Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 24.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезил  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано26.07.12 22:07



След МТК-то на черепа, това за мен е вторият резил и то само като име на противника. Защото момчетата от Словения показаха, че искат да продължат, колкото и ограничени да са им възможностите. Спортът повелява да ги поздравим, а нашата ситуация повелява ДА КАЖЕМ КУР ЗА БОКЛУЦИТЕ! Е, що се отнася до еврорезилите, дори и срещу говедата да тичаме, няма как да ги стигнем, защото там, в подуене, списъкът е дооооста подробен и географски.



>Някой има ли предложения или критика за тактиката или пак Стойчо е виновен?

>Стойчо ли е виновен, ЧЕ ОСТАВЕНИЯТ БЕЗ РЕЗЕРВИ ОТБОР НЕ СИ ВКАРА ПОЛОЖЕНИЯТА?

>Стойчо ли каза, ДА НЕ МУ КАРАТ ИГРАЧИ ЗА ТОЗИ ЕТАП НА ТУРНИРА?

>Кой направи така, че остави само Станко за резерва, който успешно пречи да се вкара гол?


ПОЛОЖИТЕЛНОТО!

>Силно се надявам това развитие днес да ускори ИЗРИТВАНЕТО НА ПЕРНИШКАТА СГАН, която изтъргува де що имаше титла, откакто е в ЦСКА.

>Ще можем да се концентрираме отначало върху шампионата, без да се мъчим геройската с арсенал киев, които при някакъв зверски късмет може би щяхме да можем да излъжем С ПЪЛЕН СЪСТАВ. Така или иначе с тази клубна политика Плей-Офът за нас така и така го вождах спирка последна, но поне резилът можехме да избегнем. Е, не може винаги да вкарваме в последната минута. И това го има. Спасявали сме се с Парма, Кула, Омония няколко пъти. Днес не стана, ок. Следващия ни мач Е С БОКЛУКА!



БОКЛУЦИ, ОСТАВЕТЕ СТОЙЧО НА МИРА И СЕ ОМИТАЙТЕ!

САМО ЦСКА И АТАКА НА БОКЛУКА!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Евала!!!нови [re: red_fire]  
Автор HYanev ()
Публикувано26.07.12 22:23



Евала за думите към стойчо.. Болно ми е като му се нахвърлят


НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ХОРА , че ГРУПА ОТ 13 ИГРАЧА сигурон в европа никога не са играли

ДОРИ ЛОКО ПД имат по голяма група от нас..


Взехме платини преди 10 дни ... Ма му дължахме пари.. И титаните му извиваха ръцете да не му платят... И кур картотека...

Аре са тоя Панкару Танкару с 30хиялди евро заплата дето взехме да ходи да рита срещу враца.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: red_fire]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано26.07.12 22:53



По срамни отпадания имате да ни гоните ама по успехи през тоя период и след 100 години не се очертава да ни стигнете ако се сещаш.
Имате 3 позорни отпадания в последните 15тина години и НУЛА успехи в Европа. Ние имаме тройно повече смешни отпадания, но 1.4 финал и Шампионска Лига.
Охохо

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 26.07.12 22:53.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано27.07.12 01:29



аз имам критика. Наличието на Янчев И К. Янев

ако аз съм треньор, и аз не съм виновен че отбора не си вкарва положенията, и не съм виновен за трансферите и не съм виновен за нищо, а нося анцунга и давам интервюта.... къде да се запиша ?



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: red_fire]  
Автор white r ()
Публикувано27.07.12 02:42



Стойчо е виновен , да ,
пускането на Станко Йовчев и в двата мача беше много ясен намек ,
Йовчев е само за бройка в отбора и пускането му и двата пъти бе направо открита подигравка и ясно заявяване, че иска играчи и пари за тях ,
вечно мрънка за играчи , но той трябва да ги доведе - защо изгони Галчев , преотстъпи Костов ,
защо поне не взе ония юноши от контролата с Ботев , а ни се подигра със Станко , който е взет формално и не е отбелязвал гол дори !?

... a неустойката на Стойчо е 1 милион лева - не може лесно да се раздели с клуба.



Тема Ръководството е преостъпило Костовнови [re: white r]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 03:32



поне това каза Стойчо дали е истина не знаем

Дадохме Галчев за Платини като цяло добра сделка. Друг е въпроса кво станал с картотеката..

Еми при 2 защитника на резервната скамейка + Станко кво да направи баси.. ако не го пусне щеше да има щп не го пусна



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: white r]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано27.07.12 10:52



Тройчо-Мурчов е лайно.Заради неустойката си позволява да мучи срещу Титан,иначе щеше да е по-нисък от тревата.
Един немски треньор през 2004 доказа че и без футболисти може да се спечели европйска титла,така че вината за отпаданетоот Мура си е 100% негова.Да,за титлата може би не евиновен само той.
Титаните са лайна и тепърва предстоят големите резили,все пак снощине загубихме



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: bobojusty]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано27.07.12 12:12



Некак не върви да обиждаш по този начин една от червените легенди.
Изобщо как може некой /не говоря само за теб/ да се има за армеец и да нарича Стойчо - Тройчо, Торпедото, Вафлата и ей такива?
Не е корифей и капацитет като тренер - факт. Факт е и че явно не му върви в Европа, след като постоянно отпада с равни мачове : )
Колко обаче тренера в новата история са донесли 2 титли?
На всички е ясно, че най-малкия проблем на ЦСКА е Стойчо. Както и повечето му предшественици. Ако не бехме отпаднали този кръг, щеше да е следващия. Клуба в този си вид нема НИКАКВО място в който и да е турнир, в който не се играе тото и липсват чичо Венци, Перуката, Борат и останалите.



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: petkuvoevoda]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.07.12 13:04



Бате Петку, не отминаха ли времената когато се кланяхме на всички легенди? Откакто парите са фактор, откакто легендите се издържат от клуба и чакат комисионни, откакто парите са преди ЦСКА, то от този момент няма пречка някой да е Вафла, друг да е Торпедо.

Аз обичам ЦСКА, фенската любов е най-чиста!

Бате Петку, не защитавай наемниците, които чакат заплата от ЦСКА. За тях това е работа, бизнес. И който се проваля с ЦСКА трябва да знае, че ще бъде хулен, обиждан и псуван, защото по интелигентен начин нещата не стават в България. Т.е. не се признава отговорността, а от там някой да си ходи, не се казва истината.

Редактирано от tonzosjustice на 27.07.12 13:08.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано27.07.12 16:26



ЦСКА започна днес процедура по освобождаването на девет футболисти от първия тим.

Мярката е взета по време на срещата днес по обяд между наставника на тима Стойчо Младенов и собственика Димитър Борисов.

Ръководството на ЦСКА започва поетапно освобождаване на следните играчи, на които ще бъде предложено разтрогване на контрактите по взаимно съгласие: Райс М`Боли, Сивард Спрокел, Тодор Янчев, Христо Янев, Петър Стоянов, Николай Дюлгеров, Коста Янев, Благой Макенджиев и Нилсон.

Обявени за продажба са Нджонго Присо и Килиън Шеридън, като идеята е до края на трансферния прозорец те да бъдат продадени.

Антон Карачанаков е с последно предупреждение за неспазване на спортния режим.

Стойчо Младенов остава начело на отбора.

Тодор Янчев преминава в щаба на Стойчо Младенов.


източник гонг.бг



Целта е да не се излагаме повече в евротурнирте като не се класираме.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано27.07.12 16:41



Не става въпрос за кланяне и гъзене, а за елементарно уважение.
Ако обичаш ЦСКА, нема как да не обичаш Жеков, Пенев, Якимов, Ради Здравков,Пл. Марков, Джеки, Велинов, Джевизов, Ицо, СТОЙЧО и останалите големи, най-малкото защото ЦСКА е ЦСКА именно заради такива като тях.

При сегашните обстоятелства който и да доближи ЦСКА нема начин да не се омаже с лайна.



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: petkuvoevoda]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.07.12 16:42



И ти си прав с това, всичко е една голяма каша.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: kenny mccormick]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.07.12 18:36



Ами аз имам силен и свеж спомен, че Младенов неколкократно потърси хора за центъра, които ДА ПРАВЯТ игра, само че не му ги доведоха. С това се обяснява и присъствието на К. Янев и Янчев. Както и отсъствието от състава на ОЧЕВАДНИ хора на ръководството, от които Стойчо ЯВНО се страхува да са му в отбора, за да не симулират игра. От другите налични не виждам кой от картотекираните или младите щеше да е по-добър вариант от тях. Иначе и аз отдаван съм казал, че Тодор НЕ трябва да е този сезон на терена, а за К. Янев коментарът е излишен просто.

Ти имаш по-добър вариант за треньор ли?

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: petkuvoevoda]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано27.07.12 18:37



Обясни го ти Баце Петку, да не го правя и аз.



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано29.07.12 20:07



Не се търсят хора по медиите. И не се почва със селекцията от лятото. Това са елементарни неща, взимат се футболисти за които са научили че съществуват вчера.

Има проблеми - Стойчо гони едни, ръководството ги връща. Ако Стойчо е мъж, ги гони пак и казва на ръководството да не ги връща при което ги прави за смях.

Няма я тая версия Стойчо не ги иска те са там. Шеф е Стойчо, титан са собственици. Но това мислене не съществува.

Аз съм по-добър вариант за треньор. Всъщност като се замисля аз съм най-добрия вариант за треньор.



Тема Re: Цял късмет е,че с боклуците имаме само 1 еврорезилнови [re: red_fire]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано29.07.12 21:11



Спомените ти не те подвеждат ама само да вметна няколко неща:
2007 повреме на Сашо Томов колко пари се похарчиха за трансфери?Накрая от 'звездната' селекция само Ней беше удар.Останалите както си дойдоха,така си отидоха!Зе Руй беше гений ама явно самия Стойчо не успя да го накара да заиграе футбол.
Какво да кажем за Ландзаат,Удоджи,Кевин Амунике,Вуядинович,Машадо,Гарсеш и т.н.????Това бяха хора които или бяха привлечени или оставени с изричното настояване на Стойчо!Да,сега ще кажете че станахме шампиони с 16 точки преднина пред говедата които бяха много жалки но същевременно нали помните за последните 15 минути от мача с Тулуза в София?
А и ми пресметнете моля ви колко пари харчи Стойчо средно за селекция!!!
Титан нямат пари за такива трансфери,или поне не искат да ги дават!

И аз мога да застана начело на ЦСКА и да искам плеймейкър за 2 000 000 евро например,много ясно че ще ми откажат и после ще започна да рева като бабичка!Какво излиза?Търсят се скъпи/скъпоплатени футболисти и след това се търсят оправдания при провал ....

И най-забавното е че след всеки престой,Младенов е първия който тръгва да съди клуба за неизплатени заплати и то публично!!!!Добре,нормално е всеки човек да претендира за парите които си заслужава но Стойчо го прави с някаква показност като едва ли не всеки път изтъква какъв Армеец е и как обичал клуба но разбираш ли,нямало как да преживее без 200 бона например ...

И аз го уважавам заради миналото му като футболист и въобще като Армеец но като треньор е кръгла нула.



Тема ЛЪЖА!!!нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано30.07.12 16:35



- Надежди се възлагаха и на Станислав Костов...

- Аз реших за пращането му в „Ботев". Той трябва да играе и да се развива, а тук нямаше тази възможност. ЦСКА е отбор, който винаги търси победа, а Костов още не е на ниво, в което да решава мачовете ни. Постъпих с него така, както с Иван Иванов преди години. Пратих го в „Локо" Пд, той се утвърди, изигра 30 мача и се върна на „Армията" със статут на титуляр. Надявам се същото да стори и Костов. По-добре да докаже значимостта си в „Ботев", отколкото да му даваме шансове тук, да не успее, да загубим заради него мачове, после титлата и накрая да се убедим, че не става. В ЦСКА младите или влизат, доказват се и не излизат от състава, или излизат навън, доказват се там и ги връщаме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.