Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Дюлгеровнови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.08.12 19:46



В Бургас ще бъде чудо, ако не загубим. Херо ще ги надъха яко. Почваме с две загуби, нула точки и после идва Локо Пд на Армията, с които въртим едно братско реми. Абе чудя се колко хора ще има на Армията тогава и дали няма да има батални сцени след мача.



Тема Не се ли замисляш следнотонови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано14.08.12 11:55



Почна първенството а СТоянов/Дюлгеров/Янев и К.Янев не ги иска абсолютно нито един отбор от А група/

С кво е мъжкар тоя недъгав тип? Янев брат ако не си го гледал едвам се влачи по терена вече.

Ще ги видиме квартета къде ще отиде да играе , но е факт изгонихме ги от ЦСКА и 1 месец по късно все още нямат отбор.



Тема Re: Не се ли замисляш следнотонови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано14.08.12 16:33



К.Стоянов е долен циганин който само симулира контузии ... боклук,трябва да бъде изритан на момента мангала с мангал.Когато отбора върви,циганчето е първия който се радва,когато нещата са зле,не търсете мангото ...

А как да не ги иска никой?Те скоро ще разтрогнат по взаимно съгласие договорите си и няма да струват пари,сега който и да ги иска,ще трябва да си плати :) за тва не се шуми сега!Не знам Янев колко е тромав и как едвам ходел но с Мура се видя че все още си умее това което умееше и преди,да не говорим за миналия сезон в Литекс какви ги вършеше.



Тема Тонови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано14.08.12 18:34



Пари за тях не се искат в момента. Казано им е да си търсят отбори и ги даваме без пари .

Просто абсолютно никой не ги иска тея 4мата в момента

СТоянов не го дава Борисов той е негов човек .


Преди малко Стойчо пусна декларация на страницата си която Борисов забрани да бъде пусната в официалната страница. СЕти се защо



Тема !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: БATE]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано14.08.12 20:25



Аз не съм му адвокат на Стойчо, но АЗ СЪМ ЗА НЕГО на фона на МИЗЕРНИТЕ НИ РЪКОВОДНИ КАДРИ последните над 20 години!! ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ НЯМА ТАКИВА, КОИТО СА АРМЕЙСКИ ЛEГЕНДИ И СА НИ ПРАВИЛИ ШАМПИОНИ, КАМО ЛИ ДВА ПЪТИ!!

Ето изявлението му от днес. Аз чакам да ни представят доказателствата, така че и аз да имам повод да добавя повече негативи към Стойчо, който, като ВСЕКИ човек, допуска грешки принципно.


Стойчо Младенов с обръщение към феновете
Вто, 2012-08-14 17:27
Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов отрече обвиненията, че взима комисионни от трансфери. В специално обръщение наставникът на "червените" определи подобни твърдения като несериозни и поиска да изложи своята истина пред привържениците на ЦСКА.

Ето пълният текст на обръщението на Стойчо Младенов:

Колко богат станах от ЦСКА?!

Още от първия ми престой като треньор на ЦСКА, като грамофонна плоча се повтаря една и съща песен, в която се пее само едно - "Стойчо Младенов взима комисионни от трансфери".

Винаги съм подминавал подобни несериозни твърдения, но е крайно време привържениците на любимия ни отбор да разберат истината от мен.

През 2002 година направих шампионска селекция, вземайки почти един цял състав. Собственик тогава беше изключително уважаваният бизнесмен Васил Божков. Двамата работихме в екип и той добре знае как са направени всички трансфери. Титлата и рекордите ни нараниха много хора, за които най-удобният начин за ответен удар бе, да хвърлят кал върху успелия. Ако бях откраднал, нямаше начин да бъда оставен на работа, а собственикът с документи да не докаже истината.

Завръщането ми в още един тежък момент през 2007 година веднага отприщи нов водопад от обвинения. Старата плоча се завъртя, но се завъртя и другата. Направих още една шампионска селекция, която не загуби нито един мач през сезона. Отново бяхме трън в очите на много хора, които дори успяха да ни вземат лиценза. Говореха за моите комисионни, но пропускаха да споменат, че благодарение на продажбите на моите шампиони, ЦСКА събра пари, за да остане в А група.

Днес, за трети път плочата се върти, и аз отново съм принуден да кажа, че не съм взел нито стотинка комисионна. Призовавам тези, които вече десет години повтарят това, да извадят доказателства. Иначе отдавна знам, че в България успелите не ги обичат, и им завиждат. Заради завистта, бях принуден да опозная нови светове и да натрупам безценен опит.

Отидох в Саудитска Арабия, в Ал Ахли, който беше в незавидно положение, но заедно с моя екип го вдигнахме на крака и спечелихме Купата на Персийския залив - едно от най-ценните отличия в Азия. Класирахме отбора в азиатската Шампионска лига, а мен избраха за треньор на сезона. Защо никой там не говори за комисионни?

След това отидох в египетския ЕНППИ и го класирах за Купата на Африка. Там пак бях избран за N1 сред колегите, заради резултатите, а не заради добро взимане на комисионни. Навсякъде имах възможност сам да правя отбора си и на тази база съм
постигал значими успехи. Накрая ще кажа едно - станах много богат човек благодарение на ЦСКА, от момента, когато стъпих като футболист на "Армията". Богат съм, защото ЦСКА ме създаде като личност, даде ми възможност да вдигна много титли като състезател и треньор, и съм сигурен, че поредните отличия тепърва предстоят заедно с най-великата червена публика!

А на душманите, само ще кажа - извадете доказателства или се скрийте завинаги. И последно към тях - богатството не се измерва само в пари!

С уважение:
Стойчо Младенов
Старши треньор на ЦСКА

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: red_fire]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано15.08.12 03:21



Аз му вярвам че при привличането не взима и стотинка т.е. до сега не е взел нито лев за тия играчи но при продажбата вече нещата се изкривяват.
Нилсон,НАПРИМЕР,ако го продадат за 500 000 евро Стойчо няма как да не вземе поне 10% от продажбата му,така е навсякъде,лошо няма ... проблема е само там че привлечените от него играчи за хуй не стават а същевременно ни обяснява как нямал материал с който да работи.Онзи ден беше най-щастливия човек когато дойде Христо Янев и Стойчо публично заяви че ще разчита на него като на водеща фигура и трети капитан след Янчев и Бандаловски.Янев ни беше най-добрия играчи повреме на подготовката в Турция,вкарваше гол след гол...дойде мача с Мура в Словения където пак направи солиден мач а 1 седмица след това след отпадането от Мура в София,Стойчо изведнъж каза че не му трябват нито Янев нито Дюлгеров!!!Последния беше един от малкото стабиляги в отбора ... същото важи и за Петър Стоянов.

Това на какво прилича?
И оня ден преди мача в Ловеч реве как трябвал да излезе с юноши като реално излезе с ЕДИН ЮНОША и 5-6 на скамейката!!!

А това на какво прилича?
Пепи Стоянов бил контузен и за това нямал място ... а оня сливенски циганин К.Стоянов дето целогодишно вилнее из чалготеките?Боклука вмиририсан какво прави в ЦСКА?

Абсолютно двулинейно ръководене показва Стойчо и ако не знаех че е потомствен Цесекар щях да си помисля че го прави за да вреди на клуба.
Най-големия проблем на ЦСКА е Титан но резултатите които не постигаме се дължат най-вече на Стойчо Младенов,дори с такова управление за мен е най-нормалното нещо да победим Мура в София с 2 гола разлика и да ударим Литекс с децата и разпродаден отбор!!!

Бтв ако бяхме отстранили Мура сега да сме играли с Лацио ...

ПС: Аз не отричам факта че Стойчо Младенов е легенда на ЦСКА и потомствен Цесекар но в момента нямаме нужда от героизъм или излишни приказки,трябва да се действа и то моментално.



Тема Re: Тонови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано15.08.12 03:24



Под онази смешна декларация наистина ли се е подписал лично Стойчо Младено редом до Плачещия и т.н.?



Тема Re: Тонови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано15.08.12 13:47



За коя говориш

тая в сайта от преди един месец

Стойчо не се беше подписал на нея. Общо взето Борисов решава кво да се качи на сайта. Виж Стойчо не трябваше да си мълчи тогава като го подписаха етк

Не знам нещата в момента са много зле в клуба. А "комитетата" по възраждане според мен чакат Газпром и искат да лапат пари не да дават :)

Тея виждат нещата така: Идва газпром дават 2 милиона евро. Още 500к от Глобул. и при добро стечение на обстоятелставата до турнирите те няма да дадат и един лев..



Тема Re: Тонови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано15.08.12 14:35



Ако наистина Стойчо не се е подписвал нека го каже,в случая не чух Стойчо да каже нещо против декларацията!

За комитета няма какво да коментираме все още - времето ще си покаже какво искат и какво не но според мен на първо време е необходимо да изритаме боклуците и то на всяка цена.

Градев ми каза че са ни заплашили официално с 3 години забрана за ЕКТ,НО НЕ ПОРАДИ СЛУЧАЯ ПЛАТИНИ,както се тиражира в медиите а поради куп неплащания към бивши и настояши служители/футболисти на клуба.
Вчера БФС ни наказа за домакинска среща,което не е учудващо,предвид изцепките в Ловеч.
А да се върнем към ект - в началото на Юли месец в БФС са пристигнали 3 писма от УЕФА адресирани към ПФК ЦСКА,от БФС са ги предоставили на ЦСКА чак към края на Юли месец.

Ясно е че и БФС ни ебават ама тия Титан направо осират всичко ... и после ми се обясняват как Титан били хора на Перуци.



Тема Локомитив Мездра - ЦСКА 2-2нови [re: БATE]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано15.08.12 20:23



Одеве гледам второто полувреме на мача в Мездра с Локомотив.

Искам да кажа че не съм идиот за да смятам че резултат от контрола може да бъде решаващ,нито съм идиот за да искам да играем като Барса и да си подаваме повече от 3-4х точно НО ...

.... който е гледал мача ще припадне от скука и тъга.Та тия негри/неандерталци в червено просто не знаеха къде се намират бе.Вие разбирате ли че нямаме повече от 1-2 точни паса и то само ако играчите на противника са на 10м разстояние?!И все пак говорим за аматьори като Мездра а не за професионалисти.Нямаше нищо,нито скорост,нито движение,нито подавания абсолютно нищичко!
Чаках да видя някое статично положение хаха е,пас към далечната греда и ... АУТ без някой дори да има шанс да докосне топката.

Играта ни в момента е не трагична а плачевна,на мен лично ми стана много кофти след като свърши мача.Не бива да правим трагедии от една контрола с/у Мездра но моля ви се - ние с тая игра нямаме място дори в топ 5 в А група!

Отзад братче какви смешковци сме не е истина,аз съм сигурен че дори да ни хване някой средностатически БГ отбор в момента ще ни вкара минимум 2 гола и се стигна до там Пепи Златков да ни вкарва гол от дузпа.

Смешници,9 чужденци в стартовата 11торка,тва ЦСКА ли е?Скиорили,Пакурар,Нюанджи .... кви са тия?Тия футбол играли ли са някога професионално?По-силни ли са тия от изгонените Христо Янев,Николай Дюлгеров и Пепи Стоянов?Не мисля ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.