Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 26.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезил  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано26.07.12 22:07



След МТК-то на черепа, това за мен е вторият резил и то само като име на противника. Защото момчетата от Словения показаха, че искат да продължат, колкото и ограничени да са им възможностите. Спортът повелява да ги поздравим, а нашата ситуация повелява ДА КАЖЕМ КУР ЗА БОКЛУЦИТЕ! Е, що се отнася до еврорезилите, дори и срещу говедата да тичаме, няма как да ги стигнем, защото там, в подуене, списъкът е дооооста подробен и географски.



>Някой има ли предложения или критика за тактиката или пак Стойчо е виновен?

>Стойчо ли е виновен, ЧЕ ОСТАВЕНИЯТ БЕЗ РЕЗЕРВИ ОТБОР НЕ СИ ВКАРА ПОЛОЖЕНИЯТА?

>Стойчо ли каза, ДА НЕ МУ КАРАТ ИГРАЧИ ЗА ТОЗИ ЕТАП НА ТУРНИРА?

>Кой направи така, че остави само Станко за резерва, който успешно пречи да се вкара гол?


ПОЛОЖИТЕЛНОТО!

>Силно се надявам това развитие днес да ускори ИЗРИТВАНЕТО НА ПЕРНИШКАТА СГАН, която изтъргува де що имаше титла, откакто е в ЦСКА.

>Ще можем да се концентрираме отначало върху шампионата, без да се мъчим геройската с арсенал киев, които при някакъв зверски късмет може би щяхме да можем да излъжем С ПЪЛЕН СЪСТАВ. Така или иначе с тази клубна политика Плей-Офът за нас така и така го вождах спирка последна, но поне резилът можехме да избегнем. Е, не може винаги да вкарваме в последната минута. И това го има. Спасявали сме се с Парма, Кула, Омония няколко пъти. Днес не стана, ок. Следващия ни мач Е С БОКЛУКА!



БОКЛУЦИ, ОСТАВЕТЕ СТОЙЧО НА МИРА И СЕ ОМИТАЙТЕ!

САМО ЦСКА И АТАКА НА БОКЛУКА!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Евала!!! [re: red_fire]  
Автор HYanev ()
Публикувано26.07.12 22:23



Евала за думите към стойчо.. Болно ми е като му се нахвърлят


НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ХОРА , че ГРУПА ОТ 13 ИГРАЧА сигурон в европа никога не са играли

ДОРИ ЛОКО ПД имат по голяма група от нас..


Взехме платини преди 10 дни ... Ма му дължахме пари.. И титаните му извиваха ръцете да не му платят... И кур картотека...

Аре са тоя Панкару Танкару с 30хиялди евро заплата дето взехме да ходи да рита срещу враца.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезил [re: red_fire]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано26.07.12 22:53



По срамни отпадания имате да ни гоните ама по успехи през тоя период и след 100 години не се очертава да ни стигнете ако се сещаш.
Имате 3 позорни отпадания в последните 15тина години и НУЛА успехи в Европа. Ние имаме тройно повече смешни отпадания, но 1.4 финал и Шампионска Лига.
Охохо

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 26.07.12 22:53.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезил [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано27.07.12 01:29



аз имам критика. Наличието на Янчев И К. Янев

ако аз съм треньор, и аз не съм виновен че отбора не си вкарва положенията, и не съм виновен за трансферите и не съм виновен за нищо, а нося анцунга и давам интервюта.... къде да се запиша ?



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезил [re: red_fire]  
Автор white r ()
Публикувано27.07.12 02:42



Стойчо е виновен , да ,
пускането на Станко Йовчев и в двата мача беше много ясен намек ,
Йовчев е само за бройка в отбора и пускането му и двата пъти бе направо открита подигравка и ясно заявяване, че иска играчи и пари за тях ,
вечно мрънка за играчи , но той трябва да ги доведе - защо изгони Галчев , преотстъпи Костов ,
защо поне не взе ония юноши от контролата с Ботев , а ни се подигра със Станко , който е взет формално и не е отбелязвал гол дори !?

... a неустойката на Стойчо е 1 милион лева - не може лесно да се раздели с клуба.



Тема Ръководството е преостъпило Костов [re: white r]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 03:32



поне това каза Стойчо дали е истина не знаем

Дадохме Галчев за Платини като цяло добра сделка. Друг е въпроса кво станал с картотеката..

Еми при 2 защитника на резервната скамейка + Станко кво да направи баси.. ако не го пусне щеше да има щп не го пусна



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезил [re: white r]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано27.07.12 10:52



Тройчо-Мурчов е лайно.Заради неустойката си позволява да мучи срещу Титан,иначе щеше да е по-нисък от тревата.
Един немски треньор през 2004 доказа че и без футболисти може да се спечели европйска титла,така че вината за отпаданетоот Мура си е 100% негова.Да,за титлата може би не евиновен само той.
Титаните са лайна и тепърва предстоят големите резили,все пак снощине загубихме



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезил [re: bobojusty]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано27.07.12 12:12



Некак не върви да обиждаш по този начин една от червените легенди.
Изобщо как може некой /не говоря само за теб/ да се има за армеец и да нарича Стойчо - Тройчо, Торпедото, Вафлата и ей такива?
Не е корифей и капацитет като тренер - факт. Факт е и че явно не му върви в Европа, след като постоянно отпада с равни мачове : )
Колко обаче тренера в новата история са донесли 2 титли?
На всички е ясно, че най-малкия проблем на ЦСКА е Стойчо. Както и повечето му предшественици. Ако не бехме отпаднали този кръг, щеше да е следващия. Клуба в този си вид нема НИКАКВО място в който и да е турнир, в който не се играе тото и липсват чичо Венци, Перуката, Борат и останалите.



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: petkuvoevoda]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.07.12 13:04



Бате Петку, не отминаха ли времената когато се кланяхме на всички легенди? Откакто парите са фактор, откакто легендите се издържат от клуба и чакат комисионни, откакто парите са преди ЦСКА, то от този момент няма пречка някой да е Вафла, друг да е Торпедо.

Аз обичам ЦСКА, фенската любов е най-чиста!

Бате Петку, не защитавай наемниците, които чакат заплата от ЦСКА. За тях това е работа, бизнес. И който се проваля с ЦСКА трябва да знае, че ще бъде хулен, обиждан и псуван, защото по интелигентен начин нещата не стават в България. Т.е. не се признава отговорността, а от там някой да си ходи, не се казва истината.

Редактирано от tonzosjustice на 27.07.12 13:08.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано27.07.12 16:26



ЦСКА започна днес процедура по освобождаването на девет футболисти от първия тим.

Мярката е взета по време на срещата днес по обяд между наставника на тима Стойчо Младенов и собственика Димитър Борисов.

Ръководството на ЦСКА започва поетапно освобождаване на следните играчи, на които ще бъде предложено разтрогване на контрактите по взаимно съгласие: Райс М`Боли, Сивард Спрокел, Тодор Янчев, Христо Янев, Петър Стоянов, Николай Дюлгеров, Коста Янев, Благой Макенджиев и Нилсон.

Обявени за продажба са Нджонго Присо и Килиън Шеридън, като идеята е до края на трансферния прозорец те да бъдат продадени.

Антон Карачанаков е с последно предупреждение за неспазване на спортния режим.

Стойчо Младенов остава начело на отбора.

Тодор Янчев преминава в щаба на Стойчо Младенов.


източник гонг.бг



Целта е да не се излагаме повече в евротурнирте като не се класираме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.