Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Той не е водил подготовканови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано21.07.12 00:44



За човек който се интересува от футбол и от ЦСКА трябва да ти е ясно , че Карачанков беше контузен през цялото време. И игра едва в последната контрола

Него няма да го изгоним Антом. Ще го продадем зимата :)



Тема Re: "Купихме" Ваноли продадохме Мораешнови [re: tonzosjustice]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано21.07.12 17:41



Карачанаков и Янев са еднотипни футболисти!
За пример мога да ти дам Меси и Давид Силва.Няма как тия двамата да играят в един отбор щото са ЕДНАКВИ!Така както и Ибрахимович и Гомез например.
Или ако играят заедно,поне единия ще е на половината полезен.

Играта на Янев/Карачанаков е по левия фланг,финат на дясно и шут или извеждащ пас или финат на дясно и центриране.Няма как Карачанаков да отиде в дясно при положение че е десничар т.е. единия от двамата ще изгори.

За мен решението е Стойчо да преквалифицира Карачанаков като човек зад нападателите т.е. някакъв вид офанзивна десятка/офанзивен халф но за да го направи това,трябва да умее да играе нападателно а Стойчо Младенов е треньор който обръща повече внимание върху дефанзивните халфове отколкото на нападателите.



Тема Re: И с кое Стойчо е виновен?нови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано21.07.12 17:46



Много си досаден ама ще ти обясня нещо.

Стойчо постигна това което постигна благодарение на авторитета си т.е. не заради треньорски си качества.
Надъхвайки футболистите успя да изстиска и последната капка от възможностите им а ако беше и грамотен тактик,щеше да изстиска и Х с говедата и поне Х в Перник което ни гарантираше титлата.И на мен ми е ясно че тая титла допреди Стойчо беше мираж ама нали има някакви амбиции да бъде треньор номер 1!Ето,в такива моменти се вижда че за ЦСКА най-добре е Стойчо Младенов да е някакъв си директор,колкото да дразни говедата и да надъхва футболистите ни!
Най-приемлив вариант за мен е качествен и грамотен треньор плюс Стойчо за изпълнителен директор.

За Титан не ми се спори - в крайна сметка ЦСКА всеки ден има разходи и това че не плащат редовно заплатите не означава че не погасяват ежедневните разходи на клуба защото ЦСКА не е само заплати и премии.
Самото провеждане на една футболна среща от А група струва около 5.000 лева ... за европа да не говорим.Те тия пари ги дават,въпроса е че останалите пари ги дават със заеми,със закъснения и най-лошото е че са неграмотни управленци!!!



Тема Значинови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано21.07.12 22:03



БАТЕ

5000 лева на мач се избиват много лесно. Ти ако не си мислиш , че Титан не прават схеми с мачове и теб подобни.

Отговори си на въпроса колко пари взеха за Зику/Нелсън/Мораес и още там кой продадохме? Тонев///Делев

Над 4 милиона евро Зику 1 Мораес 2 нелсън 400/500к Делев милион отгоре Тонев 500/600к
Говорим за 12 милиона лева.

Кво ми говориш за срещи и европа? Те само от точката в европа взимат 30хиляди евро премия от УЕФА. Не ги жали

Отделно ЗАПЛАТИ В ЦСКА в Администрацията не са плащали от ЯНУАРИ.. Не се ебавам онзи ден бях на армията с домакина и адвоката преди 1 месец са им превели заплатите за ЯНУАРИ. Има футболисти които по 5/6 месеца не са взимали заплати

Лагера в Турция все още не е платен. Кво са платили? Тока и водата? Няма ремонт няма нищо ..

Не е некадърност на управлението просто те от ЦСКА печелят пари и то хубави пари.

П.С Забравихме платини за него са взели също поне 300/400 хиляди евро даже повече. Щом претенцията на Черноморец е за 300 хиляди евро от трансфера а те държаха 50 % сам сметни колко са взели...

Със сигурност мога да ти кажа , че Попов не е взимал заплата от Януари.
Стойчо и щаба взеха заплата за Януари и Февруари миналият месец само те.

Има съмнения , че мача с Перник гърнетата са го продали с играчите и са го набили на СТойчо.

П.С Сети се вторият полусезон кво казаха титан.. ПРЕМИЯ ЩЕ ИМА САМО ПРИ ТИТЛА... Няма да премираме победи.. Сметни колко пари е трябвало да платят само като премия на отбора?



Тема Re: Значинови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.07.12 23:02



Парите от Зику и Мораеш отидоха главно при Бекали, а останалите за плащане на дългове. Делев над милион - абсурд. Нелсън и Тонев - милион, ама ме съмнява, заради втория, ама дори и да е така, пак отидоха главно за дългове.



Тема Re: Значинови [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано22.07.12 19:40



Абе аре моля те. 1/3 от парите може да са отишли по дългове за да не ни закрият.

Бекали да взима 30/40 % от трансферът другото са го взели Титаните не ги жали.

Със сигурност са на печалба от всичките трансфери а за Делев взехме поне един милион евро колкото и да е некадърен. Той , че е тъп тъп е,но сега Гьозтепе ще му плащат 40 хиляди долара заплата.


Досега единствената лоша инвестиция на титан е Шеридън. За неог набиха заплати и не могат да го продадат иначе всеки друг приличен футболист който сме взели е бил 6 месечен траплин. Единстгвено бандата се задържа повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.