Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 28.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ето сега вече почваме да копаем дъното  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 16:42



Очаквам страшни неща да се случат с отбора до края на есенния полусезон. Със сигурност ще следва пълна разпродажба на каквото има читаво. Днес ме изгонили 9 играча.

Нови читави няма да има всеки със заплата над 10 хиляди ще бъде изгонен. Не виждам как ще сме в първата петица и наистина го мисля. Като цяло Лудогорец безпроблемно ще си спечелят титлата след краха на ЦСКА/левски. При нас парите са от значение и с провала мотивацията отиде на вятъра, докато Домусчиев може да си позволи да се цели само в А група/Купата

Класирането го виждм така

Лудогорец
Левски/Ботев
4 Черноморец/ЦСКА/Черно Море

За купата нямаме абсолютно никакъв шанс. Според мен реално може да хванем 4то място, но не съм сигурен.

Последствията върху ЦСКА ще са чудовищни. Коефициента го изхвърлихме през балкона а отбора също. Карачанаков няма подготовка,но отива да се налива и дрогира в слънчев бряг което е напълно нормално . След това защо едвам ходи.

Не е време да повтарям за Божков, но и в този форум ще бъде неразбрано това. Със сигурност 90% от феновете съжаляват.

Аз лично съжалявам. Дори за Лупи ми е мъчно с оглед това което се случи.

ГОЛЕМИЯТ проблем е , че ДЪЛГОВЕТЕ ще растат. Дори и да изгоним 2/3 от отбора заплатите на администрацията/футболистит няма как да се покрият. Титан ще плащат каквото поискат другото отива на сметката.

Не виждам как ще си намерим нов собственик. Просто до краят на сезона дълговете ще нараснат поне с 1/2 милиона а не знам колко са досега. Нещо страшно се задава



Тема Re: Ето сега вече почваме да копаем дънотонови [re: HYanev]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.07.12 16:57



Ботев? Ти верно ли си мислиш,че и тяхната приказна (демек класиране в А група като 2ри в Б) ше продължи особено дълго преди да се разпаднат отново?
Първенството ни е пълен ташак, не виждам смисъл да гледам дори един мач. На колко МИЛИОНА го бяха оценили Перуките?Май бая беха =))

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 27.07.12 16:57.



Тема Ботев/лудогорец ще играят за шампиони докато ние..нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 17:02



Ще уреди някой и друг мач близък е с Домусчиев май.

Ще си мачкат със сигурност. Ботев играят за класиране в турнири етк..

ЦСКА/Левски вече за нищо не играят :) И на двата отбора на футболистите им се плаче и не им се верва брат.. Мотивацията/желание са голям фактор . затова преди години като влезнахте в групите на УЕФА и излезнахте станахте шампиони 2 години

Гладът за успех го имаше и за пари големи пари от мачове в европа.

Аре накарай ми сега Жоао Силва дето дойде за групите на Уефа/Опуко/Ангелов/Гаджев да тичат :).



Тема Re: Ботев/лудогорец ще играят за шампиони докато ние..нови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано27.07.12 20:55



Ще тичат, такива пари малцина ще им дадат.



Тема Вярваш ли си сериозно?нови [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 21:54



Гаджев така се раздваше миналата година след отпадането направо не знам?

Пелето има договор за 2 години и се пенсионира. Няма мотивация да играе на това ниво вече. Всички очакваха групи от вас с оглед на жребия в следващия кръг. Това е големият провал , че вчерашният ви мач ви лиши от 8 още във европа.

Опуко/Жоал Силва/ Марселиньо не са взети за А група.

Единия игра 1/4 финал в ШЛ миналият сезон... сега очакваше да мине групите или нещо подобно.

Може да се обзаложиме, че едвам ще кретат по терена и евентуално на пролет може да се размърдат



Тема Re: Ето сега вече почваме да копаем дънотонови [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано27.07.12 22:25



Да бе, това ме втрещи! Тези играчи са изкарали подготовка, няколко са новопривлечени!
Какво ли си мислят сега Платини и карето от Доко, че дочух, че и още двама ще ви идват.
А пък Доко какво ли ще багрят...



Тема Е не може ли да се сетиш Тотаджийте от Локо кво щенови [re: TCNQ]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 23:39



Кво ще правят :)

Взимаме 6тима близки играчи до Гърнето .. Всичките за изпечени в тото игрите:)

Замисли се кво ще се случва :)



Тема Re: Ето сега вече почваме да копаем дънотонови [re: HYanev]  
Автор white r ()
Публикувано27.07.12 23:52



най-сетне Тошко Янчев ще е аут , не е за вярване ,
Ицо Янев също няма място , Коста Янев , Спрокел ( лъчо танев ни го доведе ) , Шери ( Емо костадинов ) ... чистката е добра



Тема Re: Вярваш ли си сериозно?нови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано28.07.12 10:17



Гаджев от много време нищо не го радва, пълен боклук. И финал в ШЛ да играем, той пак ще мрънка и ще е дупка. Марсиньо напримр е на 31 например, дойде тук а изкара още кинти за две години.



Тема Re: Е не може ли да се сетиш Тотаджийте от Локо кво щенови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано28.07.12 10:18



Абе тоя Станко Йовчев как пак остана. Той какъв е с Гърнетата? И той ли другар по чашка?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.