стандарти и ще ти прелее директно в гърлото.
Аз такава брутална ситуация дори с Ботев Пд не съм виждал, тука всеки къса къде мръвки, къде парцали от чорбата!!!
Не е ли идиотски от страна на пинтарите от ИК да вадят титанични кирливи ризи и в същото време да искат да им джиросат акциите без пари, като онези боклуци си платят масрафа? Да дадат едни пари, и в същото време онези да им плюят в сурата? Фактите са си факти, ние много добре ги знаем, но не е нормално да се дава ПКФ за тази цел! Или аз нищичко не разбирам от бизнес!



Тема Re: Бат ви Стойчо [re: TCNQ]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.08.12 21:52



Най-нормалният вариант е ЦСКА да бъде изваден от Европа за 3 години. След което никой луд няма да налива пари, особено в отбор с такъв батак, който надмина Ботев ПД и то надмина десетократно!

Ще се създаде ново АД, нов отбор, който тръгва от В група и тва е, после се тръгва на чисто.

Много жалко, убиха любовта на толкова много хора. Ама в курвенска държава какво да очакваш да се случи, освен това....





Редактирано от tonzosjustice на 27.08.12 21:52.



Тема Re: "любовта" към ЦСКА [re: TCNQ]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано27.08.12 22:00



ами мафия са, кой го отрича? Целия ни футбол е такъв - мафиотси, и ЦСКА и Левски, и куп други отбори.
За Лудогорец не съм сигурен за собственика, тъй като съм извън Бг от дпоста време и не съм запознат с делата му, но там при тях поне има тренировъчна база, стадион с осветление, ДЮШ, и се прави нещо хубаво, докато при столичните отбори няма нищо - ни терените му терени, нито ДЮШ е ДЮШ
Тука си се джафкаме за разтоварване, едва ли някой се взима насериозно, но фактите са че Бг футбола ни е зле заради мафията. Футболисти имаме, но трябва мафията да се махне от футбола, и да се почне с Дюш , трябват добри треньори, трябва и инвестиции в терени, бази, като това което се е построило в Рз, едва тогава може да очкаваме успехи, но кога ще стане, не знам
То каквато ни държавата, такъв и футбола де - пълно с тарикати и мошеници




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.