Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 25.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема "Купихме" Ваноли продадохме Мораеш  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 15:19



Вчера жуниор си е тръгнал за сумата 1.7 милиона евро.

Добра печалба за титан като се извадят заплатите му за 1 година и комисионни си е чист удар милион евро и отгоре.

Някой ако има илюзията , че ще правим селекция с тези пари е глупак.

Новият силен човек на армията е Ваноли. Бившият наставник на юноши младша в Удинезе идва с цял екип

Това е опит да се накара Младенов да си даде оставка , но аз се надявам Стойчо да издържи още един месец. Като цяло не бих се изненадал да отпаднем от Баку в евротурнирите , но дори и да продължим в първенството ще има "абсурдни" резултати и "изненади" първите кръгове.

П.С Взимаме и супер голаджия от Парагвай.. Играе в средняк в Парагвай
Предишните му 2 отбора са били от Б група в Аржентина средняци от които е бил изгонен след 6 месеца. Очаквам много ..

В спортал казват , че Стойчо го иска лично което според мен е пълна лъжа.. Информацията им е толкова силна за този футболист , че дори първото име не са ми написали ,че то трудно се намира...

За Удир Уали не мога да намеря нищо а за последното ни попълнение с кодовото име "Мартинез" няма дори да си правя труда

Футболиста на Бреша на визитка е приличен , но според мен е спрял с големият футбол преди 2/3 сезона .. Все пак резерва в отбор от средата на таблицата в Серия Б не знам как очакват да се е приличен.

Разбирам това да беше Бреша на Роберто Баджо

Редактирано от HYanev на 01.07.12 15:27.



Тема Re: "Купихме" Ваноли продадохме Мораеш [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано02.07.12 18:02



Вече няма какво да спре отпадането ни от Баку и поредния нулев сезон пълен със скандали,аматьорщина и простотия! :)



Тема Опа сигурните трансфери пропаднаха [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано02.07.12 18:42



Абе не знам това на нищо не прилича...

Спокойно те Левски/Лудогорец почти свършиха със селекцията ние тепърва я почваме :).

Хубавото е , че продажбата върви добре гледам и Бандата и Присо стягат багажа



Тема Re: Опа сигурните трансфери пропаднаха [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 00:41



Еми то за това ни трябва и спортен директор.
Стойчо може да се мисли за супермен,ама не е :)

Една селекция се подготвя в максимално кратък срок!Не може 2 седмици преди първия ти официален мач да не знаеш въобще с кои играчи ще разполагаш и кои стават и кои не!

Сега ще ме нападнете ама това не е ли вина на Стойчо?Като ти правят мизерии Титан,събери си багажа и си ходи.Ние феновете и без това ще сме с теб!А сега за какво ги търпи тия работи не разбирам?!Назначили му некъв жабар за спортен директор.Еми те как ще общуват?Стойчо на португалски а жабата на италиански?Обикновено спортния директор трябва да е много близък и запознат с треньора .... обикновено :)

Крайно непрофесионално отношение.

Тия дни ходих до хотела на Лудогорец тук.Често се събираме там и реших да видя кво е положението сега като уелкъм ту дъ бг чемпиънс са там.Еми хора това наричам аз професионален футболен клуб.Всичко им е изпипано,управителя ми разказва на какво имат право и на какво не ... абе няма да ми стигнат и 20 реда да ви се обясни за какво иде реч.Освен всичко хората са тук не само с футболистите си а и с всички функционери.Взели са 3-4 джипа под наем,брандирали са ги с логото на Лудогорец.
Кога в ЦСКА се е работило по тоя начин?Ние обикновено като взимаме нещо под наем,накрая не си и плащаме даже.

Та да се върнем към Стойчо ... да излезе пред феновете като е толкова голям Цесекар и мъжкар и да обяви кво става щото ако не го направи,лично аз ще се осъмня дали не е решаваща неустойката му на стойност 100.000 лв :)

ПС: И ние феновете какви фенове сме?Така и не успяхме да се организираме поне 1000 човека къде пред Армията,къде пред офисите на Титан и да ги изгоним :) смешна работа ...

Редактирано от БATE на 03.07.12 00:44.



Тема Селекцията не я прави Стойчо [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.07.12 12:27



Всички играчи ги водят засега Борисов и компания и Стоийчо не го питат за нищо.Накрая ще кажат ето играчите Стойчо ги иска.

Доколкото знам някой от журналистите по сайтовете са подкупени и нарочно пишат , че Младенов отговаря за селекцията.

Може би единствено този играч от Египет е по искане на Стойчо , но се съмнявам да го купим.

Има разлика между това да си фени това да ти е хляба.
СТойчо е изкарал пари , но съмнявам се да има чак толкова , че с лека ръка да напусне и да си остави устойката от над 200 хиляди лева. Тя се формира на месечна заплата и оставащо от договора ако не се лъжа той подписа за 2 или за 3 години.

Говорим за 250 хиляди лева най малко плюс това , че не е взел нито един лев от както е треньор. Е извинявай ако за теб 300/400 хиляди са малко пари дай му ги ти ...

Вияш Бояш да не би да се даде оставка. На Стойчо ми продадоха титлата саботираха го и сега му продават през глава играчите един вид това , че остава е начин да им го вкара малко вътрешно на Титан , защото сами знаят , че тази неустойка няма как да му я платат. Ако я нямаше Младенов щеше да е пътник отдавна.

В момента ТИтан се опитват да го изкарат него виновен едва ли не за целият провал в отбора , защото Стойчо и 2009 и 2003 си направи селекция на време и взимаше качествени играчи . Може да прекали 2009 , но тогава уж имахме МНОГО ПАРИ :)



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 18:10



Титлата Стойчо сам я изпусна!
Титан не са играли с/у Миньор и Лудогорец,нито пък са настоявали Тошо Янчев да мъчи хората ... или пък Борис Галчев!

Ясно е че нямаше материал но да поведеш с 8 точки 4-5 кръга преди края и накрая да се преебеш,за какъв саботаж говорим?



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.07.12 23:19



Има много сериозна информация , че Титан са взели пари от Домусчиев и близките техни играчи са играли симулативно последните кръгове

Мораеш/Грънчов/Галчев/МБоли

Това е конспирация , но от щаба на Младенов това твърдят...

Не са толко черно и бели нещата .. Ако бяхме станали шампиони трябваше както се повтарям да платим 1.5 милиона бонуси на играчите. Селекция за ШЛ и да оставим играчите... Сега падаме и имаме пълно оправдание да продадем всички и да свием бюджета.



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: HYanev]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.07.12 15:00



И аз я знам тази версия, още като си бяхте с 8е точки. И дузпата на Мораес бе изтървана абсурдно, тя и самата дузпа си бе абсурдна де...



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: TCNQ]  
Автор HYanev ()
Публикувано04.07.12 17:37



Е то по абсурдно бита дузпа не бях гледал ...

Да не говориме , че на Мболи му вкараха гол от 45 метра по земя а Грънчов се чудеше каква поразия да направи. Може да е конспирация , но с оглед , че тея 3мата са най близки на гърнете с другият анонимник в този мач Бандаловски..


И не знам как с Миньор нищо не играят а следващият мач Мболи/Мораеш са богове срещу литекс барабар с Бандатъ



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 20:28



За мен това са филми в които се вкарваме излишно!

То не сме виновни ние де,преживяхме такива абсурди че вече не знаем на кого да вярваме.И каква е тази 'информация' ебаси?
Излезте и говорете в прав текст кой какво ви е казал а не говорете празни приказки.

Ние си шушукаме кой бил продажник и кой не без да казваме за кво иде реч а Титан едновременно си играят ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.