Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 28.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ролята на Ицо в ЦСКА?  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано14.08.12 20:59



Винаги съм бил на мнение, че трябва да има човек в ЦСКА, който да не цепи басма на НИКOЙ извън клуба!! (В това отношение еталон ми е yли xьонес, въпреки чe аз хич не долюбвам баварците заради 0:4 1982!!)
За себе си знам, че НЕ искам Ицо да ни е треньор, защото не съм го видял да показва някакво ниво, с което да ни изведе (поне) до титла. Спортен директор, заради тясната съвместна работа с треньора, също не ми се струва удачно да бъде. Така че, АКО СТОИЧКОВ ТРЯБВА ДА БЪДЕ В ЦСКА, от всички по-началнически позиции най-уместна ми се струва именно президентската с доста хора около него. За него ще има и заплата голяма, няма начин. Аз съм съгласен, ако това помогне да се смени собствеността на ЦСКА, да се консолидират давачите на пари, да се привлекат таланти от Етрополе в нашата школа, на които да им се направят игрища и паснион/подслон или каквото и да е НОРМАЛНО място за нощувки и живеене!! В тая връзка четох между другото, че ДОРИ и на Пирин в момента се реновира спортния интернат, който доста е дал, както знаем. Макар че сега времето е друго, и при цялото чалгизиране на обществото и несравнимо по-слаба дисциплина от "едно време" ефектът при сегашните футболисти едва ли ще e баш като преди две-три десетилетия.

Да се върна на Стоичков. Има го и моментът, ако му предложат някъде доста по-добре платена работа, какво се прави тогава... Аз не изключвам ролята му да бъде само преходна. Докато се смени собствеността и се стабилизира положението, и поcле пак да ходи някъде треньор. Едно време покрай една наша легенда Л. Пенев клуба премина в частни черепови ръце. Сега може покрай друга легенда, ВСЪЩНОСТ НАЙ-ГОЛЯМАТА, клубът да мине към друг начин на управление и брой собственици на АД-то.


Мен би ме изкефило, Ицо като/ако дойде, да доведе вече разтрогнал Георги Миланов като свободен aгeнт:):) После ние да можем да го пласираме на Запад и да изкярим от него ако не толкова финансово (парите в огромната си част биха били за Ганчев), то поне от играта му. На фона нa нищото сред полузащитниците ни, той би бил сериозен плюс за нас!!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА? [re: red_fire]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано14.08.12 22:02



Честно казано не искам и Стойчо като треньор, а това няма как да стане със Стоичков чорбаджия.
Стойчо ми падна в очите с:
1. Обяснението, че това за директивата било шега и игра на нерви. Ми сега и Перуката да го оноди посреднощ (като и направи) и Младенов да проплаче, че е изнасилен - кой ще го приеме за чиста монета?;
2. Журналистически въпрос преди мача с Мура. Дали се е подписал в декларацията на ръководството срещу сектор Г с подписите на боклуците, Стойчо, Димитър Пенев, Тошко Янчев и др.
Ми кажи: "Дължат ми едни пари от април, подписах се. Човещина е!". Не - каза "Хайде да мислим за мача в Словения!" и се изсули като пръдня в гащи.
Подписът е сериозно нещо, пичове!
Стоичков и Младенов нямат много общо в ЦСКА.



Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА? [re: red_fire]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано15.08.12 08:54



Стоичков е доказал, че стои за по 2-3 до 6 месеца на едно място. Някой ще му каже една дума на криво и ще си тръгне още на втория месец.



Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА? [re: red_fire]  
Автор Alabao13 (la mer morte)
Публикувано15.08.12 14:39



Ицо няма място в ръководството, единствено има място като легенда във витрините на клуба... но за ръководител не става и ще има пак резили и простотии, ако се осъществи таз идея...



Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА? [re: red_fire]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано15.08.12 16:09



Само Ицо липсва на пейзажа, Фирев!
Уважавам го безкрайно много, но той никога не е бил от хората които решават проблеми. Тъкмо обратното - създава ги до каквото се докосне.
Освен, че е непостоянен и повърхностен, другият основен проблем е, че е свръх наивен и доверчив и това го е забърквало през годините в уникални схеми и простотии.
Най- добрата атестация за всичко изброено е факта, че дори в Барса, където и до ден днешен е на изключителна почит /любовта е изключително взаимна между другото/, така и не му предложиха нищо, освен запазени места на Камп Ноу. А това е клуб с администрация , която търтутка не един или двама Ицоподобни. Не говоря изобщо за треньорски постове и такива, от които зависи нещо.
Сега, друг е въпроса какво Ицо очаква и би приел като оферта



Обикновено когато е замесено името му е за да го употребят с някаква цел и някакъв интерес. Винаги досега е било така с него. Примери - десетки...



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА? [re: petkuvoevoda]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано15.08.12 16:27



+11111111111111+11111111111111111+111111111111111





Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА? [re: petkuvoevoda]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано15.08.12 18:25



Затова и съм написал мнoгoто АКО-та, баце Петку. При всичките му кусури, които всеки е видял последните две-три десетилетия, аз съм съгласен той да стане президент, ако ще и да е само за малко, АКО това помогне ЦСКА да разкара по-бързо боклуците, и да има нормално управление!! А аз и не искам чорбаджия с несметни богатства, а само НОРМАЛНО управление на средствата и хората в клуба!!

А че е трудно да си представи човек Ицко да работи много време ДОБРЕ със свестни хора в ръководството, прав си. ТРУДНО Е.




31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА? [re: petkuvoevoda]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано15.08.12 19:54



Ми може и да си прав но модела Барса не работи по този начин.Не е казано че като си легенда на клуба и задължително трябва да си в ръководството,примери десетки!Това че проекта Гуардиола разби всичко и всички е плод на внимателно наблюдение в/у нещата.Муриньо беше подписал предварителе договор с Барса след напускането на Райкард но Лапорта в последния момент се отказа от Муриньо за да привлече Гуардиола т.е. проучили са добре възможностите и поведението на Гуардиола преди да дойде.
Стоичков за треньор не става,всички го знаем но аз мисля че като ръководител няма да е толкова слаб,още повече като президент.Той няма да тренира отбора,няма да го води,той ще се грижи за клуба и всичко около него,поне това разбирам от думите на Емил Димитров.

Мисля че заслужава шанс въпреки че си прав че не се задържа много на едно място.С него начело репутацията на ЦСКА няма да е такава каквато е в момента,бъди сигурен.Самото му присъствие ще промени много неща включително и отношението на БФС,УЕФА и т.н. ...

Нека прогоним Титан и дадем властта на Ицо,мисля че по-подходящ президент няма в момента ... ако ти знаеш някой по-подходящ го сподели все пак.



Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА? [re: БATE]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано16.08.12 10:32



Ицо нема как да е просто президент и да върши президентска работа. Ще се набърка където си реши на момента, ще се изпокара и изпотрепе с който не му харесва и така нататък.



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Ролята на Ицо в ЦСКА?нови [re: red_fire]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано16.08.12 10:52



Изобщо не вярвам, че има реална връзка между идването на Ицо и омитането на Титан. Но ако все пак съществува такава - ок. Амин



Иначе за да има нормално управление на първо място трябва да има пари. А ако управлението е кадърно ще ги направи повече пари.

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.