Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 24.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Едно ме притеснява и то много....  
Автор HYanev ()
Публикувано17.08.12 20:14



Идването на газпром е истина и ако наистина вземат Южен Поток ще наливат между 3/4 милиона евро в клуба.
Знам го от близък човек до "газпром" . Естествено нищо не е сигурно, но ако предположим , че стане така едно се притеснявам.

Тея новите не ми изглеждат читави. Ако взимаме тези пари от "Газпром" и от Глобул както взимаме 500 хиляди на сезон (евро). Плюс още някой лев от друг спонсор ще осигуряваме изцяло бюджета.

Естествено нещото което ме притеснява, е че тая пияница Емо Димитров с другите типажи ще правят схеми за източване. Бях на срещата в БТА и извинявай да излезеш с Дучето/ГА. ПЛамен Марков и бизнесмена ЧЕЗАРИ не ми изглеждаше сериозно??

Единствено Емо Димитров от тях има някой лев. Не знам просто с банда гладници какво ще правим. Не искам да дойде силен спонсор и да се налага да храниме 10 говеда?

П.С Стоичков е поискал 40 хиляди лева заплата като президент.... Обичам го уважавам го ама аре стига бе? Просто щом той ще взима 40 хиляди.. Като гледам взимаме БАКЕРО - ЗАЩО1?!!??. Явно и той ще лапа 40/50 хиляди .. Още 10 говеда и както е тръгнало ще даваме 200/ 250 хиляди лева месечна заплата на ръководители ?



Тема Re: Едно ме притеснява и то много.... [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано17.08.12 21:55



трябва да те притеснява! Още повече като се сетиш за проекта "Черноморец" на Балъков с Бобич...
С 5 млн евро нищо няма да се случи, могат много повече да изцицат!



Тема Верно е .. Бобич 30к евро заплата.. Балаков 50к.. [re: TCNQ]  
Автор HYanev ()
Публикувано17.08.12 22:48



Това са некви ненормални цифри за зверски некадърници.

Бакеро кажи ми за кво ни е ? Ако някой ще краде комисионни това ще е именно той. Ще се докарат някакви анонимници от ла лига и ще има зверско цицане...

Тоя Бакеро само като го видиш от къде е гонен

От сега се плаша... Ето ти го бързо бюджета как ще се разпореди...

40 хиляди за Бакеро 40 хиляди за ицака. Айде ако стойчо и щаба му останат ще взимат общо 40/50 хиляди лева заплата и те..

Ако се докарат испански специалисти.Ей ти ги 100 хиляди за щаба.. Още един два директора още по 20/ 30 хилки заплатка..

Бам 300 хиляди лева веднага разход ръководство и щаб... Веднага ще се купят джипове за чужденците :D . Просто тея престъпници от комитет възраждане не трябва да им се дава да припарят до армията...



Тема Re: Едно ме притеснява и то много.... [re: HYanev]  
Автор ALEXDGREAT (kola)
Публикувано17.08.12 23:50



Съгласен съм, че с малоумници като ГА, Дучето, Пламен Марков, Чезаре и поредната подлога на Бойко нищо добро не ни чака и в бъдеще.

А Ицо - той си е Ицо.

Редактирано от ALEXDGREAT на 17.08.12 23:50.



Тема Re: Едно ме притеснява и то много.... [re: HYanev]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано18.08.12 22:15



Още преди два дни отговорих на Тонзоса със същите аргументи, които и ти излагаш!



Тема чекай малко [re: HYanev]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано18.08.12 22:25



да видим във вторник ще има ли АД



Тема Re: Едно ме притеснява и то много.... [re: ALEXDGREAT]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано18.08.12 22:49



абсолютно верно



Тема Re: Едно ме притеснява и то много.... [re: HYanev]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано18.08.12 22:53



кой носи отговорността за "проекта" тоя депутат това ли му е работата

ако днеска купят ЦСКА и утре се преебат нещата кой трябва да убием?

какви са тия фирми. за какво им е ЦСКА?

колко сериозни са тия хора които включват га и дучето? толкова ли евтино се опитват да купят подкрепата си от публиката?



Тема Re: Едно ме притеснява и то много.... [re: kenny mccormick]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано18.08.12 23:07



мисля че в основата на проблема са 2 факта
- първо - че ЦСКА не може да се приватизира от който и да е щото много сме силни сме


- второ - реално никой няма достатъчно пари реално това са 15-20 мил. евро на година

поне това сме си коментирали с някои от споменатите а как се управляват много пари от много инвеститори е измислено отдавна



Тема Re: Едно ме притеснява и то много....нови [re: HYanev]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано18.08.12 23:23



Гнусната джурналистическа сган пуска бомбастични новини ПЕРМАНЕНТНО и така се разколебават и без това необиграните ни играчи, много ясно... Нямало да ни допускат до ЕКТ, разбирай: защо да се напрягат футболистите, ако няма да ни допускат до Шaмпионската Лига. Бакеро щял да сменява Млденов, разбирай: Защо да се напрягат футболистите тогава.

Последните ни титлиЧКИ са спечелени от Младенов и Йешич - все серт-типове, на които аз съм им фен. Обаче сред армейската маса все ще се намерят персони, които с мерак плюят ту Миодраг, ту Стойчо. ФАКТ: когато Стойчо прави селекция, ставаме шампиони. При други треньори, като изключим Йешич, добри или лоши, със селекция или без - ЧЛЕН титла!! Ама лош бил Младенов. При нас колко с успехи са минали последните 23 години, ехеее... Това с Бакеро ми е не малко, ами доста смешно... Човекът е на 49 години (!!), а досега не ми е известно да е водил отбор с амбиции за титла, камо ли да е имал успех с такъв!! Кога ще идва, кога ще влиза в обстановката на българската футболна джунгла... Приназвам си, за такъв вариант съм голям песимист. За спортен директор принципно имам по-други представи, но поне за назначаването му там не съм чак такъв песимист.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.