Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 10.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Нашата селекция нито почва нито свършва навреме [re: kenny mccormick]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано16.06.12 12:14



Е смешно е ама дет викаш Грънчов е титуляр!
Разбирам да дава резерви да се обиграват,ок ама защо иска да маха Грънчов,Станислав Костов и т.н.?Като добавим и евентуалния трансфер на Крачунов в Полша и оставаме голи и боси в защита.

четем за някви бразилци,холандци,нигерийци .... всичко дотук е добре ама дали тия са по-читави от наште?
Аз например намирам за открития момчета като Карачанаков и Костов ... Грънчов и Крачунов имат хляб ... а това са си четирима футболисти-Българи които спокойно могат да играят в ЦСКА.

Другия фарс е че не взехме футболистите на Литекс ...



Тема е те май не ги дават [re: БATE]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано16.06.12 14:47



нали така, гришата е платил каквото трябва на ГЕРБ и ще диша



Тема Re: е те май не ги дават [re: rogach]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано16.06.12 15:03



С пари всичко става!

Ловя бас че и тия смешни трансфери които правим в момента няма да излезнат по-малко от 1 милион евро с всички комисионни,такси и пари под масата ... за 2 милиона лева можехме да купим поне 70-80% от водещите футболисти на Литекс!

Аз мисля че Титан не искат да дават пари на родни бизнесмени.Не че имат кой знае колко ама и тия които ги имат не искат да ги дават на конкуренти,за кво да ви даваме на вас парите като може на някой румънец/кипърец да ги дадем?Нещо такова си мисля ...

А и съм на 100% убеден че може да се намери човек който да помага на Титан,не може да няма някой който да инвестира поне 20% от годишния ни бюджет,България не е богата държава но си има хора с пари.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: kenny mccormick]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.06.12 16:43



Игра, за малко през 2001г.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: tonzosjustice]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано16.06.12 17:28



Не е лошо да поемеш отговорност и да решиш проблема с





Тема пак ше си втори бе [re: Шишapkи]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано16.06.12 19:17



и пак отзад напред





Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: БATE]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано16.06.12 22:32



Титаните перат пари бе, не е ли ясно.Никой не може да им хване какви пари дават за трансфери на футболисти от Кабо Верде,Холандски антили и южна америка.
Докато лайната от Герб МВР и Прокуратура не си свършат работата да ги орешетят , тези ще правят трансфери, ще разпродават отбора и т.н.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: bobojusty]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано19.06.12 00:33



МВР и ГЕРБ?
Титан са ни законни собственици т.е. могат да правят каквото си искат.Дали перат пари или не,само те си знаят.Щом прокуратурата не ги закача значи нямат кой знае какви прегрешения.Това че на нас,феновете,не ни изнасят е съвсем друг въпрос човече.И тук нито МВР,нито ГЕРБ са ДЛЪЖНИ да ги отстранят а само и единствено ние феновете!!!
Повреме на БСП Глупи си правеше секви сделки,не плащаше банкети,не даваше заплати на служителите в клуба,не плащаше ни ток ни вода ... и накрая пак странични фактори му ебаха мамата,не БСП или НДСВ!

Не знам защо Българина е убеден че някой е ДЛЪЖЕН да му прави кефа ... е ок,и аз обичам ЦСКА ама никой не е длъжен да налива милиони в любимия ми отбор за да ми прави гот,нали така?Ако има проблем с финансирането на клуба,с отношението и с организацията,първите хора които трябва да реагират сме ние феновете!
Титан че са селски тарикати спор няма ама кой друг би извадил месечно от 500 до 700 бона за ЦСКА?Сигурен съм че има хора които могат да си го позволят това ама къде са те и кой има желание?

Следващия момент е че никой не си прави илюзии че ЦСКА ще има право да построи стадион насред София!А и не трябва да е така.Виж по целия свят къде се намират стадионите ... кой стадион се намира в центъра на столицата?Поради тази причина съм казвал хиляди пъти че никой няма желание да си дава парите за клуб без реален стадион,без футболисти,без ДЮШ и без фенска позиция и подкрепа!Ако Титан са баровци ще вземат някоя парцела в краен квартал и ще намерят инвеститори да се построи стадион,ама ти сещаш ли се какво ще стане ако Гърнето например дойде и каже че се изнасяме от Армията,било то и за добро?

Угодия няма а доколкото знам,се говори че и Васил Левски и Армията ще бъдат оставени ей така на произвола на съдбата докато най-накрая не ги бутнат и премахнат от Борисовата градина ... за тва говори и отказа на Диков ЦСКА да направи обновление на стадиона си сега в този момент!Дават ни некви козметични ремотнтни дейности да извършваме,като например да сменим седалките или да боядисаме някоя тръба или някое желязо :)

Стискаме зъби и гледаме напред момчета :) клише клише ама тва ни остана!



Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: БATE]  
Автор desto-110011Модератор (любляна)
Публикувано19.06.12 16:06



Както се каза няколко пъти: при тия собственици няма да е различно. ужасно управление на клуба.

Поредния трансферен прозорец пълен с глупости. Пак нови чужденци, пак се разкарват всички играчи досега, пак ново начало с некакви куци коне. То не ми се говори на тая тема вече..

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Селекция №157 - този път лятна [re: БATE]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано20.06.12 15:13



говоря за далавери в разрез със закона - а такива сигурен съм че има в клуба...
Въпрос на желание и инетереси на Управляващите да ги тикнат Титаните в затвора.Може да изпаднем в Б група тогава ама поне ще сме начисто и някой по-нормален човек може да ни купи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.