Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 25.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Спрокел го гонехме още преди седмица [re: HYanev]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано29.07.12 21:29



Бе тоя Нилсон май не е чак толкова лош.
Интересно ми е като гоним 4ма дефанзивни халфа (Дюлгеров,Янчев,К.Янев,Стоянов) да не плачем после че няма кой да играе в дефанзивната линия.



Тема Re: Спрокел го гонехме още преди седмица [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.07.12 22:31



За вас перфектният вариант е Ради Здравков - треньор и Стойчо Младенов - спортен директор, ама на практика това е труден за реализиране вариант.



Тема Re: Спрокел го гонехме още преди седмица [re: bobojusty]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.07.12 09:18



Споко, ще вземем тогава някой от Локо Пд





Тема Re: Спрокел го гонехме още преди седмица [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано30.07.12 10:25



Ради Здравков,Ангел Червенков,даже защо да не се даде шанс на Мето Деянов например (не знам дали има лиценз) ... пък Стойчо нека си е спортен директор и да ви храни по медиите,за друго като гледам не става.

Чудно кога някой ще прозрее тия неща ...



Тема Re: Спрокел го гонехме още преди седмица [re: bobojusty]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано30.07.12 10:33



Тва коментираме с един приятел тия дни.
Янчев и К.Янев са за гонене ама защо не остави Пепи Стоянов и Дюлгеров не ми е ясно?
Нилсон е като кон с капаци.Умее да центрира,да но само когато няма човек покрай него и не го притесняват.Иначе в единоборствата е трагичен,Мура създадоха поне 4-5 опасносите в двата мача в неговата зона.Бандаловски отдясно е 30х по-стабилен.

И пак питам,може би ти имаш отговор... какво по дяволите може да накара един нормален треньор да изгони от отбора си Христо Янев?Футболист който умее да шутира,да центрира,да бави играта,да ускорява играта и въобще след напускането на Мораеш Ицо ни беше най-класния играч мама му стара ... аз нямам обяснение!



Тема Поредното доказателство че е изперкал [re: БATE]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано30.07.12 16:29



Имам 20 г. стаж като треньор, от тях 80% съм бил в чужбина. Не откриваме топлата вода, нещата са ясни - силната фигура в клуба трябва да е треньорът. Той има идеята за схема, структура, стил. Помните какво каза Моуриньо в първия си сезон в „Реал", аз просто повторих думите му - това не е моята селекция, не е моят отбор. Когато съм имал свободата да си направя тима, съм успявал навсякъде. В ЦСКА оттук насетне ще влиза само качество, не толкова количество.



Ако иска да е същия ревльо като Мърмуриньо нека бъде но за мен ще е срамно да имаме такъв треньор в ЦСКА!Стойчо,ако искаш да си циганин като кумира си,отиди при него,в ЦСКА нямаме нужда от цигански номера!!!

А и какво говори?Сравнете състава на Реал Мадрид от първата година на мангала и от миналата!Къде е разликата?В Коентрао и Кайехон ли?Истината е че Перез развърза кесията и съдиите тотално подкрепяха Реал,подариха им най-малко 15 точки и за това и станаха шампиони и същевременно тотално се изгавриха с Барселона.Само Стойчо е на мнение че Муриньо бил направил Мадрид шампион на примера!Заблудени хора има ама тва вече не е истина ...

Откакто е в ЦСКА само за Муриньо ми говори.Гледам го повреме на мачовете със Славия,с Берое,с Видима ... вкараме един гол и се затваряме ала Муриньо.Какво бе Стойчо?Кеф ти е да бием с по 1-0 ли?Той и с Мура така плануваше двубоя ама тоя път вече не му излезнаха сметките.
Хубаво е да имаш идол но няма как да приложиш знанията на Муриньо плюс съдийския му комфорт в България!!!



Тема Re: Спрокел го гонехме още преди седмица [re: БATE]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано31.07.12 02:10



Логиката е, че на Янев заплатата е 10 бона и след като налапахме Мурата няма кой да му я плаща. Стойчо е безгласна буква в момента, Титаните взимат всички решения. Аз направо не мога да повярвам, че още не си е тръгнал сам, сигурно преследва някаква неустойка в договора.

Но да се обвинява Стойчо за провала е абсурдно. Тва в първия си мач за сезона да имаш общо 14 полеви футболисти на разположение не е нормално дори за аматьорски клуб.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: БATE]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано31.07.12 02:26



Аве не се излагай бе. В Испания и двата гранда ги бутат по равно, но Реал спечели дори прекия мач на Кампа, така че заслужено си взеха титлата. В ШЛ Барселона е най-подпираният отбор откакто свят светува.

И не виждам какво общо има всичко това със Стойчо. Даже напротив, според мен е хубаво да се учи от светила в професията като Моуриньо и дори да ги копира стига да го прави успешно. Чудо голямо като сме били САМО с 1-0 Славия и Берое - осъзнайте се малко, ние сме никои, 90 % от футболистите ни са селски тикви от рода на Галчев и Крачунов, нямаме бюджет, нямаме терени, нямаме дори помощни игрища, от 20 години не сме играли на пролет в Европа, дори в мизерната А група я вземем, я не една титла на 7-8 години. На какво отгоре очаквате да излизаме и да мачкаме дори Славия и Берое - щото сме били Ливърпул с 2-1 през 82-ра ли?



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано31.07.12 09:06



Почти всичките срамни отпадания от новото време на ЦСКА са при треньор Стойчо Младенов! Това е поредното доказателство за пословичната некадърност на големият футболист от село Плоски. Добре е такива хора да ги помним само като футболисти.



Тема Re: Поредното доказателство че е изперкал [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано31.07.12 12:34



За историята имаме ДВЕ срамни отпадания. Едното е МТК, тогава тренер беше май Катуци, а другото е Мура.
Не бъркай гадни отпадания със срамни


Мачовете с Галатасарай не са за коментиране. Просто си ни отнесоха с разлика и двата пъти. Стойчо ква вина има, че турчалята беха с 3 класи над нас?
Торпедо не са фактор, но са РУСКИ отбор. Срещу руснаци играем изключително трудно. Ако ги бехме отстранили с дузпите, автоматично щехме да считаме това като един от успехите на клуба. На говедата им се иска тва да е резил, за да имат аргументи като става въпрос за срамни отпадания

Ами Блекбърн? Отпаднахме да. Мача в София обаче си остава един от великите и ше се помни винаги. За 1:0 ли игра Стойчо, че ни набутаха тогава 3 гола за нула време?

Тулуза са средно силен европейски отбор, който играе в силно първенство, а отпадането си беше повече от злощастно.

Мисълта всъщност ми е малко по-различна и не става въпрос само за Стойчо. Как може да се говори за един тренер дали е добър или лош въобще, при положение, че и тренерите и 90% от целия отбор, вкл. резервите се сменят на неколко месеца?
Може и да има 5-6 световни имена, които при подобни обстоятелства може и да покажат некви качества, обаче останалото е несериозно.
Такива циркови трупи, начело с когото и да е, могат най-много да се свръхмобилизират за конкретен мач - два и дотам.
Не искам да добавям уговорените мачове и прочие. Говоря чисто спортно -технически.
В тия условия е повече от естествено да се почне с комисионните на кило и всички съпровождащи циркове. 99,99% от хората ако могат да си докарат едни 100 - 200к от тази работа ше го направят.
Проблемите на ЦСКА не са нито Стойчо, нито Любо Пенев, нито дори КощаДИНОВ/въпреки, че още не е бил тренер/ ...Тва се опитвам да кажа.


ФК Дядо Мраз ви поздравява



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.