Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 15.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: БATE]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано02.08.12 00:50



Гай беше много зле в първите си години в ЦСКА. Велизар, Янев и Гъргоров сами нищо нямаше направят както не направиха през 2004, когато треньор не беше Младенов - естествено, че Хидиуед, Тиаго и Забавник бяха с ключова роля за силната есен 2005. Особено Мурад за мен е в топ 3 на най-силните чужденци, идвали някога в България - без него изобщо нямаше да отстраним Леверкузен (мани гола, а колко време задържаше топката!) и нямаше да го има тоя мит за генерал Плешич.

Но паак ти казвам, изместваш спора. Никой (или поне аз) не е говорил за Тулуза и Блекбърн. Ти намеси Йешич и отбора от 2005 и започна някакво сравнение с едва ли не всички резултати на Стойчо откакто е треньор. Аз ти казах само, че в момента нямаме нито играчите, нито финансовата стабилност от 2005 и е НЕВЪЗМОЖНО да мачкаме както тогава, КОЙТО И ДА ДОЙДЕ и затова е смешно да се плюе Младенов. Срещу Мура никой не е пазил резултат, и след гола държахме топката и пробвахме да нападаме колкото ни стигат силиците. Питах Сандро и теб ще питам - Стойчо ли е виновен, че на ПРАЗНА ВРАТА СЕ БИЕ НИСКО ПО ЗЕМЯ и че цялата ни защита се спъва в краката си и от никакво положение пуска гол?

пп Имах предвид Мутавджич, не Якирович.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано02.08.12 00:55



Да де, объркал съм се, защото говедата вкараха в продължението за 2:1.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.08.12 10:08



Ми всъщност е виновен Стойчо, да. Защото си е постлал за такива дървета в състава. Питах те и аз теб - Станислав Костов аз ли го махнах за сметка на Станко Йовчев, дето се спъва от черджето пред вкъщи? Тодор Янчев аз ли го оставих за сметка на Дюлгеров, който поне можеше да догони оная вафла, тръгнала от центъра и вкарала ни гол? Аре стига оправдания и сравнения, ей тука да се съберем от форума и трябва да ги отстраним тия словенци.




Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: alessandron]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано02.08.12 10:52



Аз пък мисля, че ако се съберем от форума ще отстраним ЦСКА . Това е по-тъжната новина


Абсолютно безсмислен спор е дали Стойчо има вина или няма. Тренерът по дифолт носи отговорност за провалите. Така както министъра на земеделието носи отговорност за популацията на балканската пъстърва...
В случая с ЦСКА, при настоящата ситуация е абсурдно и даже смешно да се водят каквито и да било спортно-технически дискусии.

Това, за което апелирам от самото начало е да НЕ СЕ ОБИЖДА червената легенда СТОЙЧО МЛАДЕНОВ от армейци. Толкова.

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: petkuvoevoda]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.08.12 10:59



Ако проследиш моите постове, ще видиш, че никъде не съм го обиждал. Но и не приемам, как да го кажа, внушението, че след като е легенда, следва да не се закача. В спорта винаги трябва да се доказваш, иначе отиваш да коментираш за някоя телевизия.




Тема Re: Поредното доказателство че е изперкалнови [re: Vendome]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано02.08.12 11:13



Отново не са имали ден. Толкова ли е сложно да го схванеш, вместо да ровиш из историята и да търсиш справки



Просто е:
Нямали са ден срещу вас - отстрани ли са ви по-трудно от нормалното.
Имали са два пъти ден срещу нас - размазали са ни на два пъти.
Пак са нямали ден - отстранили са ги тях

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкалнови [re: Vendome]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано02.08.12 11:15



Вашите резили са си ваши резили. Сега говорим за нашите



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкалнови [re: alessandron]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано02.08.12 11:32



Не го казвам на теб конкретно, просто го вмъкнах в отговора си към теб. Наслушах се на "Тройчо, Торпедов, Тулузов, Вафлов" .
Естествено, че може да бъде разчекван от критика без значение дали е легенда или не. В крайна сметка ако е искал да си остане само легенда щеше да идва на годишнините, да си седи в ложата и чат пат да коментира по телевизията. Нямаше да става тренер...
Просто е грозно е да се псува по най-селския начин и то от армейци точно Стойчо Младенов. Това е...



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкалнови [re: petkuvoevoda]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.08.12 12:12



Това за деня, важи при един мач, а некласирането им за евротурнири за формата през целия сезон.



Тема Отново рев, все едно сме в детската градинанови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.08.12 10:46





Ей това реване вече взе да става смешно, все едно Стойчо води 8 клас на 131 СОУ и директорката не иска да дава топки по физическо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.