Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: tonzosjustice]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано07.09.12 21:17



Теленцата сега витаят в облаците от радост, но скоро иде КЗЛ , помни ми думата


А др. ТиСиеНКю ще го черпим по една бира един ден - като най-оптимистично и най-активно теленце тука във клуба с бонус голем КЗЛ



Тема Re:нови [re: tonzosjustice]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.09.12 21:27



не си гледал и 5 мин от играта на Левски, така че трай. За да ги пиша тези неща имам основание.
Дреме ми кой би искал и кой не, и кой сте си били имали - смех голем.



Тема Re:нови [re: TCNQ]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано07.09.12 22:50



Да ти кажа, не е чак толкова нов отборът ни. Карвальо само внася свежест, вероятно и Марсиньо. Не съм чул големи похвали за защитата ни, добре, че този Пламен е доста навит. Иначе, играем си все така със същата схема, с половината тим, дето е от вече 3-4 години - да видим как ще е занапред, но връзката със старото не е скъсана.

На фона на яката ебан от Сараево е нелепо да говорим, бате. Чорбата без състав, с еди-колко си милиона дългове, а ние голямото чудо.

На този етап сме под стандартите на Левски и е много странно как всички летите в облаците.

Да летиш в облаците не е добра позиция, нека да изчакаме.



Редактирано от jdefoe на 07.09.12 22:52.



Тема Re:нови [re: jdefoe]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.09.12 23:55



значи малко уважение, но тук е клуб ЦСКА.
На тебе ли да обяснявам, че само двойката централни се обиграва година и половина?
Дълговете не играят на терена, иди и гледай 1 (един) мач и после говори.
В А-група де, не Китай-Швеция, който само го премятах с дистанционното, щото беше тъп избор.



Тема Значи не съм съгласеннови [re: red_fire]  
Автор HYanev ()
Публикувано08.09.12 00:09



Взехме 2 титли и там 2 купи, но трябва да се отбележи, че имахме за конкуренция най силният Левски с троен бюджет.

2 от титлите ги загубихме по скандален начин. Отнемения автогол,Бербатов дето изпусна 20 гола и третата е с Йешич мистерията.

По стечение на обстоятелствата титлите са два. при късмет щяха да са поне 4, но съм сигурен, че ако не пеехте срещу него и не го бяхте изгонили сега щяхме да имаме примерно 5 титли за 10 години управление на черепа.

ЦСКА няма да е шампион близките 2/3 сезона според мен. Ще направиме 7/8 години без титла и залунихме коефициент.

Забравяш май победите над леверкузен и Ливърпул. Кога според теб ще се случи пак такова нещо



Тема Re:нови [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.09.12 11:54



Нищо не сте си оправили - КТБ не е канарчета само :) КТБ е и при вас, просто не е явно. КТБ е и при Лудогорец.




Тема Re: Значи не съм съгласеннови [re: HYanev]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.09.12 11:56



Значи ако Божков е толкова лабилен, че псувните на феновете са го прогонили, то няма какво да говорим.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.