Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 19.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Селекция №157 - този път лятна  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано13.06.12 19:02



Гледам наште уверено си говорят за някаква си 'селякция'.

Днес май сме дали на Локо Пд Грънчов и Дюлгеров.Говори се че Мораеш остава .. поне до отпадането от ЛЕ :)
Напуска и Райс МБоли чиято огромна цена (650.000 евро) се оказа непосилна за Титан.Дотук не знам какво да мисля ... оставаме Галчев и Янчев в ЦСКА.
Същевременно даваме талант като Грънчов ей така на Локо Пд а не е изключено и Крачунов да отиде в Полша.

Ние всъшност гоним ли някакви цели или повреме на подготовката ще викаме разни маймуни на кастинг в Боровец?

Стойчо не знам как я мисли но е факт че и през следващия сезон ще гледаме Тодор Янчев как мъчи топката,ще гледаме как Галчев се опитва да ходи а иначе махаме Грънчов,Крачунов и МБоли,все хора които на фона на останалите не бяха чак толкова виновни за случилото се.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: БATE]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано13.06.12 19:15



Б-група ви очаква





Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.06.12 19:55



Значи само като чуя името Тошко Янчев и честно казано не ми се гледа футбол! Само адмирации за него, за кариерата му, но айде вече да си хваща багажа и да отива да рита за отбори като Хебър Пазарджик да кажем. Отбор ли ще правим, или какво? Възмутен съм





Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: Шишapkи]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.06.12 19:56



Шишарка за теб!

Отзад обаче



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: БATE]  
Автор TCNQ ()
Публикувано13.06.12 21:01



Галчев го гоните, и има защо.
Но селекция няма да има.



Тема Нашата селекция нито почва нито свършва навреме [re: БATE]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано13.06.12 21:28



Споко! Циркът тепърва започва.
Трябва да се каже, че лицето, което уж трябва да подписва договoрите, а именно Венци Перчема, е още на воаяж из щатите. А новите, които сме ги поканили, ние ги тестваме, дали могат да почакат за подписване на договор. Ако в това не покажат нужните умения и спокойствие, после какво ще ги правим, като гърнето земе да се крие като партизанин, когато дойде време да се плащат заплатите и като почне ВЕЧНОТО висене с 1-2 заплати?

Такива хора на нас не ни трябват!

Как днес Дюлгеров УЖ сме го дали, така днес вечерта УЖ пак си е при нас. Тъпото е, АКО Стойчо НАИСТИНА не го иска и го е освободил, а той се изказал остро срещу Стойчо и Тошко, както пише из някои медии, и сега пернишките създания налагат връщането мy ПРОТИВ Младенов.

Грънч-а има още мнооооого да се учи. Нищо против да го прави в доко. И иван иванов беше там.

Мораеш: с неговата класа и с гешефтите между гърнетата и бекали, никога не можем да кажем, кога ще дойде Офертата с главно О, или просто кога бекали ще даде зор да го пласират, или кога на момчето ще му пиcне от цирковете около клуба ЦСКА! Дано го гледаме още месеци, нищо че в решаващите мачове сега в края на сезона се поскри...

Мболи е много добър вратар наистина, но от това Мболи от тоя сезон, а именно често мятащо се да отбива разни топки с поприбрани ръчички, нямам нужда. Не благодаря! ДАНО намерят някои стабилен вратар все пак, защото това е МНОГО ВАЖЕН пост за нашия отбор!

Крачунов показа стабилизиране сериозно от излагацията в Бургас насам и мен ще ме е МНОГО яд, ако пернишката измет реши да го продаде.

Гaлчев винаги съм го подкрепял, когато други фенове го попържваха, просто защото с неговата комбинация от положителни и отрицателни качества виждах повече полза от него като титуляр, отколкото от някой техничар. Това беше така до малко преди края на току що миналия сезон. След като си отвори на устата и се направи на отворен, НО САМО НА ДУМИ, а във важните мачове СЕ СКРИ, БУКВАЛНО СЕ СКРИ, няма да ми липсва никак. Даже делегация веднага!

Бандаловски направи същия номер с отварянето и скриването в края на сезона, но той поне преди известно време демонстрира някакви качества, така че за него поне не съм толкова категоричен.

Според мен на Тодорчо ще му дадат договор, колкото да получава заплата на футболист, но не мисля че ще играе сериозна роля. Няма да е титуляр според мен, а ще попълва дупки само.

Положението няма как да е розово, понеже няма парса, но входящите ни трансфери почват след 2 дни. И ще има доста нови. То че всички няма да са 100% стока е ясно, но дано уцелим някои добри!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от red_fire на 13.06.12 21:29.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: tonzosjustice]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано15.06.12 00:54



Знам че е грозно човек да е неблагодарен но искам да те попитам нещо:
Адмирации за какво по-точно?Янчев наистина винаги е играл с желание за ЦСКА,винаги е искал ЦСКА да побеждава,това да ... но стига ли това един футболист да се превърне едва ли не в легенда?
Щото ние ако мислим така,то излиза че и Велизар Димитров,Христо Янев,Гъргоров,Данчо Тъча,Тунчев,Вальо Илиев и т.н. са ни легенди :)

Янчев е един човек който според мен си виреше носа навсякъде и съм го чувал лично от служители в ЦСКА че е интригант,спор няма че се бори във всеки двубой ама дали не го правеше щото нямаше кой да го вземе?
Имаше една реална оферта - от Рандерс.Отиде там и какво направи?
Видя че в ЦСКА си му е най-добре и се върна ...

При него ми се струва че много го превъзнасяме ...



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: БATE]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.06.12 23:00



не игра ли с гонзо в трабзонспорт или нещо такова ?



Тема Re: Нашата селекция нито почва нито свършва навреме [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.06.12 23:06



като се замислите реално футболисти с какви качества коментираме - дюлгеров.



тоя ли ше ни извади мача? Или крачунов? Грънчов очевидно всички мислим че има бъдеще, ако Стойчо има двама солидни защитника и няма възможност да го пуска титуляр да го даде на Доко. Ама.. Грънчов му е титулярния защитник.


Ясно е че докато перничаните са в ЦСКА логика не може да се търси. Това от което се опасявам е че ше останем с 18 младежи за началото на сезона.

Всяка година има поне по 6 човека които са ни трансферна цел номер 1 и все не успяваме да ги привлечем. И якото е че журналистите някак си научават за тях, чак след като трансфера е провален :))) И се цитират някакви суми 2 милиона евро :)) а Стойчо същевременно разправя как не е взел една заплата. Абе смях и трагедия.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: kenny mccormick]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано16.06.12 12:07



Абе игра известно време в турция ама нали тва казвам,и от там го изгониха.

Никой не го иска,той за това е 'верен' Цесекар ... не че се съмнявам в това че наистина обича ЦСКА ама и аз и ти обичаме тоя отбор,нали така?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.