Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 03.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: Henman]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано31.07.12 18:04



Тва първото ме разсмя много но явно и ти си заслепен от някои неща :)

Та,как какви сме?В България сме име и отбор с традиции и имаме право да искаме да отнесем отбори като Берое и Славия,особено когато играем вкъщи.Редно е да излизаме и да вкарваме голове,както го правехме при Йешич през есента на 2005г.!Тогава имаше премии само при победа над 3 гола разлика и виж ти как биехме с по 4,5 че и 6-0 в София и то далеч по-боеспособни отбори от сегашните Берое и Славия.Имаме право да сме фаворити в България,особено когато играем у дома!!!
А Стойчо да се учи колкото си иска от Муриньо,нито има състава му,нито съдийския му комфорт.Нека бъде циркаджия,те нещата лъснаха отдавна.



Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: БATE]  
Автор TCNQ ()
Публикувано31.07.12 20:59



Извинявайте, но нито Вафлата, нито Педерала са някакви треньори, те просто умеят да свирят на струната на червената лумпениада!
Плещич наследи готов и качествено подготвен отбор от Ферарио, и след 6 месеца логично спука гуми, а тройчо може да става шампион само с наредени мачове, и логично ви скъсват от ебане в Европа! Някой каза, че загубите от Галатасарай, Блекбърн, Торпедо и Тулуза били логични и малшанс?!?
Галатасарай вече далеч бяха минали своя зенит и логично след като ви биха както никога не съм гледал да се подиграват с БГ отбор, бяха разчекнати по-натам.
Блекбърн никога не отстрани друг отбор, просто ви направиха показно с 3 бързи гола и типично по английски ви олабиха.
Торпедо са суперсмешен отбор, логично после изпаднаха.
Тулуза играха толкова зле с вас, и въпреки това ви отстраниха.
Какво направи тъпия сърбин, който се подигра с българската военна слава, снимайки се с генералски мундир? А бе, никой ли не помисли, че със сърбите сме се били зверски още 1885а? Бил "Генерала", това беше унижение на военната ни слава, и най-вече за ЦСКА, дето се пиша военен отбор!!! Срам!
Класира ви последни в мега-смешна група в ЛЕ. Беше размазан пролетта от кой ли не и пропиля преднина от 7 точки!
Последният добър чорбарски треньор беше Катуци, преди това Гочето, Чичо Пенчо и Паро Никодимов.
В момента е напълно безумно поведението на тройчан, политиката на боклуците и цирковете това лято надминават всичко известно.
По кадърността на треньорите се съди само от ЕКТ и успешно трансферираните играчи, НО създадени от тях!



Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано31.07.12 21:32



В отговор на:

По кадърността на треньорите се съди само от ЕКТ и успешно трансферираните играчи, НО създадени от тях!




Е тва е - напълно съм съгласен с мнението ти за треньорите на ЦСКА. Аз на мача с Блекбърн бях в "Г" и който твърди, че Стойчо не е виновен за отпадането, или е забравил самия двубой, или не го е гледал. Младенов си позволи да излезе със САМО ДВАМА ХАЛФОВЕ в тоя мач и остави Емил Гъргоров резерва - смех пълен. Стойчо не става за треньор и го е доказал отдавна.




Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: БATE]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано31.07.12 21:42



Да кажеш, че Барселона не ги бутат в Ла Лига и ШЛ е все едно да твърдиш, че нашите ще са първи по медали в Лондон. :) Мога да почна и с конкретни примери, но не виждам какъв е смисълът. Коментираме ЦСКА сега, а не Барселона и Реал Мадрид.

Ами 2005 беше много, много отдавна. Тогава наистина имахме много силен отбор, който можеше да постигне нещо голямо в Европа, но по една или друга причина не се получи.

Бате, Стойчо цял полусезон е принуден да играе с плеймейкъри ТОДОР ЯНЧЕВ И БОБИ ГАЛЧЕВ, кво има да си говорим повече изобщо? Секви сравнения с 2005 са абсолютно нелепи. Славия и Берое и те са трагедия, но не е като да не тренират (или поне не по-малко от нашите чалга звезди) и да не могат да ритнат топката. Голям праз като играем на порутената армия - 20-те фена в Г ли ще стреснат някого или дрибъла на Боби Галчев?

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано31.07.12 21:54



По това време чист нападател беше само Мукаси, така че сигурно е имало поне две крила освен Янчев и Светльо Петров + Велизар.

Абе ясно, че Стойчо не е голям треньор, но точно в момента да се хвърля вината върху него е безумно. Освен това добри наставници в България ПРОСТО НЯМА. Искам да чуя името на човека, който ще дойде сега вместо Младенов и с 14 полеви играчи и Крачунов и Коста Янев в титулярните 11 ще направи нещо. И с чужденци пробвахме и пак не стана - значи явно другаде е основният проблем.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: Henman]  
Автор TCNQ ()
Публикувано31.07.12 23:13



елементарно Уотсън: Гочето, Ферарио, Херо, Ясен... бе той и Радуканов, и аз, и ти си го взимахме този мач! Този мач се взимаше само са надъхване, без стил и ала-бала! Кой върна в защита отбора след 55-60а минути? Баба ми ли?
Отделно от това защо бяха разкарани една камара играчи през подготовката, къде ви бе втория МЛАД дефанзивен халф (Дюлгеров бе нарочен от тройчан)?
И извинявам се, обаче недоумявам защо Ицо Янев така бе преебан? Единственият читав чорбар, единствения, от когото аз лично имах респект!
Такива подигравки няма как да не се върнат като бумеранг върху клетите свински тикви!
Изкарването като незаменим на тройчо мен лично ме кефи, само дано си го устискате до мача с нас, ще го насерем както Йончев. Ама ич, ич не ми се вярва! Няма да изкара август, уви.



Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: TCNQ]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано31.07.12 23:42



Абе мани ги тия Мура - и да бяхме били, щяхма да поиграем още 2 мача и да си ходим по живо и здраво. Дори в групите да бяхме влезли, щяха пак да ни бъхтят като брашнян чувал, а кинтите от участието щяха да отидат в джобовете на титаните и по биад и син сити. Става дума, че тук се иска (а и аз го искам!) ЦСКА да има стил на игра и класа, да атакува 90 мин и да мачка с по 5-6 на 0 и т.н. Проумейте, че при наличния потенциал в момента НИКОЙ не е способен да го постигне, дори Моуриньо. А специално тези, които си ми изброил - единствено за Херо съм съгласен, но той няма как да дойде на Армията. Гочето е бита карта от много време, по-добре да си пие ракията на спокойствие, другите са същата работа като Стойчо с тази разлика, че Младенов все пак доста време беше в чужбина, докато рибаря Ферарио не го искат и в Калиакра.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Я пак? [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.08.12 10:41



Мукаси само бил? Затва ли ми почна с 4-2-4 схема Стойчо тогава и оголи изцяло центъра? Агналдо какъв беше (вкара и гол в тоя мач и пак влезе като резерва, щото Стойчо прави глупости в състава). Велизар Димитров какъв беше? Имаше си пак резонните португалоговорящи Стойчо, имаше и играчи да подреди и да играе по-разумно (не казвам защитно), имаше и добър турнирен резултат от първия мач (1:1), имаше и противник без почти никакъв опит в ЕКТ.
И да, Стойчо за много неща не носи вина, но за отпадането от Мура носи. Тия специално с юношите трябваше да ги отстраним и не ми се слуша как сме имали 14 души група. Станислав Костов кой го прати в Ботев да се обигравал? Кой прати Дюлгеров в пета глуха след продажбата на Галчев? Освен това поведохме, батка, а не сме губили с 0:1, което повече бих го оправдал Стойчо, обаче ние вкарахме първи гол и след това вместо да контролираме нещата, ония правят некви рейдове посред цялата ни защита. Стойчо е олигофрен като треньор и го е доказал - доказа го и сега, това лято.




Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: petkuvoevoda]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано01.08.12 10:56



Бате Петку, много хубаво пишеш, имаш художествен талант, който със сигурност не отстъпва на рибарските заложби. Като добавим уменията ти за прогнозиране на футболни мачове, то ставаш експерт със завидно КПД!

С турците ОК, Галата са космически отбор за нивото на Балканите.

Торпедо обаче е олицетворение на Втората световна война! Защо?
Защото едно мощно оръдие ЦСКА отива да смаже вялата и неорганизирана руска отбрана, но няколко стратегически грешки! И най-стратегическата грешка е собствената неувереност в пълководецът Стойчо. Онзи другият начело на Германия поне си е вярвал, че ще ги смаже.

Тулуза си беше отбраната на Шипка. Бях на Армията и всички мятахме телата срещу франсетата, които са най-големите некадърници във воденето на БИТКИ, но нас ни гоо.....натаковаха...пак при пълководец Стойчо.

Блекбърн честно ти казвам ми е малко мътен мач, не помня даже че Стойчо е бил треньор тогава.

Проблемът на Стойчо е, че много приказва какъв Армеец е, как властта подкрепяла Левски, как имало директива....неща които почнаха да си ги слагаме на Кура. Айде стига сме търсили причините на друго място. И материалът бил слаб, ами нали си тренер бе Стойчо, водиш подготовка....Обаче видиш ли не искал онзи футбалер, еди кво си, имало вмешателство....еми кво остава тогава? Стойчо си затваря очите, взима си заплата и никва роля не играе. Ако е пич просто ще си отиде в любимите отбори от кипърските ширини.

Или по-скоро ако е пич да каже реално как го правят боклуците на шаран!

Редактирано от tonzosjustice на 01.08.12 10:58.



Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: TCNQ]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано01.08.12 12:06



Галатасарай били минали зенита си...Не е зле и да погледнеш кои точно минали зенита си играчи излязоха тогава срещу Стойчовата трупа



А за подиграването с БГ отбори, явно не си гледал нито един мач на лефски

Суперсмешния Торпедо е ставал повече пъти шампион и е отнасял купата на страната си, отколкото доста отбори, които не минават за смешни. В Европа нямат история, факт, обаче пак повтрарям - руски отбор са.

Чичо ти Пенчо и Паро Никодимов доказват именно това, което написах - и двамата са работили дългосрочно с почти непроменящи се отбори.

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.