Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 17.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Влизам тук отново  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано23.07.12 10:45



Влизам тук отново след дълго отсъствие и бесен от гняв казвам:

- Вън титаничните боклуци от ЦСКА
- Шут по дебелия задник на дуДучето от ЦСКА
- ЦСКА на феновете
- КЗЛ за всички телета пасящи около Гейарена



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Влизам тук отново [re: btr]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано23.07.12 12:38



истината е някъде по средата



Но с игра като тази срещу Мура, истината е само една-нямаме място в европа.
Срам,позор за ЦСКА да се страхува от отбори като Мура- ми аз не го бях чувал тоя отбор до оня ден



Тема Re: Влизам тук отново [re: MrN]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано23.07.12 12:58



Не се страхуваме, просто в момента половината футболисти на ЦСКА не знаят в какъв отбор са попаднали и няма как да знаят след като идват от слаби отбори, някои не са тренирали месеци, други пък имат 2-3 мача за цял сезон, други са вкарвали 5-6 гола през цялата си кариера





Тема Re: Влизам тук отново [re: MrN]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано23.07.12 13:43



Истината е че докато тоталните боклуци решават нещата в ЦСКА, нищо добро не чака отбора...няма горе ,няма долу ,няма по средата...за съжаление


Колкото до Мура и аз не бях чувал,че има такъв отбор но играхме 11:10 повече от половин час и не успяхме да им вкараме гол,защото пернишките тюфлеци трябвало да гушнат едни 2млн.евро за Мораеш...да им заседне дано

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Влизам тук отново [re: tonzosjustice]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано23.07.12 13:44



Ами като за без пари други няма и да дойдат



Всеки народ заслужава царя си

Тема Щели сме да взимаме [re: btr]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано23.07.12 19:37



няколко футболисти от Локо Пд.
Някой да коментира ако обича ...

моите впечатления са такива че Жереми Родригес,Бенжелюн и Христо Златински ще ни помогнат много.Родригес специално е адски подценявам но с неговата помощ Бандаловски (ако продължи в ЦСКА де) ще може да заиграе като дясно крило без да трябва да се връща при всяка атака на противника.
Бенжелюн пък е стълб отзад в сравнение с материала с който разполагаме,за Златински няма кво да коментираме,тоя си е идеален за сегашния ЦСКА.

Само ме притеснява че може да е поредната партенка ....

Венков,Сержиньо,Тасио и оня грък пък са ми некви странни,нямам кой знае какви впечатления.



Тема Re: Щели сме да взимаме [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано23.07.12 21:49



Абе нямате еквивалент в света, ако ги вземете всичките, ще сте със 17 нови, а се говори за още двама чужденци. Вие сте световни рекордьори по трансфери, всеки път взимате поне по 8-10 нови.



Тема Re: Щели сме да взимаменови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано24.07.12 07:55



Уникални сме в момента,спор няма.



Тема Re: Щели сме да взимаменови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано24.07.12 08:50



Говедата умират от завист





Тема Re: Щели сме да взимаменови [re: БATE]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано24.07.12 10:32



Абе не знам да се радваме ли или да плачем. Ами ако все пак пловдивските братчета Мангасарян са прави,че точно тия пълвите трима са играли някакви пиеси,а не футбол?!? Стойчо изгони някои от актьорите в ЦСКА, а сега пернишките тикви му натрапват нови артисти. Това продаването на мачове е като проституцията - след първия път ти става занаят, а точно хора с такъв занаят май са нужни на гърнетата.
За другите трима мога да кажа,че Мишо Венков като че ли вече е свършил като футболист за голямия футбол, оная самоходна тояга Тасио според мен се различава от Шеридън само по боята, а за маляката не мога да кажа нищо защото го гледах само няколко минути срещу холандците.

Тук подуенските говеда май са прави като се смеят,че пак правим селекция на кило и то пак в 91-та минута.



Всеки народ заслужава царя си


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.