Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Тонови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано15.08.12 21:02



Е питаха го в едно интервю и каза нещо от сорта


Аз никога няма да тръгна срещу феновете визирайки един вид , че под тая деклрация не се седи неговият потпис .

Абе едва ли ни ебават. То като знаеш , че не си плащал от месеци няма кво да се чудиш

Като цяло в момента БФС ни ебава, защото Бойко ги натиска . Един вид в момента се опитват да изгонят боклуците

Картотеки/домакинство всики тези неща са за това, но Борисов не дава клуба



Тема Re: Тонови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано16.08.12 00:06



Гърнето какво иска?
Да извади някой 10 000 000 евро за ЦСКА и Титан да се оттеглят ли?

Ще има да чака ...



Тема Черноморец - ЦСКА 1-1нови [re: БATE]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано20.08.12 18:31



Без думи.

Взехме им Анисе,продадоха двама-трима от най-добрите си играчи и пак не можем да ги бием.ОК,корав съперник са,приемам и че Присо и Шеридън са скарани с футбола (което пак ме ядосва и насочва към Янев и Дюлгеров) но какво по дяволите прави тоя смешник на вратата при изравнителния гол?

Продължаваме без победа в официален мач,сега приемаме Локо Пд някъде из ширините на родината и ако и сега не вземем победа,мисля че нещата отиват към провал ... и то след третия кръг.Та ние още не сме играли с Ботев,Лудогорец,говедата и т.н. и вече почваме да се замисляме какво правим .... такова начало на сезона не помня да сме гледали.



Тема Re: Черноморец - ЦСКА 1-1нови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.08.12 18:55



Абсолютно, че даже и по ТВ-то не можем да ги видим какви са охлюви.
Този футбол нашият вече за никакъв уй не става, ще каже всеки.
Управлението на Титан, псведо мениджъри и треньори убиха ЦСКА


Ти гледай някои хора кви комисионни ще чакат, след като бъдат уволнени от чаканата нова власт.



Тема Re: Черноморец - ЦСКА 1-1нови [re: БATE]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.08.12 20:16



Толкова бързо забрави Павел Дочев ли?

Да ти припомня ли в първите три кръга с него с какви отбори играхме и какви бяха резултатите - сега имахме гостувания в Ловеч и Бургас все пак.
Иначе моите уважения за Ред Файър и защитата му на Стойчо, както и за аргументите му кой ни е носил титла - факти, да. В крайна сметка обаче какво ставаше в дългосрочен план? Нека го питам и като фен на Барселона дали пък случаайно не иска подобен подход за ДЪЛГОСРОЧНО развитие на клуба и как вижда Стойчо в общата картинка тогава? Да, сега Младенов ни е НАЙ-МАЛКИЯТ ПРОБЛЕМ, което обаче не значи, че не е проблем. Повтарям - това не значи, че не е проблем. Стойчо има определен таван на възможности и го е показал - да стане шампион в добре наредено и подковано първенство. Истинският изпит ЗА ВСЕКИ ТРЕНьОР е ЕКТ - а там не ми обяснявай колко играчи имало срещу Мура - говорим за МУРА, не за РОМА !!!




Тема Re: Черноморец - ЦСКА 1-1нови [re: alessandron]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано21.08.12 01:36



Абе ЦСКА при Павел Дочев беше 10х по-агресивен от тоя в момента,какво сравнение ... заеби там разни хиксове с Видима и т.н. та ние в момента сме толкова беззъби че всеки коментар е излишен.

И аз тва казвам,Мура трябва да ги бием и с 9 човека на терена,въобще не приемам никакви оправдания от сорта на 'ама виж с 3 резерви кво става' или некартотекирането на Платини,футболист който има около 10 гола за ЦСКА от 2009г. насам.
Стойчо в дългосрочен план го няма никъде.За мен е важно да има селекция за 39 000 000 евро,да станем шампиони много ясно и после евентуално да отидем на съд за неизплатени суми и сме готови.Сега като няма пукната пара,няма трансфери и т.н. нещо не виждам какво прави.
Ти добре викаш че сме почнали с гостувания на Литекс и Черноморец ама баце първите разпродадоха повечето си футболисти и играят сега ден за ден а вторите и те продадоха двама-трима по-качествени само дето първите играха с желание с/у нас а вторите имат треньор ... май там е разликата.

ПС: И пак питам - СЛИВЕНСКИЯ ЦИГАНИН коцко стоянов кога ще го видим извън ЦСКА?Боклука долен?Кога?Каква контузия симулира тоя мангал?Паднал в банята или там кво беше ... ДЕКЕМВРИ МЕСЕЦ!!!Циганин долен ... типично по мангалски си взима заплатката и не дава нищо от себе си.



Тема Re: Черноморец - ЦСКА 1-1нови [re: БATE]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.08.12 12:12



Точно с Видима е най-трагичният мач на ЦСКА, който съм гледал някога. Все едно бяха събрани 11 човека от махалата. Чудо голямо, че Маркиньос я ритнал и взела, че влезла, заеби ...

Иначе да ви питам двамата със Сандро на какво отгоре ЦСКА трябва да побеждава отбор от тройката в Словения???

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Черноморец - ЦСКА 1-1нови [re: alessandron]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано25.08.12 00:59



В перспектива наистина може да се спори, какъв тип треньор е най-подходящ. Аз и друг път съм казвал, че ИСКАМ в ръководството ни да има човек или човеци, които да разбират футбола, т.е. да са играли на високо ниво и да имат поведение и излъчването на Стойчо или Ицо (или нещо между тях), що се отнася до отношение към несправедливости или отношение спрямо говедата, а и към наши си играчи, когато се налага. УБЕДЕН съм, че такова поведение е полезно за клуба в джунглата, наречена български футбол. В тая джунгла НЯМА МЯСТО ЗА КУЛТУРНО ПОВЕДЕНИЕ НА ВСИЧКИ В КЛУБА! Казвал съм, че когато има такъв човек или такива човеци в ръководството, то спокойно треньорът може да бъде и някой съсвсем спокоен и културен, който си е добър тактик и тренира играчите на високо ниво! А не да му се налага на треньора, като на Стойчо или Йешич, да се занимават и говорят срещу съдии, гфс, говеда... В тази ситуация, в която НЯМА агресивно защитаващ армейските интереси човек в клуба ЦСКА, аз предпчитам 100 пъти Стойчо да е там, където е и да не се пипа с пръст! Ако трябва да вярваме на писаниците и репортажите, със Стойчо на скамейката в бургас сме имали сериозни шансове да ги бием ВЪПРЕКИ МИЗЕРИЯТА, СЪТВОРЕНА от боклучарите. Сравнение с Бaрса никак не е уместно. Когато има хора в клуба, които ни пазят тила и винаги са готови да нападат враговете ни, тогава ще мислим и ЗА ЧИСТО СПОРТНИ ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЪЦИ. Един културен Гуардиола би се сгромолясал с гръм и трясък в ТОЗИ ЦСКА СЕГА! И нещо за Мура ли каза? Нещо името ли трябва да ги прави слаби автоматично или? Какво имаше насреща Мура? Отбор с 11 играчи и БЕЗ резерви НА СНОСНО НИВО, КАМО ЛИ ДОБРИ? От 11-те титуляри има един НЕвъзстановен Карачанаков, един неиграл в официални мачове мадагаскарец. Въпреки това отборът цъдава доста положения и не ги вкарва. И затова е виновен Младенов? Не мисля, че е така.

Измисли си един много добър треньор, който ти харесва. Сложи го начело на ЦСКА. Дай му само 9-10 възстановени титуляри, на които не е и платено, играчи в клуб в пълна каша. Тоя състав, предвождан от много добър треньор, прави да речем 6-8 положения, но вкарва само 1. Предполагам за цялата каша и некласирането виновен ще е треньорът, и то защото е играл с Мура, Бура или Нефчи Баку...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Черноморец - ЦСКА 1-1нови [re: Henman]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано26.08.12 16:33



Как на какво отгоре?
В Словения вадим 0-0 при положение че още там играхме трагично.Играем домакинство пред собствена публика и много добра атмосфера.МУра играят дефанзивно и нямат идея как да минат центъра през първите 30 минути а ние вместо да им таковаме мамата от преса и натиск,чакаме ... КАКВО ЧАКАМЕ?
Чакаме да вкараме гол и веднага типично за Стойчо - изпадамве в пълен дефанс и браним единия гол преднина за да се случи това което винаги се случва ... изравнителен гол и хаотичен 'натиск' с изсипвания напред и ако има някой който да вкара,има .... ако ли няма,отпадаме ДОСТОЙНО!

Мишкарска работа е това,без значение дали играем с третия в Словения или с петия във Франция.Те и Тулуза тогава бяха супер фаворит с/у нас но още след реванша казах че по-слаб и незаинтересован противник не можеше да ни се падне,та те буквално ни се молеха да ги отстраним ... за да дойде прословутата 96. мин!!!
Стига сте робували на имена а вижте кой как играе и след това говорете ... за мен Торпедо Москва,Тулуза и Мура са срамни отпадания човече,нищо че освен Мура,другите имаха тройно по-голям бюджет от нас.



Тема Re: Черноморец - ЦСКА 1-1нови [re: БATE]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано26.08.12 22:11



Ква преса, къв натиск бе братче, не виждаш ли, че то нема кой да я ритне?? Нито имаме играчи, нито стадион, нито ДЮШ, нито терени, нито дори парно и топла вода, футболерите ни през ден са в син сити и найт флайт - на кво отгоре трябва да побеждаваме, КОГОТО И ДА БИЛО питам аз?? Люксембург и Малта скоро ще ни задминат, ти ми говориш за Франция и Словения...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.