Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 23.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 8 лв билет за сектор Г на есен  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано03.07.12 16:36



Пак изпушиха.....яко





Тема Re: 8 лв билет за сектор Г на есен [re: tonzosjustice]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано04.07.12 22:16



Шо бре? Немаш 8 лв. ли? Квото толкова? Аз давам по 45 паунда за билет да гледам Норич и то с голям късмет се дореждам веднъж на два месеца!
Дори и за Бг 8 лв. на две седмции не е нищо! В нашия клуб имаше преди време подобна тема и тогава се обединихме ,че и 20 лв. са малко! При солени цени, парцалите ще се махнат от стадиона и това ще докара там читавите фенове!
Друг е въпорса, че при сегашното ви положение, аз не бих дал и 5ст. да ви гледам!



Тема Съгласен съм [re: sky76]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.07.12 01:15



8 лева е малка сума. Не е точното ръководство да го прави , но щом Лудогорец пълни стадиона при 5/6 лева за техният сектор и 100 места по 1000 лева продадоха ..

Просто трябва да се продават билети за пари за да се върни напред. 16 Лева да дадеш за ЦСКА за един месец нищо не е .

Не може да искаш трансфери за милион а да ходиш на стадиоан за лев



Тема Re: 8 лв билет за сектор Г на есен [re: tonzosjustice]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.07.12 09:49



Тва се прави умишлено. Са като ревнат Дучета, Мучета и хероинозависими на по 500лв заплата колко било скъпо и ТИТАНИТЕ тържествено ше обявят как смъкват цените заради феновете и ше требва да им викат "евала", нема да е за сефте все пак =)



Тема Ти на неразбиращ ли се правиш? [re: sky76]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.07.12 10:17



Значи кво сравняваш парите в България и парите в Англия за билет?

8 лв. не е проблемът за билет, проблемът е че хората изгубиха всякаква мотивация да ходят на мачове, писна им от тази помия години наред, нагласени мачове.........

Реално погледнато цените се вдигат и заради какво??? По-модерен стадион ли ще имаме, по-модерно осветление ли, база ли, или сме купили някакви знаменитости???

Каква е базата за скока?


Цените умишлено се вдигат, за да се изгони публиката тотално от стадиона, за да не псуват Титан......

Грозна гледа ще представлява Армията през 2012/2012 - 500 човека на мач, тва е.



Тема Re: Ти на неразбиращ ли се правиш? [re: tonzosjustice]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано05.07.12 10:21



Реално погледнато цените се вдигат и заради какво??? По-модерен стадион ли ще имаме, по-модерно осветление ли, база ли, или сме купили някакви знаменитости???


какво значи вдигат се бе човек, под 5 лв цена е абсолютно ненормална за футбол, за всичко съм съгласен което пишете за вашите боклуци, но цените на билетите не са ви проблем



Тема Re: Ти на неразбиращ ли се правиш? [re: rogach]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано05.07.12 10:40



Ок не са проблем 8-те лева, очаквам 25 000 на всеки домакински мач!



Тема грешка е [re: tonzosjustice]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано05.07.12 11:37



да се привличат празноскитащи с билети по 1 лв, знам че на никой не му стигат парите но 5-10 лв е добра цена и няма как да е иначе



Тема Re: грешка е [re: rogach]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.07.12 11:44



Те онея прескачат оградите и при 1 лев вход а след това са големи фенове.



Тема Re: 8 лв билет за сектор Г на есен [re: tonzosjustice]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано05.07.12 11:46



Ти нормален ли си, 8 лв ?!?!?!?!?!?! абе човек една кутия цигари е 5 лв. един сандвич в съба е 7 лв., човече за хляб със две парчета салам говорим. Просто не знам какви по абсурдни сравнения да търся, то затова клубният футбол у нас рие дъното, щото хората не ги ебе и 20 ст. не им се дават, да не говорим за приходи от търговия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.