Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано04.07.12 20:49



Ми на мен ми го е казал сина на Стойчо Младенов по сериозно от това не знам



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 21:26



А сина на Стойчо от къде знае?А самия Стойчо от къде знае?

В случая грозното ще е ако наистина е имал информация и нищо не е предприел :)



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.07.12 12:58



Е добре то кво има смисъл да говорим

Ти си на мнението , че Йешич е велик треньор и титлата му е продаде от Божков , но Стойчо е некадърник и той лично я изгубил а чистите собственици Титин нямат пръст в тази работа

п.с стойчо работи в цска



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 00:33



Никога не съм казвал че Йешич е велик треньор!Той не е нито велик нито голям треньор но беше треньор който умееше да си изиграе картите в правилния момент,за разлика от Стойчо.
Ето днес сме дали Дечев на Черно море :)

Стойчо неуморно търси разни маймуни от трета глуха а Дечев си е приличен бек,още повече че сега ЦСКА има голяма нужда от ляв бек!Момчето играе силно и с двата крака и го доказа вече.Не,ние непременно трябва да търсиме чужденци ... съгласен съм че имаме нужда от нови играчи ама ето виж - имаме младо момче като Дечев а го изхвърляме за сметка на некъв си Строкел ли е къв ли е и аз не знам.Това го считам за грешка на Стойчо Младенов!!! :)

И впрочем какво ще кажеш за изказванията на Борисов днес?Той каза че всички футболисти които са дошли на проби са доведени от Стойчо и негови мениджъри.Това дали е лъжа?Питам ей така,наистина не съм сигурен в нищо!



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: БATE]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано06.07.12 17:47



Бг футбола като цяло не ме касае, но си задай въпроса защо гонят Дечев(за първи път го чувам) и взимат разни анонимници от чужбина! След това се замисли, кой е прав между Гърнето и Тройчо! И последно, нали не си мислиш, че алчника Тройчо ще седи при вас без да е взимал заплата от Януари, ето така за чест и слава?!!



Тема Долна лъжа [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 18:01



Долна лъжа е това на Борисов. Нито един от играчите не е иска от Стойчо знам го лично от него.

Отделно днес Ваноли има интервю и казва , че за селекцията работят той и президента на клуба с който има чудесно приятелство.

Днес пропада трансфера на платини след като не сме могли да платим 50 хиляди евро за него.

Досега не сме дали нито един лев за нито един играч. Дължим комисионни на агенти , които не са платени .. Ще бъдат платени при евентуална продажба на въпросните футболист



Тема Re: Долна лъжа [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 18:56



Като е долна лъжа великия ни треньор защо не излезе и го каже че е долна лъжа? :)



Тема Селски [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 18:59



Преди 2 дни след мача с Волга кво каза Стойчо?

Че му водят бледолики вождове и анонимници които за нищо не стават?

Извади кура на Борисов от устата си глупако



Тема Re: Селекцията не я прави Стойчо [re: sky76]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 19:12



Ако не си видял,аз не съм му фен на Стойчо :)

Ама само не мога да схвана защо не застане и да каже пред всички кой какво прави в ЦСКА а не Гърнето да дава разни съмнителни интервюта а Стойчо си трае :)



Тема ..ей ти линк [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 19:18



http://topsport.ibox.bg/news/id_1067057490

Кво повече да каже?

Изгони Ваноли от тренировката.. Каза , че няма селекция и иска играчи. Той се води служител на клуба.. Ако почне да ги обижда може да бъде уволнен дисциплинарно .

Тук говорим за много пари .. Това не мога да разбера защо фенове като теб които едва ли изкарват над 20 хиляди лева на ГОДИНА с лека ръка казват на Стойчо да заебе 400 хиляди , които му дължат Титан..

Ти за 400 хиляди лева ще се отречеш 3 пъти от ЦСКА и Левски ще си татуираш на гърба




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.