Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 24.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.07.12 12:10



Именно, оборота е все едно да си вземеш костюм под наем - може да е мн скъп, но да ти струва 10 лв разход на ден


Единствените критерии са чистата печалба и ликвидността.



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 20:34



Баце тия двамата са крали толкова пари че имат резерв за още 2 живота,вервай ми.Това не са случайни хора ...



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Koцeтo]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 21:30



На Цоцорков ще са му нужни около 15 минути при Г-н Диков за да разбере че ЦСКА никога няма да има стадион и ще се откаже на момента.

Дано греша естествено ... но ЦСКА е апетитен заради стадиона си,който така и не е негов.Сам знаеш какви възможности има стадион с такова местоположение макар че според мен един стадион трябва да е извън центъра.



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано04.07.12 21:30



Не забравяй че всичко това е ОФИЦИАЛНО ...



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: БATE]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.07.12 22:06



ОК, ама не искат да дават на ЦСКА.



Тема Re: Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано06.07.12 00:41



Е как да искат като се осраха?

1. Публиката ги псува
2. Парите които дават за ЦСКА не ги дават ей така,нали се сещаш че всяка стотинка се дава като кредит и при продажба на клуба ще си искат всичко т.е. гледат да не трупат кой знае каква сума за да се намери по-лесно купувач а същевременно въртят схеми и изкарват и пари чрез трансфери :) мутренска работа,всичко се отлага за утре ... кой кога ще плаща,и те не знаят .... така работят фирми като Титан!Ама не са те виновни ... виновни са ония дето им позволиха да работят така.



Тема Селянконови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 18:06



Тука до преди 2/3 мнения обясняваше как Титан дават по 300/400 хиляди на месец за ЦСКА.

Сега вече като ти сложих някоя и друга дума в мръсната устица почна да говориш малко по смислено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.