Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 03.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Аре гледай малко обективно [re: БATE]  
Автор Alabao13 (la mer morte)
Публикувано27.07.12 11:34



Замени в изказването си Мура с ЦСКА и горе - долу ще е същото...



Тема Карачанаков [re: HYanev]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано27.07.12 16:46





май и за това нямаше въздух



Тема Аз тренирам всеки ден и 3пъти седмично по 2 пъти [re: lnglourious]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 16:53



От 3 месеца 5 дни в седмицата хода на фитнес а 3 пъти ходя на Крос-фит (Тичаме на стадиона бягане тежести чукове ала бала)

Събота се напих брат неделя не успях да стана от леглото. Понеделник едвам имах сили да тренирам и чак вторник бях ОК...

Сети се ако пия три дни и след това сряда имам мач :) А отделно поради контузия не съм дигал щанги 1месец и половина



Тема Re: ми да брат ма кво да направим [re: btr]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано27.07.12 17:23



Не знам колко пъти си гледал Стойчо като футболист, обаче да казваш, че е бил много добър футболист е несериозно. Стойчо е един от най-добрите БГ футболисти евър.
Само че по негово време имаше толкова много уникални играчи /включително и в подуене /, че е напълно обяснимо защо по-младите го свързавт единствено с ливърпулката история.



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема ОЩЕ ЕДНО БРАВО НА СТОЙЧО!!! [re: БATE]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано27.07.12 19:27



Изгонени са:

- Спрокел (футболист одобрен от него!!!)
- Нилсон (футболист доведен от него!!!)
- Коста Янев (съгласен,тоя идиот беше грешка на Дуцко)
- Петър Стоянов (Един стойностен за БГ дефанзивен халф)
- Николай Дюлгеров (Втори стойностен за БГ дефанзивен халф)
- Тодор Янчев (БРАВО СТОЙЧО!Браво че трябваше да дойде МУРА и да ти отвори очите специалисте!)
- ХРИСТО ЯНЕВ (И тук вече побеснявам!!!Ако това е вярно значи Стойчо на момента да си стяга багажа и да се маха!)
- Благой Македнжиев (не му дадоха шанс на човека ама пак са разбрали че не става!)



Браво СПЕЦИАЛИСТЕ!

Въз каква основа гониш Стоянов,Дюлгеров,Спрокел и Макенджиев?Та те не са изиграли нито един мач през този сезон,Плоски вече разбра че не стават!
Гони двама качествени дефанзивни халфове ... баси малоумщината.

ВЪЗ КАКВА ОСНОВА ГОНИШ ХРИСТО ЯНЕВ?Единственото попадение,единствения човек в ЦСКА който умее да стреля,да подава и да центрира?Ако това стане,от сега ви казвам,Стойчо да си стяга багажа МОМЕНТАЛНО!!!Дано да е партенка ...

И ласт бът но лийст .... ТОДОР ЯНЧЕВ!Нужно беше да дойде Мура,Тодор да ги хване за кура и да прозрее Плоски че Тиодър Янчев вече не е в състояние да се крепи на краката си,евала гений!

Общо взето е хубаво че има чистка ама трябва да го отнесат такива като Коста Янев,Янчев,Павлов,Живков,Титан че дори и Пената а не малкото добри футболисти които имаме!



Тема Re: Аз тренирам всеки ден и 3пъти седмично по 2 пъти [re: HYanev]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано27.07.12 19:34



ти добре, ама смятай колко трябва да ти е акъла, ако това напиване ти пречи на изкарването на хляба и пак го правиш... футболягите са прости кратуни и не заслужават да си хабим нервите по тях...



Тема Re: Аз тренирам всеки ден и 3пъти седмично по 2 пъти [re: Шишapkи]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано27.07.12 19:56



Респект за таланта който притежава ама снощи му гледам физиономията и прическата и си викам 'абе тоя не може да не захожда по барове и дискотеки' хаха и ето днес лъсва истината.

Жалко за таланта който така пропилява,дано все пак му влезе акъл в главата но едва ли.Изкушенията в България явно са по-силни от волята на играчите да станат големи такива.Бербатов и Мартин Петров ги упрекваме че са еди какви си,еди що си но именно те са истинските професионалисти.



Тема Re: Аз тренирам всеки ден и 3пъти седмично по 2 пъти [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 20:21



Просто много бързо се махнаха от България и се спасиха.

Бербатов си беше станал вече тарикат със С класа :). Ако не го бяхме продали.


Стилиян дори не е искал да ходи отначало в Селтик сам си признава ,че искал да си седи тук. Добре , че му е уврял ъкъла.


Лошото е , че Карачанака има 5 мача на кръст а вече взима 7/8 бона и стана супер звезда :Д



Тема Спрокел го гонехме още преди седмица [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 20:23



Като се взеха 3мата от Локо Пд стана ясно , че ще си ходи.

Ми Нилсон сигурно има голяма заплата.

Тези футболисти са решени да бъдат изгонени след среща между Стойчо-Борисов.

За Ицето и мне ме е яд. Утре ще знам подробности защо го гоним



Тема Re: Спрокел го гонехме още преди седмица [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано28.07.12 05:14



Добре де нали Борисов не го интересуваше мнението на Стойчо и си прави каквото си иска?Как така сега са обсъждали каквото и да е?

И мисля че е доста противоречиво да искаш някой си футболист а след отпадане от Мура да го гониш т.е. да не си му дал истински шанс?!

Ще проумееш някой ден че Стойчо не е за треньор ама май няма да е скоро.Виж на поста спортен директор бих искал да го видя ... умее да въвежда дисциплина и да дразни опонентите ни но като треньор за мен той е абсолютен фарс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.