Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 18.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Май положението е ноу-комент а ?!  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано12.08.12 19:48



и докато си пием биричката тук там и работата се усрала





Тема Re: Май положението е ноу-комент а ?! [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.08.12 10:56



В най-важните ни мачове нямаме състав деаба, нямаме отбор. Ето сега отиваме на Черноморец и то в Бургас. Какво да очакваме от този мач и какво да коментираме?

Проблеми, картотеки забрани. БФС ни забранява трансферите през август, Стойчо допълнително гони няколко класни футболисти, за да разчитаме на ЗВЕЗДНОТО трио ЯНЧЕВ-ШЕРИДЪН-СТАНКО ЙОВЧЕВ!

Тва са футболисти, които и за Б група не стават, но ПЛОСКИ е влюбен в тях.

Ясно е, че падаме в Бургас, ХЕРО ще ни опъне, въпросът е с колко и колко след мача ще хленчи Стойчо.

Отделно този нов ИК за възраждане на ЦСКА хич не ми вдъхва доверие, нито към хората които са там, нито към фирмите.

Всеки иска да се възползва от ЦСКА.

Отделно сектор Г е разцепен, траят си разни там фен-клубове, ясно е защо. Докато има фен-клубове, то публика няма да има!!!

Аман от платени фенове

Редактирано от tonzosjustice на 13.08.12 11:00.



Тема В потвърждение на първият ми ПОСТ [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.08.12 11:16





Ролята на сектор Г или по-скоро липсата на ролята му



Тема Re: В потвърждение на първият ми ПОСТ [re: tonzosjustice]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано13.08.12 13:25



абе тия от офанзива кога направят нещо стойностно и запомнящо се като например да купят гугутката тогава да му излизат на митака





Тема Re: В потвърждение на първият ми ПОСТ [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.08.12 13:38



И аз тва викам,

отделно в Ямбол се подновява дейността на фен клуба, да си го кажем ще се открива поредния фен клуб (предния спря да съществува). Има знамена, спонсори и сие, чака се чичо Митко за трапезата



Ето знамето по-долу


Така че чичо Митко обедини преди време сектор Г, сектор Г стана велик. Сектор Г стана мощен и подгонихме левскарите по улиците, а в цели квартали дърветата висяха със сини шалчета. Преди чичо Митко сектор Г е бил два вагона хора. Така че.....

Редактирано от tonzosjustice на 13.08.12 13:53.



Тема Re: В потвърждение на първият ми ПОСТ [re: tonzosjustice]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано13.08.12 15:06



"Чичо Митко" нов творчески псевдоним на Дучето ли е?


Изкара го, че преди армейците живеят в нелегалност, видят ли теле хукват да бягат, а един вагон побира 35 хлд. души (с/у Ливърпул са два вагона на стадиона).
На Дуче му признавам едно - бил е талантливо дете в театралния кръжок на двореца на пионерите. И до днес като произнесе с драматичен тембър "Тези хиляди момичета и момчета с червени сърца!", се разплаквам. Много яко го произнася.



Тема Re: В потвърждение на първият ми ПОСТ [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано13.08.12 15:57



Тонзо,
тва са глупости!

В Г сектор открай време са си два вагона хора по време на първенството. Изключение правят евромачовете, мача с подуенци и евентуално ако сме в серия от 10 поредни победи, времето е хубаво и мача е в удобен час...



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: В потвърждение на първият ми ПОСТ [re: Koцeтo]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.08.12 16:09



Хм........:)

Не мога да говоря преди 1996 година.

Но след 1996 година съм посетил десетки, стотици мачове на ЦСКА в София, Пловдив, Стара Загора, Бургас, Мездра......

Сектор Г виждах как расте като организация, хореография, песни, единство и сие. Мога да ти кажа, че особено в провинцията всички бяхме като братя, няма значение кой откъде е, всички бяхме ЗАЕДНО В ЮМРУК!

А чичо Митко си го казвам аз още като бях ученик и тръгвахме 2 вагона към Бургас армейци от Ямбол, после през Карнобат още един вагон, Айтос - две купета и така



Редактирано от tonzosjustice на 13.08.12 16:10.



Тема Re: В потвърждение на първият ми ПОСТ [re: petkuvoevoda]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.08.12 16:13



Така е,

в провинцията, особено в Стара Загора и Бургас идваха 100 човека от София, а останалите 1500-2000 човека от всякакви краища. Ние от Ямбол бяхме повече от София





Тема Re: В потвърждение на първият ми ПОСТ [re: Koцeтo]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано13.08.12 18:34



Дучето може да е всякакъв но в трудните моменти винаги се опитва да помага.
Мога да ти изредя десетки случаи в които Дучето е заставал зад агитката и е давал всичко от себе си СЕКТОРА да върви напред.

А и погледни сами кои хора го критикуват .... и аз не съм съгласен да е в тоя комитет който уж щял да помага на ЦСКА финансово но това не значи че трябва да отречем всичко което е направил тоя човек за Сектор Г!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.