Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Селекция №157 - този път лятна  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано13.06.12 19:02



Гледам наште уверено си говорят за някаква си 'селякция'.

Днес май сме дали на Локо Пд Грънчов и Дюлгеров.Говори се че Мораеш остава .. поне до отпадането от ЛЕ :)
Напуска и Райс МБоли чиято огромна цена (650.000 евро) се оказа непосилна за Титан.Дотук не знам какво да мисля ... оставаме Галчев и Янчев в ЦСКА.
Същевременно даваме талант като Грънчов ей така на Локо Пд а не е изключено и Крачунов да отиде в Полша.

Ние всъшност гоним ли някакви цели или повреме на подготовката ще викаме разни маймуни на кастинг в Боровец?

Стойчо не знам как я мисли но е факт че и през следващия сезон ще гледаме Тодор Янчев как мъчи топката,ще гледаме как Галчев се опитва да ходи а иначе махаме Грънчов,Крачунов и МБоли,все хора които на фона на останалите не бяха чак толкова виновни за случилото се.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: БATE]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано13.06.12 19:15



Б-група ви очаква





Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: БATE]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.06.12 19:55



Значи само като чуя името Тошко Янчев и честно казано не ми се гледа футбол! Само адмирации за него, за кариерата му, но айде вече да си хваща багажа и да отива да рита за отбори като Хебър Пазарджик да кажем. Отбор ли ще правим, или какво? Възмутен съм





Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: Шишapkи]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.06.12 19:56



Шишарка за теб!

Отзад обаче



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: БATE]  
Автор TCNQ ()
Публикувано13.06.12 21:01



Галчев го гоните, и има защо.
Но селекция няма да има.



Тема Нашата селекция нито почва нито свършва навременови [re: БATE]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано13.06.12 21:28



Споко! Циркът тепърва започва.
Трябва да се каже, че лицето, което уж трябва да подписва договoрите, а именно Венци Перчема, е още на воаяж из щатите. А новите, които сме ги поканили, ние ги тестваме, дали могат да почакат за подписване на договор. Ако в това не покажат нужните умения и спокойствие, после какво ще ги правим, като гърнето земе да се крие като партизанин, когато дойде време да се плащат заплатите и като почне ВЕЧНОТО висене с 1-2 заплати?

Такива хора на нас не ни трябват!

Как днес Дюлгеров УЖ сме го дали, така днес вечерта УЖ пак си е при нас. Тъпото е, АКО Стойчо НАИСТИНА не го иска и го е освободил, а той се изказал остро срещу Стойчо и Тошко, както пише из някои медии, и сега пернишките създания налагат връщането мy ПРОТИВ Младенов.

Грънч-а има още мнооооого да се учи. Нищо против да го прави в доко. И иван иванов беше там.

Мораеш: с неговата класа и с гешефтите между гърнетата и бекали, никога не можем да кажем, кога ще дойде Офертата с главно О, или просто кога бекали ще даде зор да го пласират, или кога на момчето ще му пиcне от цирковете около клуба ЦСКА! Дано го гледаме още месеци, нищо че в решаващите мачове сега в края на сезона се поскри...

Мболи е много добър вратар наистина, но от това Мболи от тоя сезон, а именно често мятащо се да отбива разни топки с поприбрани ръчички, нямам нужда. Не благодаря! ДАНО намерят някои стабилен вратар все пак, защото това е МНОГО ВАЖЕН пост за нашия отбор!

Крачунов показа стабилизиране сериозно от излагацията в Бургас насам и мен ще ме е МНОГО яд, ако пернишката измет реши да го продаде.

Гaлчев винаги съм го подкрепял, когато други фенове го попържваха, просто защото с неговата комбинация от положителни и отрицателни качества виждах повече полза от него като титуляр, отколкото от някой техничар. Това беше така до малко преди края на току що миналия сезон. След като си отвори на устата и се направи на отворен, НО САМО НА ДУМИ, а във важните мачове СЕ СКРИ, БУКВАЛНО СЕ СКРИ, няма да ми липсва никак. Даже делегация веднага!

Бандаловски направи същия номер с отварянето и скриването в края на сезона, но той поне преди известно време демонстрира някакви качества, така че за него поне не съм толкова категоричен.

Според мен на Тодорчо ще му дадат договор, колкото да получава заплата на футболист, но не мисля че ще играе сериозна роля. Няма да е титуляр според мен, а ще попълва дупки само.

Положението няма как да е розово, понеже няма парса, но входящите ни трансфери почват след 2 дни. И ще има доста нови. То че всички няма да са 100% стока е ясно, но дано уцелим някои добри!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от red_fire на 13.06.12 21:29.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: tonzosjustice]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано15.06.12 00:54



Знам че е грозно човек да е неблагодарен но искам да те попитам нещо:
Адмирации за какво по-точно?Янчев наистина винаги е играл с желание за ЦСКА,винаги е искал ЦСКА да побеждава,това да ... но стига ли това един футболист да се превърне едва ли не в легенда?
Щото ние ако мислим така,то излиза че и Велизар Димитров,Христо Янев,Гъргоров,Данчо Тъча,Тунчев,Вальо Илиев и т.н. са ни легенди :)

Янчев е един човек който според мен си виреше носа навсякъде и съм го чувал лично от служители в ЦСКА че е интригант,спор няма че се бори във всеки двубой ама дали не го правеше щото нямаше кой да го вземе?
Имаше една реална оферта - от Рандерс.Отиде там и какво направи?
Видя че в ЦСКА си му е най-добре и се върна ...

При него ми се струва че много го превъзнасяме ...



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: БATE]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.06.12 23:00



не игра ли с гонзо в трабзонспорт или нещо такова ?



Тема Re: Нашата селекция нито почва нито свършва навременови [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.06.12 23:06



като се замислите реално футболисти с какви качества коментираме - дюлгеров.



тоя ли ше ни извади мача? Или крачунов? Грънчов очевидно всички мислим че има бъдеще, ако Стойчо има двама солидни защитника и няма възможност да го пуска титуляр да го даде на Доко. Ама.. Грънчов му е титулярния защитник.


Ясно е че докато перничаните са в ЦСКА логика не може да се търси. Това от което се опасявам е че ше останем с 18 младежи за началото на сезона.

Всяка година има поне по 6 човека които са ни трансферна цел номер 1 и все не успяваме да ги привлечем. И якото е че журналистите някак си научават за тях, чак след като трансфера е провален :))) И се цитират някакви суми 2 милиона евро :)) а Стойчо същевременно разправя как не е взел една заплата. Абе смях и трагедия.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: kenny mccormick]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано16.06.12 12:07



Абе игра известно време в турция ама нали тва казвам,и от там го изгониха.

Никой не го иска,той за това е 'верен' Цесекар ... не че се съмнявам в това че наистина обича ЦСКА ама и аз и ти обичаме тоя отбор,нали така?



Тема Re: Нашата селекция нито почва нито свършва навременови [re: kenny mccormick]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано16.06.12 12:14



Е смешно е ама дет викаш Грънчов е титуляр!
Разбирам да дава резерви да се обиграват,ок ама защо иска да маха Грънчов,Станислав Костов и т.н.?Като добавим и евентуалния трансфер на Крачунов в Полша и оставаме голи и боси в защита.

четем за някви бразилци,холандци,нигерийци .... всичко дотук е добре ама дали тия са по-читави от наште?
Аз например намирам за открития момчета като Карачанаков и Костов ... Грънчов и Крачунов имат хляб ... а това са си четирима футболисти-Българи които спокойно могат да играят в ЦСКА.

Другия фарс е че не взехме футболистите на Литекс ...



Тема е те май не ги даватнови [re: БATE]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано16.06.12 14:47



нали така, гришата е платил каквото трябва на ГЕРБ и ще диша



Тема Re: е те май не ги даватнови [re: rogach]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано16.06.12 15:03



С пари всичко става!

Ловя бас че и тия смешни трансфери които правим в момента няма да излезнат по-малко от 1 милион евро с всички комисионни,такси и пари под масата ... за 2 милиона лева можехме да купим поне 70-80% от водещите футболисти на Литекс!

Аз мисля че Титан не искат да дават пари на родни бизнесмени.Не че имат кой знае колко ама и тия които ги имат не искат да ги дават на конкуренти,за кво да ви даваме на вас парите като може на някой румънец/кипърец да ги дадем?Нещо такова си мисля ...

А и съм на 100% убеден че може да се намери човек който да помага на Титан,не може да няма някой който да инвестира поне 20% от годишния ни бюджет,България не е богата държава но си има хора с пари.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: kenny mccormick]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.06.12 16:43



Игра, за малко през 2001г.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: tonzosjustice]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано16.06.12 17:28



Не е лошо да поемеш отговорност и да решиш проблема с





Тема пак ше си втори бенови [re: Шишapkи]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано16.06.12 19:17



и пак отзад напред





Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: БATE]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано16.06.12 22:32



Титаните перат пари бе, не е ли ясно.Никой не може да им хване какви пари дават за трансфери на футболисти от Кабо Верде,Холандски антили и южна америка.
Докато лайната от Герб МВР и Прокуратура не си свършат работата да ги орешетят , тези ще правят трансфери, ще разпродават отбора и т.н.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: bobojusty]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано19.06.12 00:33



МВР и ГЕРБ?
Титан са ни законни собственици т.е. могат да правят каквото си искат.Дали перат пари или не,само те си знаят.Щом прокуратурата не ги закача значи нямат кой знае какви прегрешения.Това че на нас,феновете,не ни изнасят е съвсем друг въпрос човече.И тук нито МВР,нито ГЕРБ са ДЛЪЖНИ да ги отстранят а само и единствено ние феновете!!!
Повреме на БСП Глупи си правеше секви сделки,не плащаше банкети,не даваше заплати на служителите в клуба,не плащаше ни ток ни вода ... и накрая пак странични фактори му ебаха мамата,не БСП или НДСВ!

Не знам защо Българина е убеден че някой е ДЛЪЖЕН да му прави кефа ... е ок,и аз обичам ЦСКА ама никой не е длъжен да налива милиони в любимия ми отбор за да ми прави гот,нали така?Ако има проблем с финансирането на клуба,с отношението и с организацията,първите хора които трябва да реагират сме ние феновете!
Титан че са селски тарикати спор няма ама кой друг би извадил месечно от 500 до 700 бона за ЦСКА?Сигурен съм че има хора които могат да си го позволят това ама къде са те и кой има желание?

Следващия момент е че никой не си прави илюзии че ЦСКА ще има право да построи стадион насред София!А и не трябва да е така.Виж по целия свят къде се намират стадионите ... кой стадион се намира в центъра на столицата?Поради тази причина съм казвал хиляди пъти че никой няма желание да си дава парите за клуб без реален стадион,без футболисти,без ДЮШ и без фенска позиция и подкрепа!Ако Титан са баровци ще вземат някоя парцела в краен квартал и ще намерят инвеститори да се построи стадион,ама ти сещаш ли се какво ще стане ако Гърнето например дойде и каже че се изнасяме от Армията,било то и за добро?

Угодия няма а доколкото знам,се говори че и Васил Левски и Армията ще бъдат оставени ей така на произвола на съдбата докато най-накрая не ги бутнат и премахнат от Борисовата градина ... за тва говори и отказа на Диков ЦСКА да направи обновление на стадиона си сега в този момент!Дават ни некви козметични ремотнтни дейности да извършваме,като например да сменим седалките или да боядисаме някоя тръба или някое желязо :)

Стискаме зъби и гледаме напред момчета :) клише клише ама тва ни остана!



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: БATE]  
Автор desto-110011Модератор (любляна)
Публикувано19.06.12 16:06



Както се каза няколко пъти: при тия собственици няма да е различно. ужасно управление на клуба.

Поредния трансферен прозорец пълен с глупости. Пак нови чужденци, пак се разкарват всички играчи досега, пак ново начало с некакви куци коне. То не ми се говори на тая тема вече..

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: БATE]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано20.06.12 15:13



говоря за далавери в разрез със закона - а такива сигурен съм че има в клуба...
Въпрос на желание и инетереси на Управляващите да ги тикнат Титаните в затвора.Може да изпаднем в Б група тогава ама поне ще сме начисто и някой по-нормален човек може да ни купи.



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: bobojusty]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано20.06.12 20:16



Не знам вече и аз ... отчаян съм честно казано.

Далавери има навякъде във футбола но само у нас никой не казва нишо.
Виж,привличаме някакви си футболисти,няма да излезе някой да каже нещо по въпроса,няма нищо.
Всички мълчат ... не могат да излезнат като хората пред медиите или поне да пусна информация в сайта ни и да кажат 'ей взимаме тоя и тоя,искаме тоя и тоя' ....

ние де факто до сега какво знаем?Нищо ... оня ден гонят Дюлгеров,после го връщат.

Вече започвам да си мисля че всичко си е целенасочено!Не давали заплата на Стойчо,оня ден Павлов (който го познава знае за какво става дума!!!) излиза и почва да ми говори как само Стойчо прибирал 20 бона заплата (все едно когато са преговаряли не е ставало дума) и по-добре да мълчи ... абе отврат отвсякъде.Подписали сме договор с ЛЕГЕА (!!!) да ни облича .... тоя клуб на какво заприлича след Черепа просто не е истина.Не че и той не ни спъваше ама при него поне всеки си знаеше мястото и никога не сме повдигали въпроси за лиценз,заплати и тем подобни аматьорщини!

Бе не ми се говори ... и после некви пикльовци на по 15 години излизат и почват да вдигат наздравици по случай трансфера на някъв унгарец който днес се възмутил че на летище София не се пушело!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: desto-110011]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.06.12 23:20



Баце,

да вземем да отидем на европейски мач на ЦСКА тази есен ние от РОД и да полеем купата. Ясно е, че няма нищо да се промени при Титан, аз поне имах малки надежди, но......

Имаш повод да почерпиш за зеления ник





Тема Чийтъринови [re: ramlid]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано24.06.12 10:57



Всички искат справедливост. Администраторът на играта трябва да се намеси!



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: tonzosjustice]  
Автор desto-110011Модератор (любляна)
Публикувано25.06.12 17:52



да, ще го направим:))! то поне пиенето на бира нема как да отпадне..

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано30.06.12 18:37



Кво вадат според теб? Точно нищо.. Преди 2 /3 дни пак са взели 12 милиона кредита и познай на кое име е кредита ? С него ще платят някоя и друга заплата и ще чакат да се вземе някой лев.

Стойчо се опитва да разкара Грънчев/Дюлгеров защото са ушета на Титан и са пълни некадърници. Бързо забрави Грънчев кво направи срещу Миньор/Лудогорец.

Според сина на Младенов който сега му е помощник близките футболисти на Титан им е било казано да паднат от Миньор/Лудогорец поради факти , че ако станем шампиони е трябвало да се платят милион и нещо премия а Лудогорец имали оферта от Домусчиев.

Това което става с отбора е пълен ташак и ще бъдем най големите смешници в А група този сезон.

Гърнето прави далавери в момента и припечелва от ЦСКА не си мисли , че са назад. Всичко е кредит на името на отбора с което се разплащат и с това което предаваме. Те нямат пари за заплати във фирмата им а ще наливат пари при нас. Пълен ташак е всичко и само слепец си мисли , че един вид те са необходимо зло.

Единственият ни шанс за спасение беше Ганчев , но това отпадна сега съм сигурен , че нямаме шанс за 1/2 место този сезон. Мораеш и той играе съмнително слабо срещу Миньор/Лудогорец така , че не ми го хвалете



Тема Титан кроят шапка на Стойчо лично го знамнови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано30.06.12 18:44



Преди седмица ходих в парка със сина му който сега му е помощник. В момента ръководството и Стойчо не могат да се дишат направо и се карат абсолютно всеки ден.

Цялата селекция се прави от Калоян/Гърнето и останалите.

Нито един от играчите не е одобрен от Младенов който идва на проби.
Грънчов/Костов/Дюлгеров Стойчо ги е изгонил с цел да му се купят нови футболисти , но лично Борисов ги е върнал в състава на следващият ден. В момента Стойчо си трае и чака евентуално някой да се появи да купи ЦСКА. Нито той нито сина му и който е и да е било от щаба не са взимали заплати от 4 месеца.

Коста Янев също е бил изгонен от Стойчо , но са го върнали Гърнето/Праховеца , защото им е полезен в съблекалнята .

Единствените хора които си взимат парите на време в ЦСКА в момента са близките до собствениците играчи Галчев/Мораеш/Бандаловски/Янев/Стоянов/МБоли . Всички други чакат седмици/месеци.

Говори се , че сме продали титлата и нарочно не сме станали шампиони.Само премиите на футболистите и треньорското ръководство са били 2 милиона лева ако станем шампиони а с нашият състав им е било ясно , че ШЛ няма да видим

Това вече може и да е конспирация , но точно Грънчов/Галчев/Мораеш/Мболи бяха най слабите играчи срещу Миньор/Лудогорец

Стойчо ми каза още миналата седмица , че Титаните са взели нови 12 милиона лева кредит обезпечавайки го с ЦСКА и на името на клуба . 3/4 дни информацията се появи в медийте така , че съм склонен да му вярвам какво ми говори а и той все пак е в щаба.

Като цяло в момента Титан най важното е да махнат Стойчо защото е неудобен , но при такъв вариант се очаква мега скандал , защото Младенов старши няма да си замълчи.

Всичко с тези италиянци които караме е само машинация той да си тръгне за да може спокойно да се правят далаверите в клуба докато още има. Единствения вариант са спасение е бил Гриша Ганчев , но след като е пропаднало вече няма никакъв вариант освено ако някой не се излъже да дойде да ни купи.

Мен като цяло ме е страх да не последваме пътя на Ботев Пловдив , защото не е изключен вариант. След като Рейджърс за малко не хлопнаха врати какво ли остава за нас



Тема Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано30.06.12 18:51



Ти чуваш ли се какви неща говориш? Какъв 1 милион това което взимаме ще е за без пари. Досега даже не сме взели абсолютно нищо. В най добрият случай може да вземем някой свободен агент който да се опитаме да продадеме като Зику

Как ще купим играчите на Литекс за 2 милиона лева? Титан нямат пари да дадат на куп за трансферите.

Ние все още не сме платили трансфера на Платини. Виж , че Бекали каза , че не са му платили комисионните за Зику/Мораеш. Ние само така може да работим взимаме без пари бавим комисионните с лъжи и чак като удари нож до кокал плащаме част от задължението , но вече сме продали футболиста и повече пари няма

Продадохме играчи за 3 милиона зимата и абсолютно нищо не купихме .Сега просто няма какво да продадем. При първата сериозна оферта ще махнем Мораеш и печалбата от него ще е минимум 1.5 милион евро. Ако си мислиш , че ще бъдат вложен в селекция много се лъжеш.

Краят на есенният полусезон имахме такъв отбор дето не сме имали от години със Зику/мораеш/Мболи/Тонев/Нелсон вместо да подсилим състава и да станем сигурно шампиони ние продадохме всичко след това и титлата продадохме най вероятно и сега идеята е ако можем да сглобим нещо което да се продаде Декември ще е идеално.

Един приятел има офис в сградата където е офиса на титна и там Асансьора само на техният етаж не спира , защото не са го плащали от 2 години .



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:03



Кредитът е взет от Титан интернешънъл холдинг, а освен това нито един бг клуб не може да предложи обезпечения за такъв заем, ще го погледна, но предполагам, че е обезпечен с активи от други фирми на Титан, най-вероятно особени залози на търговски предприятия или на вземания от общините. Най-вероятно кредитът е рефинансиране по друг по-ранен, защото Титан вече има такъв от ББР.



Тема Е добре , нонови [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 15:13



Дори кредитът да не е взет на името на ЦСКА мисля , че става ясно , че те в отбора един лев не наливат а дори изкарват

Едва ли има човек на света който му е зле бизнеса взима кредити и дава по 400/500 хиляди за да издържа футболен отбор.

Последните 3 сезона далавери ще се стоварят като чук по главата ни този сезон. Няма да се изненадам ако изпаднем във В група.

Самият факт , че на треньорското ръководство и група футболисти в момента им дължим към 300/400 хиляди е безумно. Не знам как сме взели лиценз след като не сме платили заплатата на треньора за последните 5 месеца ?! пълен ташак е всичко.

Аз искрено се надявам Стойчо да не се поддаде и да не хвърли оставка , защото то е ясно , че тея пари ще ни осъди и ще си ги вземе а той има пара да живее добре.

Гърнетата правилно си изиграха кратите взеха Стойчо за буфер излъгаха го и него и вече като се понижи напрежението продадоха титла играчи и сега искат да изгонят и Стойчо щото е неудобен.

За жалост 500 човека дето ходят на стадиона не могат да им накривят шапката с псувни и обиди :)



Тема Re: Е добре , нонови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:28



Тройчо н го мисли, той е хитряга, като усети, че нещата вървят на зле и се чупи.



Тема Re: Е добре , нонови [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 22:09



Аз си говорих със сина му в момента седи нарочно. Молят се някой да ни купи и чакат да си вземат парите.

Стойчо има някъде към 100 хиляди от заплати да вземе. Неустойката му е 250 хиляди лева.

Аре чупи се ти като имат да ти дават 300 бона. На сина му и той има да взима 20 хиляди някъде. Целият щаб и на него още 100 хиляди приблизително?

Те парите ще си ги вземат ако не сега ще ни осъдят и другото лято или зимата ще ги платим за сметка на други заплати.



Тема Re: Е добре , нонови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 22:59



Е той и преди се чупи, като му дължеше Томов пари, няма да е за сефте.



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 18:16



Хаха,вярвам си да.Годишния оборот на Титан варира от 100 до 120 милиона лева!Сега откакто взеха ЦСКА нали ти е ясно че придобиха някоя друга концесия и оборота сигурно се е вдигнал.Ясно е че сега не дават никакви кинти ама поне до сега малко или много са го правили,за това пак казвам - намерете купувач/'собственик' и дайте да говорим.

Утре като изгоним Титан какво ни чака?Ботев Пд?Локо Сф?

И аз съм против управлението им но без реална алтернатива си говорим празни приказки,разбери го.
И да ми обясняваш какви далавери въртят,пак същото ще е.
Пределно ми е ясно че не дават заплати ... въпроса е само защо сключват договори с футболисти чиито заплати надхвърлят възможностите им?
Посочи ми реално финансиране на ЦСКА след Титан и ще говорим :)
До тогава просто ще си дискутираме тук с месеци/години наред ...



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: HYanev]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.07.12 18:24



Тва с асаньора не ми се вЕрва баш ама айде ... от мен да мине :)

Титан 1.000.000 евро могат да ти извадят до 10 минути кеш пара човече не ме карай да ти разказвам неща които не са за некъв си форум,истината е че не го правят щото при продажба на клуба ще трябва и да си ги поискат обратно тия пари а няма кой да им ги даде.Те пари имат,просто не дават.Това е селския тарикат/бизнесмен ... та той Павлов разполага с тия пари,ти за Борисов и Иванов ми говориш ;)

Ясно ми е че няма да видим и стотинка от тия приходи щото имаме да погасяваме дългове т.е. да вземем лиценз за европа!

И до къде стигнахме?

Пак до там че няма алтернатива!Не виждаш ли че никой не иска ЦСКА?И няма как да е иначе след като ЦСКА в отбор без дюш,без стадион и без кой знае каква публика която редовно ходи на стадиона?Решение липсва баце,и аз не ги искам тия боклуци ама няма кой просто.Трябва да се търсят други решения :)



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: БATE]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано03.07.12 20:54



Личното имане на инж. Цоцорков (почетен гражданин на Панагюрище, директор на "Асарел-Медет" и цесекар) към 2009-та бе 220 млн. лв. Сега не знам, но трябва да е къде 7-8 чесни и толкова яхти отгоре /че и за Форд Фиеста да артиса, и за тройка кюфтета на Ариана!/, при все, че ходи пеша човекът.
Преди няколко месеца "Асарел" дарява ей тъй 200 хлд. лв. на ПФК "ЦСКА" АД, но иска и отчетност за какво се разходват парите.
Уй, бате - тате ми Силвестър работи у чистотата (реплика от филма "Топло").
Пета година почваме с тия пеунишки олигофрени и селски тарикати с тениски с Тони Монтана, които пак ще ни скъсат нервите и нямат никакво желание да видят ЦСКА шампион на Р България, камо ли за добро представяне в Европа.



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.07.12 21:09



Оборотът е само един от многото показатели, не се лъжи по него. Титан е в лошо финансово състояние.



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.07.12 21:10



Титан закъса яко от две години като компания, какво са скътали онези двамата е отделен въпрос.



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Koцeтo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.07.12 21:10



Къде го чете това за имането на Цоцорков?



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Vendome]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано03.07.12 21:40



Бачкал съм с него. 90% от милионерите на родината не се познават с Евгени Минчев и нямат желание за такова познанство. Нито пък да им разнасят синовете като гаджета на фолк-изпълнителки.:)
Не казвам, че рудник Асарел е панацея за ЦСКА, но чорбаджията му се интересува от спорт и е армеец. По повод въпроса на БАТЕ кой да дойдел след Гърнето, Праховеца и прочее циркови артисти, които ще ни правят на маймуни и следващата година.





Тема Брат.. Кви заплати?нови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано03.07.12 23:17



Тея и двамата тупат по цял ден и вечер. Като се друсаш 3 дни в седмицата повярвай ми качествен бизнес не може да правиш

Имат оборот , но 50% от общините ако не и повече им бавят плащането. Те Титан са го направили с далавера и всичко е на кредит. Лихви ала бала със сигурност имат и други проблеми , които не знаем

Не казвам , че ще стигнат до просешка тояга , но си събират кеш и активи на чужди имена а фирмите им тънат в дългове.

На кой па толкова дават заплати? Даваха на Мораеш = Продадоха го (взеха го без пари. Чиста печалба... Естествено според мен дори са го продали над 2.5 милиона евро , но пак нещо са скрили

Даваха заплата на Янис Зику ,но за 6 месеца го продадоха за 1 милион евро.

Схемата е проста взимат се прилични играчи на висока заплата и се засилват веднага при първа оферта.

Сега дават на Бандата заплата , но той им играе по свирката отделно го взехме без пари и ще го засилим за 600/700 хиляди евро минимум даже милион.

Нелсон него и май без пари го взехме голям праз , че е взимал заплата нали го продадохме за 6 месеца или колко седя айде 1 година?

Даваха заплата и на Иван Стоянов голяма , но и той седя точно 6 месеца.

Просто ние взимаме прилични играчи с цел препродажба. Да се скрие под масата някой лев и да се дава напред. Защото ние последните 4/5 години имаме продажби за над 6/7 милиона евро официални цени. А колко под масата е платено може само да гадаем

ПОследната 1 година взехме 3 милиона евро за играчи даже 4 ако мораеш е продаден над 1.5

Официални цени Делев=1 милион Нелсън =400/500к Зику 1 милион МОраеш 1.5 милион и там още кой продадохме не помня.. Сметни колко сме платили за тези играчи 0 .. Общо заплати да са взели 700/800к евро.. Със завишаването на траснферите чиста печалба 4 милиона

Платини естествено , че не е продаден за 10 хиляди долара :)



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.07.12 12:10



Именно, оборота е все едно да си вземеш костюм под наем - може да е мн скъп, но да ти струва 10 лв разход на ден


Единствените критерии са чистата печалба и ликвидността.



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 20:34



Баце тия двамата са крали толкова пари че имат резерв за още 2 живота,вервай ми.Това не са случайни хора ...



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Koцeтo]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 21:30



На Цоцорков ще са му нужни около 15 минути при Г-н Диков за да разбере че ЦСКА никога няма да има стадион и ще се откаже на момента.

Дано греша естествено ... но ЦСКА е апетитен заради стадиона си,който така и не е негов.Сам знаеш какви възможности има стадион с такова местоположение макар че според мен един стадион трябва да е извън центъра.



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 21:30



Не забравяй че всичко това е ОФИЦИАЛНО ...



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.07.12 22:06



ОК, ама не искат да дават на ЦСКА.



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 00:41



Е как да искат като се осраха?

1. Публиката ги псува
2. Парите които дават за ЦСКА не ги дават ей така,нали се сещаш че всяка стотинка се дава като кредит и при продажба на клуба ще си искат всичко т.е. гледат да не трупат кой знае каква сума за да се намери по-лесно купувач а същевременно въртят схеми и изкарват и пари чрез трансфери :) мутренска работа,всичко се отлага за утре ... кой кога ще плаща,и те не знаят .... така работят фирми като Титан!Ама не са те виновни ... виновни са ония дето им позволиха да работят така.



Тема Селянконови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 18:06



Тука до преди 2/3 мнения обясняваше как Титан дават по 300/400 хиляди на месец за ЦСКА.

Сега вече като ти сложих някоя и друга дума в мръсната устица почна да говориш малко по смислено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.