Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нов собственик  
Автор HYanev ()
Публикувано02.08.12 17:41



До два дни имаме нов собственик. Утре ще има подробности. С



Тема Re: Нов собственикнови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано02.08.12 19:01



Какво значи до два дни?През уикенда ще то обявят или какво?



Тема Re: Нов собственикнови [re: HYanev]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.08.12 19:09



Що не направиш и ти нов вестник?






Тема Re: Нов собственикнови [re: HYanev]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано02.08.12 20:00



Какво дезинформираш горките прасета?!!! Нов собственик, кур!!!



Тема Re: Нов собственикнови [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано02.08.12 20:13



Т'ва не е новина, за двайсе и две години колко нови собственици се изредиха, а горката сфиня - все в кереча


Иначе както вече е писано - новия собственик е Кур за свинете



Тема Re: Нов собственикнови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.08.12 21:23



Стига глупости, в момента няма бизнесмен или компания, които да си позволят да дават по 10-12 милиона годишно за футбол.



Тема Re: Нов собственикнови [re: alessandron]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано03.08.12 09:21



Е той чете от Донбалон бате





Тема Re: Нов собственикнови [re: Vendome]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано03.08.12 09:24



Може да се обяви новина, но по-реално изглежда от началото на 2013 някой да се заеме сериозно да дава пари. В големите компании нещата се обсъждат на няколко заседания, гласуват се бюджети и т.н. Не става от петък за събота.



Тема Re: Нов собственикнови [re: tonzosjustice]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.08.12 11:08



Може, но в сегашната икономическа ситуация, няма кой да вади регулярно пари за футбол.



Тема Ми имам си за кво ми е :)нови [re: alessandron]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.08.12 15:21



Не е ли известно тука :D



Тема Взима ни комитет от бизнесменинови [re: HYanev]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.08.12 15:22



Няколко бизнесмена влизат в клуба предвождани от Вълка. Стоичков се връща ако титан оставят клуба.

ПРоблем е , че БОРИСОВ не иска да сдава властта



Тема Re: Взима ни комитет от бизнесменинови [re: HYanev]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано03.08.12 15:38



ужас



Тема Re: Взима ни комитет от бизнесменинови [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано03.08.12 18:31



Много интересно в тази светлина чий го дърви ИСП като треньор на латекса?



Тема Re: Нов собственикнови [re: HYanev]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано03.08.12 19:56



Ти си като вестник Шок! С Хюсеинович кво стана?



Тема Re: Нов собственикнови [re: HYanev]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано04.08.12 06:56



охх, "гладна кокошка -просо сънува"
дано не съм прав,ама почна да ни се привиждат "Газпром" и т.н.



Тема Re: Ми имам си за кво ми е :)нови [re: HYanev]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.08.12 10:46



Е щом казваш, че е твой :) Мислех, че е една идея по-нагоре в родословието.






Тема Re: Взима ни комитет от бизнесменинови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.08.12 11:24



С Вълка и Емо Горския ще прокопсате, май ще ревете за Титан.



Тема Re: Взима ни комитет от бизнесменинови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.08.12 13:43



Както вие ревете за Насо, вместо да се радвате на ВТБ ли?






Тема Re: Нов собственикнови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.08.12 15:37



Ми тя идеята е доста бизнесмени да дават щото един-двама няма как да гарантират издръжката.

На мен ще ми е любопитно да видя какво разбирателство ще има и най-вече Стоичков какви ще ги върши щото вече няма да е треньор а ще изпълнява други функции.

Идеално ще е Стоичков президент,Стойчо спортен директор и да вземем някой кадърен треньор ама май няма да ни огрее.



Тема Re: Нов собственикнови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано04.08.12 15:41



Стоичков днес е тук, утре го няма. Не се е задържал повече от няколко месеца на даден пост, независимо къде. Доста непостоянен, отделно неговият характер е винаги проблем. "Много баби хилаво бебе" са казали хората. Странна схема, но нека да изчакаме подробности другата седмица.



Тема Re: Нов собственикнови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.08.12 11:50



Не знам дали много маймуни на клона е повече оферта от новите столичани, ама в крайна сметка ваш си проблем.



Тема Re: Нов собственикнови [re: HYanev]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано19.08.12 12:01



Това с новия собственик и управляващите футбола в ЦСКА ще го видим кога точно и как ще стане. И за какво са в състояние да се преборят в българския футбол в момента, след появяането на разград, а и тази година на ботев. На мен и друго ми е интересно. Даже писах по това преди 2-3 години. Интересно ми е, дали в българския футболен живот няма да се повторят случките от румънския, където двата гранда не могат да вземат титла от няколко години вече. Това го казвам заради перманентното състояние в нокдаун на ЦСКА, в което го държат пернишките боклуци, както и състоянието на говедата, които си правят вътрешни номера милиционерски, не на последно място заради нацо. Сега, след идването на старото милиционерско мафиотче вуцан в подуене, не знам накъде ще тръгнат.

Все пак разград от нищото успяха да изместят латекса от челните провинциални редици и се борят за титлата. А нямат публика и традиции. Имаха обаче покрай шефовете си: много пари да си купят добри играчи, директен контакт с много добрата фармация и с властта. И станаха шампиони. Сега Ботев Пд има и традиции и фенове и пари и много сериозен директен контакт с властта покрай ктб. Не знам доколко ще се справят с правилната фармация. Така че независимо от мача им днес, те имат всички предпоставки, поне колкото (а ако не и по-добри от) тези на разград миналата година, да се борят за върха. Да се надяваме в ЦСКА добрите новини за собствеността да почнат да идват в близките дни, а и след това да се вземат ТОЧНИТЕ решения за треньор и спортен директор!! Със спокойно треньорче имаме колко титли последните 23 години?? Аз ще подсказаха: нямаме.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема КОГАнови [re: HYanev]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано31.08.12 12:49



Гърнето е подставена персона и като такава даде всичко от себе си, ЦСКА и феновете му да са зле, а клубът да не стане шампион. Защо очаквате сега той да смени поведението си и да вземе решение, което е в полза бъдещето на ЦСКА и би ни зарадвало НАС, ФЕНОВЕТЕ?? Днешният мач, махането на Стойчо (ДАНО ДА НЕ СТАНЕ!!) и дълга съпротивата срещу идването на нови хора в клуба може да са последният принос на боклуците в полза на антицесекарите... А Стойчо каза още преди последния мач в разград, и ми беше тъпо, но съм съгласен: Титла може и да се загуби, но по-важното е какво ще става занапред, защото това дългогодишно клатушкане на ЦСКА не бива да продължава!!


Пернишките боклучари може и да ни разиграват номера с доброто и лошото ченге, с цел да ни протакат безвремието и да губим още повече позиции. ТОВА Е ТЯХНАТА ПОЛИТИКА И БЕЗ ТОВА, ОТКАКТО СА В КЛУБА. Има кръгове, в които правим в серия слаби резултати, независимо със силни или слаби противници, след което идват кръговете на възхода.

Сега, когато Стойчо може би няма да говори за директивата, на говедата ще им е по-удобно...

А, и не мога да разбера, как наши фенове искат това, което поколения говеда желаят горещо, а именно ние да не сме в Агрупа?!?! Каква перука, какво желание да сме в Агрупа, щото щели да губят пари те в гфс?? Ако ни накажат с нещо от УЕФА или има фалити (ДАНО НЕ СТАНЕ!), пожарникарят винаги може да каже: аз ви казах, осигурил ги бях газпром, ама при сегашната ситуация се отказаха и ще се пренасочат сега. Това също го има като вариант. Tолкова предварително се изказа бб в публичното пространство по случая. От друга страна само задаващо се публично недоволство заради гореописани недобри сценарии биха накарали бб да вземе решения помагащи на ЦСКА, защото знаем, че на бб хич не му харесва да има недоволство на големи групи хора. Ама в крайна сметка и селския в ботев имаше няколко случая с "почти сделка" и накрая нищо...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от red_fire на 31.08.12 12:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.