Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 01.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Съдийството в Бургас  
Автор HYanev ()
Публикувано21.08.12 01:13



Чух се с малкиа Стойчо след мача и със сълзи на очи ми каза , че такова нещо дето е било второто полувреме не е имало никога. Съдията наистина е бил безобразен.

Това не оправдава Присо/Карачанака/Шеридън,че не може да я ритнат , но някой очевидец бил ли е?

Знам със сигурност , че на полувремтео Херо е бил при съдията в стаята и го е псувал и заплашвал ... С оглед на това , че няма ТВ картина и вече 2ри кръг се правят безчинства направо не знам за къв футбол говорим?

За 2 кръга

Феновете на Левски нападат да бият Карвальо след победа. Целят го с банани. Стюард ми скача на бой?
Феновете на Миньор нападат и пребиват Гошо Марков във "ВИП" ложата пред очите на полицията

Треньора на Черноморец влиза с таята на съдийте и ги погва с псувни и закани.След това следва престъпно съдийство.

И Карвальо и случката в Черноморец естествено липсват от докладите на съдийте .. Вие представяте ли си феновете на Барса да нападат Презер в Ложите? Кво ще се случи...

Просто за жалост футбола ни удари дъното и съм много разочарован



Тема Re: Съдийството в Бургас [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано21.08.12 01:39



Споко бе,утре Мокета ще излезе и ще каже че грее слънце целогодишно над БГ футбола и че толкова конкуренция никога не е имало и всичко е ок ...

за цирка в Бургас чух и аз от приятели ама кво да коментирам след като видях на записи как Присо и Шеридън се опитват да вкарат гол от 5м на празна врата но не успяват да я уцелят?

аз разбирам да показваме характер и желание,да се ядосвам ама при тия циркаджии да се ядосвам пък на чернодрешковците циркаджии ... млад съм все още и ми се живее :)



Тема Re: Съдийството в Бургас [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано21.08.12 10:33



малкиа Стойчо след мача и със сълзи на очи ми
Ох, котьо, нежната душица той, със сълзички на оченцата ли беше, милОто ТО!?!?





Тема Re: Съдийството в Бургас [re: TCNQ]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано21.08.12 11:09



а на вас сълзички ще ви се появят през 90-те мин оргазъм след като макетата ви турят 3 КЗЛ


Всичките новаци в а група ще ви го турят отзаде - в некои случаи и в двата мача -домакини/гости, а в други само в един. Ботев, Етър, Пирин , Винкело, Лудогорец, Акулите, Моряците , циганите от Столипиново - баси то стана май целата а група дотука , иначе подлогите от Ботев враца и Монтанба ще ви клекнат пак, както и локо сф, ма за други не съм сигурен, тая година ше има яко КЗЛ в А група,



Тема Re: Съдийството в Бургас [re: MrN]  
Автор TCNQ ()
Публикувано21.08.12 12:10



гледам на вас ви го мушкат неизвестни досега географски ширини

Станахте като Капитан Кук
За 4 мача имате всичко на всичко 2 гола, единия -авто



Тема Re: Съдийството в Бургас [re: HYanev]  
Автор Alabao13 (la mer morte)
Публикувано21.08.12 14:21



Виж какво, истината е, че тая година всички тотално ще ни ебават както намерят за добре и за това сме си виновни само ние, защото катова самозакопаване и в най-страшните си кошмари не съм очаквала да стане с ЦСКА... А навремето мислехме, че от Лупи нямало по-лошо...





Тема е нали знаеш на къде се търкаля гърнето [re: Alabao13]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано21.08.12 14:33



на долу





Тема Re: Съдийството в Бургас [re: TCNQ]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано21.08.12 17:15



Еми и ти да си прекратиш кариерата на 25 години след като си сменил 18 отбора за по един полусезон и на тебе ше ти се реве =)



Тема Това не му пречи [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор HYanev ()
Публикувано21.08.12 17:35



Да има Верту и да кара Q7



Тема E kak be Божков беше най-голямото зло :) [re: Alabao13]  
Автор HYanev ()
Публикувано21.08.12 17:35



Не те визирам теб :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.