Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Стойчо vs Яневнови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано11.08.12 15:00



Една СлАвия вижте каква селекция направи. Може да са стари кучета повечето, но на Овча Купел ще ни бият много. Няма стари и млади. Поне днес няма да гледаме по ТВ "големият" мач в Ловеч.

Редактирано от tonzosjustice на 11.08.12 15:00.



Тема Re: Стойчо vs Яневнови [re: tonzosjustice]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано11.08.12 15:24



Ми аз още преди да изгонят Здравко Лазаров от ЦСКА твърдях че ще го търсим и ето че след него нямаме свестно крило.Може да е стар но си разцъква добре за нивото на А група ... хора като Лазаров,Камбуров,Генков и т.н. трябваше да са в ЦСКА много отдавна но никой не пожела да ги привлече.За сметка на тва привличаме некви съмнителни чужденци.

Представяш ли си ЦСКА с МБоли,Тунчев,Вальо Илиев,Бандаловски,Янев,Мораеш,Камбуров,Генков,Лазаров,Иван Стоянов,Зику,Гъргоров (колкото и да ми е антипатичен) и т.н.?
Та само тия посочените от мен щяха да ни донесат титлата у нас ... а имат и опит в европа :)



Тема Re: Стойчо vs Яневнови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано11.08.12 15:27



Половината от тези футболисти, които си написал биха ни донесли титла. Не ми се мисли как Георги Петков, Здравко Лазаров, Чавдар Янков и компания ще си правят ташак с нас на Овча Купел. Толкова ли не се намери един умник в ЦСКА да види тва момче Чавдар Янков, да поговори с него и тн. Ще чакаме на Станко Йовчев да ни тегли напред и тва е, смях!





Тема Re: Стойчо vs Яневнови [re: tonzosjustice]  
Автор TCNQ ()
Публикувано11.08.12 20:48



айде по-полека, днеска Ботев им е сложил тромба на таа сеуекция.



Тема Re: Стойчо vs Яневнови [re: TCNQ]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано11.08.12 20:56



Хаха ами и Ботев си спретнаха симпатично отборче :)

Тонзоса праавилно спомена и Чавдар Янков.Сегашната му форма не знам каква е но повреме на Стоичков в национала правеше ебаси мачовете и тогава беше готов заедно с Джизъс да дойдат в ЦСКА но пак нямаше кой да обърне внимание.Трансферната ни политика е ужасяваща ...



Тема Литекс - ЦСКА 1-0нови [re: БATE]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано11.08.12 21:53



Литекс с разпродадения си отбор и с много дечица в отбора си ни бие с 1-0!
И пак БЕЗ ГОЛ,пак ЩЕ СЛУШАМЕ РЕВ против БФС и т.н. и пак глупости ...

А всъшност се самоизяждаме отвътре и проблемите в момента се увеличават.



Тема Re: Литекс - ЦСКА 1-0нови [re: БATE]  
Автор white r ()
Публикувано11.08.12 21:57



пусна станко и пак ни вкараха , защо го пуска в трети мач ??

стойчо е един мизерник - защо върна тодор янчев ,
а изгони много по-добри играчи преди това ??

дано го уволнят , макар че ще е трудно ...



Тема Re: Литекс - ЦСКА 1-0нови [re: white r]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано12.08.12 04:24



Стига бе,Тодор се разплакал след мача щото всички се криели зад него!
Аз такъв путьо за капитан не искам да имам,не знам дали в тоя свят съществува отбора с толкова 'мек' капитан!!!Как да им се скара тоя като след всяка загубена точка е готов да се разплаче публично.Криели се зад него другите ... ако ти имаше акъл,Тоше,до сега САМ да си поискал да си тръгнеш а не да чакаш последния момент и хората да те намразят.

За Стойчо кво да кажа - БФС,малкото пари,времето,топката,вятъра и т.н. са виновни!Шеридън е екстра класа но недооценен а Нилсон е новия Роберто Карлуш!

Капитана ни реве,треньора ни реве ... публиката е в правото си да иска да им ебе мамата,с извинение :)



Тема Re: Литекс - ЦСКА 1-0нови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано12.08.12 10:31



Плоски трябва да си ходи вече, достатъчно резили, този път срещу децата на Ловеч, отбор, който до последно не се знаеше къде ще играе.....

След като имаме звездата Шеридън и сърцатият капитан Янчев + ТАЛАНТЪТ СТАНКО, то тези загуби няма как да бъдат простени ей така.

ОСТАВКА СТОЙЧО, ВЪН!!! ЗА ДОБРОТО НА ЦСКА СЕ МАХНИ!



Тема Дюлгеровнови [re: tonzosjustice]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано13.08.12 18:31



днес каза че ината на Стойчо проваля всичко и стигаме пак до въпроса дали наистина е инат или слаб треньор :)

Нямал нужда от Янев и Дюлгеров а има нужда от Присо и Янчев.
Баси човека,аз лично мисля че изгонените чакат само да си вземат дължимите от ЦСКА пари ще стане меле,Янев специално не си трае и колкото и да е бил лигав винаги е казвал каквото мисли.Дюлгеров днес доказа че е мъжкар ... за разлика от плачещия ни капитан :)

И сега в Бургас какво да очакваме?Ново 0-2 с 2 голови положения за ЦСКА или резил?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.