Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 21.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Браво Стойчо!!!  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано26.07.12 21:54



Истински големец!
Минута след гола на Мура вади Карачанаков и вкарва ... ГРЪНЧОВ!
Идиот уникален,ти кога ще вкараш повече от 1 гол в мач?Дори с тия дървета един нормален треньор ще им вкара 3 гола на тия марсианци.
Накрая тотално еба мамата на всичко като пусна Станко който се спъна в 92. мин вместо да я вкара ...
Че Титан са боклуци и заслужават да бъдат наебани е така ама цялата мизерия си е на Стойчо ... и сега ще го слушаме какъв Цесекар бил и как не можел в такъв момент да ни изостави!!!



Тема Аре гледай малко обективно [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано26.07.12 22:04



Първо НЯМАМЕ ЕДИН ХАЛФ РЕЗЕРВА на

СКАМЕЙКАТА ИМАХМЕ СПРОКЕЛ/ГРЪНЧОВ/Йовчев . . ТОВА Е БРАТ .. 3 Полеви играча 2ма защитника...


Второ ако не си забелязал Карачанаков не можеше да ходи вече.Той не е карал подготовка заради контузията просто нямаше въздух и нямаше как да до играе мача.


Коста Янев и той едвам ходеше кво да направи нали трябва да пусне някаква смяна. Ако не пусне смяна нали ще го съсипят що не е пуснал нападател дори и Станко Йоевчев.


Как е объркал състава бе човек.. Аре стига глупости не се харесваме с теб ма гледйа сериозно

Ляво Карачанака Дясно Присо .. САМО ТОВА ИМАМе
Нападател - АНИСЕ ДРУГ НЯМАМЕ !!!! зад него Янев.. Това което всички говорехме това пусна..

Коста Янев/Янчев няма как да ги объркаш... ИМахме точно 2 бека ляв и десен.. и 2ма централни.

Състава беше ясен.. Стойчо е най малко виновен за този мач това е абсурдно да се плюе по него..


какво да пренаредиш? Да пусеш Янчев централен ли

Ти осъзнаваш ли парадоска , че имахме група от 14 играча за мача



Тема Re: Аре гледай малко обективно [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано26.07.12 22:09



А ти осъзнаваш ли че играчите на Мура не са вземали заплати от 6-7 месеца а техните заплати са по 2-3.000 евро!
При тях селекцията е нулева,нямат селекция ... даже преди мача в Словения двама играчи казаха че положението е тежко щото не били виждали пари отдавна!!!!

Кво си говориме за Титан и Стойчо ... а Мура какво?Без селекция и БЕЗ ПАРИ ни отстраниха ....



Тема ми да брат ма кво да направим [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано26.07.12 22:16



Срам голям ма кво зависи от Стойчо

Виж,че изпуснаха 10 гола.. няма кой да я ритне бе човек..

НЕ искам да излезе , че само го защитавам , но ние бяхме с група от 14 човека.

Без алтернативи.. Карачанака въобще не трябваше да играе с тая подготовка ма то няма кой..

Стойчо дори умуваше дали да не картотекира сина си да играе до там я докарахме.

И наще нямат пари , но поне Мура имаха 18 полвеи играчи в групата



Тема Re: ми да брат ма кво да направим [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано26.07.12 22:22



Къде ги видя тия 10 гола?Според мен ЦСКА стигаше адски трудно до голови ситуации!!!
Ако не беше Карачанаков хептен нямаше да имаме шанс а и виж кой вкара ... абе не ми се говори,иде ми потъна.



Тема Ма да де [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано26.07.12 22:25



Кво да направи Стойчо сам каза дори вчера на прес конфренецията, че не зависи от него селекцията и той е смао един треньор и изпълнител..

Пълен ташак.. Нападател ни беше Анисе ..

Дори преди 2 дни в интерю каза , че ръководството е пратила Костов под наем за да се освободи място за новите играчи които ще вземем..

Стойчо ли е виновен, че Платини пристигна преди 10 дни , но заради стар дълг към него не подписваше и не можехме да го картотекираме..

Или , че Продадоха МОраеш преди мача с мура ,щото беше договорен да играе за лига европа с Металург.

Знаеха , че си тръгва Мораеш , но за кво ни е нападател..


Такъв позор не сме изживявали..



Тема Re: Ма да де [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано27.07.12 00:13



За мен отбор с бюджет около 1 милион евро трябва да бъде победен и с 10 човека в състава!Аматьорщина отвсякъде ... и накрая избухва в интервюто и говори некви всеобщи фрази като 'не ми се коментира' и тем подобни.
Абе застани пред всички и кажи гърнето кво ти пречи,праховеца кво ти прави ... павлов какъв боклук е и т.н. ама престани с тия заобиколени отговори че ни писна на всички!

Кажи си ей тия титан заплати не дават,момчетата нямат мотивация ... или например че те само ти пречат и така.

КУР ЗА ТИТАН!

Ама и Стойчо носи огромна вина!



Тема Re: ми да брат ма кво да направим [re: HYanev]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано27.07.12 08:35



Говориш глупости. Вече за 1001-ви път ще повторя,че Стойчо Вафлата/това явно ще е новият му ник/ е страхлив треньор. Да, футболист е бил и то много добър. Да с два негови гола сме изритали от КЕШ Ливърпул, но за треньор не става, а и като човек май не е много читав.
Казваш, че Стойчо е невинен?!? Айде де...ами тоя смешен ляв бек г-н Нилсон да не би аз да съм го одобрявал? А да ми кажеш с какво тоя гларус е по-добър от Румен Трифонов и Адемар? или ако щеш и от Мартин Дечев. А да знаеш случайно кой менажер го е довел тоя г-н Нилсон на Армията?

Ако има някакъв стил който Стойчо да е наложил на Армията това е да се печелят мачовете с по 1, или много рядко с по 2 гола разлика...когато изобщо се печелят де...
Нямал футболисти. Ами то с 22 - ма футболисти с качествата на Пирло, Иниеста, Шави или Фабрегас и аз мога да бия световния "гранд" Мура 05.



Още повече,че хората си бяха дошли готови да налапат 2-3 гола и да си вървят по живо по здраво...да ама Стойчо искал да оре тревата,а не да играе футбол.
Тъпите пернишки боклуци изобщо не ги коментирам - това са хора които изобщо не трябва да имат нещо общо с ЦСКА

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Ма да де [re: БATE]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано27.07.12 11:00



аз съм 100% съгласен с теб за Вафлата и Титан



Тема Re: ми да брат ма кво да направим [re: btr]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.07.12 11:06



Стойчо-Вафлата лобира от доста време все за някакви португало-говорящи туристи. Идват на проби, отиват си пак идват. Комисионни ли кво взима Вафлата не знам, но е странно как все такива идват в ЦСКА....португалци или бивши техни колонии. Няма ли добри футболисти от една Словакия например?

И кви са тези скаути бе....кви са тези идиоти. Нанков скаут ли е къф е? Що не вземе и той да се гръмне?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.