Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 11.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Е добре , нонови [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 22:09



Аз си говорих със сина му в момента седи нарочно. Молят се някой да ни купи и чакат да си вземат парите.

Стойчо има някъде към 100 хиляди от заплати да вземе. Неустойката му е 250 хиляди лева.

Аре чупи се ти като имат да ти дават 300 бона. На сина му и той има да взима 20 хиляди някъде. Целият щаб и на него още 100 хиляди приблизително?

Те парите ще си ги вземат ако не сега ще ни осъдят и другото лято или зимата ще ги платим за сметка на други заплати.



Тема Re: Е добре , нонови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 22:59



Е той и преди се чупи, като му дължеше Томов пари, няма да е за сефте.



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 18:16



Хаха,вярвам си да.Годишния оборот на Титан варира от 100 до 120 милиона лева!Сега откакто взеха ЦСКА нали ти е ясно че придобиха някоя друга концесия и оборота сигурно се е вдигнал.Ясно е че сега не дават никакви кинти ама поне до сега малко или много са го правили,за това пак казвам - намерете купувач/'собственик' и дайте да говорим.

Утре като изгоним Титан какво ни чака?Ботев Пд?Локо Сф?

И аз съм против управлението им но без реална алтернатива си говорим празни приказки,разбери го.
И да ми обясняваш какви далавери въртят,пак същото ще е.
Пределно ми е ясно че не дават заплати ... въпроса е само защо сключват договори с футболисти чиито заплати надхвърлят възможностите им?
Посочи ми реално финансиране на ЦСКА след Титан и ще говорим :)
До тогава просто ще си дискутираме тук с месеци/години наред ...



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 18:24



Тва с асаньора не ми се вЕрва баш ама айде ... от мен да мине :)

Титан 1.000.000 евро могат да ти извадят до 10 минути кеш пара човече не ме карай да ти разказвам неща които не са за некъв си форум,истината е че не го правят щото при продажба на клуба ще трябва и да си ги поискат обратно тия пари а няма кой да им ги даде.Те пари имат,просто не дават.Това е селския тарикат/бизнесмен ... та той Павлов разполага с тия пари,ти за Борисов и Иванов ми говориш ;)

Ясно ми е че няма да видим и стотинка от тия приходи щото имаме да погасяваме дългове т.е. да вземем лиценз за европа!

И до къде стигнахме?

Пак до там че няма алтернатива!Не виждаш ли че никой не иска ЦСКА?И няма как да е иначе след като ЦСКА в отбор без дюш,без стадион и без кой знае каква публика която редовно ходи на стадиона?Решение липсва баце,и аз не ги искам тия боклуци ама няма кой просто.Трябва да се търсят други решения :)



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: БATE]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано03.07.12 20:54



Личното имане на инж. Цоцорков (почетен гражданин на Панагюрище, директор на "Асарел-Медет" и цесекар) към 2009-та бе 220 млн. лв. Сега не знам, но трябва да е къде 7-8 чесни и толкова яхти отгоре /че и за Форд Фиеста да артиса, и за тройка кюфтета на Ариана!/, при все, че ходи пеша човекът.
Преди няколко месеца "Асарел" дарява ей тъй 200 хлд. лв. на ПФК "ЦСКА" АД, но иска и отчетност за какво се разходват парите.
Уй, бате - тате ми Силвестър работи у чистотата (реплика от филма "Топло").
Пета година почваме с тия пеунишки олигофрени и селски тарикати с тениски с Тони Монтана, които пак ще ни скъсат нервите и нямат никакво желание да видят ЦСКА шампион на Р България, камо ли за добро представяне в Европа.



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.07.12 21:09



Оборотът е само един от многото показатели, не се лъжи по него. Титан е в лошо финансово състояние.



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.07.12 21:10



Титан закъса яко от две години като компания, какво са скътали онези двамата е отделен въпрос.



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Koцeтo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.07.12 21:10



Къде го чете това за имането на Цоцорков?



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Vendome]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано03.07.12 21:40



Бачкал съм с него. 90% от милионерите на родината не се познават с Евгени Минчев и нямат желание за такова познанство. Нито пък да им разнасят синовете като гаджета на фолк-изпълнителки.:)
Не казвам, че рудник Асарел е панацея за ЦСКА, но чорбаджията му се интересува от спорт и е армеец. По повод въпроса на БАТЕ кой да дойдел след Гърнето, Праховеца и прочее циркови артисти, които ще ни правят на маймуни и следващата година.





Тема Брат.. Кви заплати?нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.07.12 23:17



Тея и двамата тупат по цял ден и вечер. Като се друсаш 3 дни в седмицата повярвай ми качествен бизнес не може да правиш

Имат оборот , но 50% от общините ако не и повече им бавят плащането. Те Титан са го направили с далавера и всичко е на кредит. Лихви ала бала със сигурност имат и други проблеми , които не знаем

Не казвам , че ще стигнат до просешка тояга , но си събират кеш и активи на чужди имена а фирмите им тънат в дългове.

На кой па толкова дават заплати? Даваха на Мораеш = Продадоха го (взеха го без пари. Чиста печалба... Естествено според мен дори са го продали над 2.5 милиона евро , но пак нещо са скрили

Даваха заплата на Янис Зику ,но за 6 месеца го продадоха за 1 милион евро.

Схемата е проста взимат се прилични играчи на висока заплата и се засилват веднага при първа оферта.

Сега дават на Бандата заплата , но той им играе по свирката отделно го взехме без пари и ще го засилим за 600/700 хиляди евро минимум даже милион.

Нелсон него и май без пари го взехме голям праз , че е взимал заплата нали го продадохме за 6 месеца или колко седя айде 1 година?

Даваха заплата и на Иван Стоянов голяма , но и той седя точно 6 месеца.

Просто ние взимаме прилични играчи с цел препродажба. Да се скрие под масата някой лев и да се дава напред. Защото ние последните 4/5 години имаме продажби за над 6/7 милиона евро официални цени. А колко под масата е платено може само да гадаем

ПОследната 1 година взехме 3 милиона евро за играчи даже 4 ако мораеш е продаден над 1.5

Официални цени Делев=1 милион Нелсън =400/500к Зику 1 милион МОраеш 1.5 милион и там още кой продадохме не помня.. Сметни колко сме платили за тези играчи 0 .. Общо заплати да са взели 700/800к евро.. Със завишаването на траснферите чиста печалба 4 милиона

Платини естествено , че не е продаден за 10 хиляди долара :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.