Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 24.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: bobojusty]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано20.06.12 20:16



Не знам вече и аз ... отчаян съм честно казано.

Далавери има навякъде във футбола но само у нас никой не казва нишо.
Виж,привличаме някакви си футболисти,няма да излезе някой да каже нещо по въпроса,няма нищо.
Всички мълчат ... не могат да излезнат като хората пред медиите или поне да пусна информация в сайта ни и да кажат 'ей взимаме тоя и тоя,искаме тоя и тоя' ....

ние де факто до сега какво знаем?Нищо ... оня ден гонят Дюлгеров,после го връщат.

Вече започвам да си мисля че всичко си е целенасочено!Не давали заплата на Стойчо,оня ден Павлов (който го познава знае за какво става дума!!!) излиза и почва да ми говори как само Стойчо прибирал 20 бона заплата (все едно когато са преговаряли не е ставало дума) и по-добре да мълчи ... абе отврат отвсякъде.Подписали сме договор с ЛЕГЕА (!!!) да ни облича .... тоя клуб на какво заприлича след Черепа просто не е истина.Не че и той не ни спъваше ама при него поне всеки си знаеше мястото и никога не сме повдигали въпроси за лиценз,заплати и тем подобни аматьорщини!

Бе не ми се говори ... и после некви пикльовци на по 15 години излизат и почват да вдигат наздравици по случай трансфера на някъв унгарец който днес се възмутил че на летище София не се пушело!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: desto-110011]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.06.12 23:20



Баце,

да вземем да отидем на европейски мач на ЦСКА тази есен ние от РОД и да полеем купата. Ясно е, че няма нищо да се промени при Титан, аз поне имах малки надежди, но......

Имаш повод да почерпиш за зеления ник





Тема Чийтъринови [re: ramlid]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано24.06.12 10:57



Всички искат справедливост. Администраторът на играта трябва да се намеси!



Тема Re: Селекция №157 - този път лятнанови [re: tonzosjustice]  
Автор desto-110011Модератор (любляна)
Публикувано25.06.12 17:52



да, ще го направим:))! то поне пиенето на бира нема как да отпадне..

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано30.06.12 18:37



Кво вадат според теб? Точно нищо.. Преди 2 /3 дни пак са взели 12 милиона кредита и познай на кое име е кредита ? С него ще платят някоя и друга заплата и ще чакат да се вземе някой лев.

Стойчо се опитва да разкара Грънчев/Дюлгеров защото са ушета на Титан и са пълни некадърници. Бързо забрави Грънчев кво направи срещу Миньор/Лудогорец.

Според сина на Младенов който сега му е помощник близките футболисти на Титан им е било казано да паднат от Миньор/Лудогорец поради факти , че ако станем шампиони е трябвало да се платят милион и нещо премия а Лудогорец имали оферта от Домусчиев.

Това което става с отбора е пълен ташак и ще бъдем най големите смешници в А група този сезон.

Гърнето прави далавери в момента и припечелва от ЦСКА не си мисли , че са назад. Всичко е кредит на името на отбора с което се разплащат и с това което предаваме. Те нямат пари за заплати във фирмата им а ще наливат пари при нас. Пълен ташак е всичко и само слепец си мисли , че един вид те са необходимо зло.

Единственият ни шанс за спасение беше Ганчев , но това отпадна сега съм сигурен , че нямаме шанс за 1/2 место този сезон. Мораеш и той играе съмнително слабо срещу Миньор/Лудогорец така , че не ми го хвалете



Тема Титан кроят шапка на Стойчо лично го знамнови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано30.06.12 18:44



Преди седмица ходих в парка със сина му който сега му е помощник. В момента ръководството и Стойчо не могат да се дишат направо и се карат абсолютно всеки ден.

Цялата селекция се прави от Калоян/Гърнето и останалите.

Нито един от играчите не е одобрен от Младенов който идва на проби.
Грънчов/Костов/Дюлгеров Стойчо ги е изгонил с цел да му се купят нови футболисти , но лично Борисов ги е върнал в състава на следващият ден. В момента Стойчо си трае и чака евентуално някой да се появи да купи ЦСКА. Нито той нито сина му и който е и да е било от щаба не са взимали заплати от 4 месеца.

Коста Янев също е бил изгонен от Стойчо , но са го върнали Гърнето/Праховеца , защото им е полезен в съблекалнята .

Единствените хора които си взимат парите на време в ЦСКА в момента са близките до собствениците играчи Галчев/Мораеш/Бандаловски/Янев/Стоянов/МБоли . Всички други чакат седмици/месеци.

Говори се , че сме продали титлата и нарочно не сме станали шампиони.Само премиите на футболистите и треньорското ръководство са били 2 милиона лева ако станем шампиони а с нашият състав им е било ясно , че ШЛ няма да видим

Това вече може и да е конспирация , но точно Грънчов/Галчев/Мораеш/Мболи бяха най слабите играчи срещу Миньор/Лудогорец

Стойчо ми каза още миналата седмица , че Титаните са взели нови 12 милиона лева кредит обезпечавайки го с ЦСКА и на името на клуба . 3/4 дни информацията се появи в медийте така , че съм склонен да му вярвам какво ми говори а и той все пак е в щаба.

Като цяло в момента Титан най важното е да махнат Стойчо защото е неудобен , но при такъв вариант се очаква мега скандал , защото Младенов старши няма да си замълчи.

Всичко с тези италиянци които караме е само машинация той да си тръгне за да може спокойно да се правят далаверите в клуба докато още има. Единствения вариант са спасение е бил Гриша Ганчев , но след като е пропаднало вече няма никакъв вариант освено ако някой не се излъже да дойде да ни купи.

Мен като цяло ме е страх да не последваме пътя на Ботев Пловдив , защото не е изключен вариант. След като Рейджърс за малко не хлопнаха врати какво ли остава за нас



Тема Ние за ПЛатини още не сме платилинови [re: БATE]  
Автор HYanev ()
Публикувано30.06.12 18:51



Ти чуваш ли се какви неща говориш? Какъв 1 милион това което взимаме ще е за без пари. Досега даже не сме взели абсолютно нищо. В най добрият случай може да вземем някой свободен агент който да се опитаме да продадеме като Зику

Как ще купим играчите на Литекс за 2 милиона лева? Титан нямат пари да дадат на куп за трансферите.

Ние все още не сме платили трансфера на Платини. Виж , че Бекали каза , че не са му платили комисионните за Зику/Мораеш. Ние само така може да работим взимаме без пари бавим комисионните с лъжи и чак като удари нож до кокал плащаме част от задължението , но вече сме продали футболиста и повече пари няма

Продадохме играчи за 3 милиона зимата и абсолютно нищо не купихме .Сега просто няма какво да продадем. При първата сериозна оферта ще махнем Мораеш и печалбата от него ще е минимум 1.5 милион евро. Ако си мислиш , че ще бъдат вложен в селекция много се лъжеш.

Краят на есенният полусезон имахме такъв отбор дето не сме имали от години със Зику/мораеш/Мболи/Тонев/Нелсон вместо да подсилим състава и да станем сигурно шампиони ние продадохме всичко след това и титлата продадохме най вероятно и сега идеята е ако можем да сглобим нещо което да се продаде Декември ще е идеално.

Един приятел има офис в сградата където е офиса на титна и там Асансьора само на техният етаж не спира , защото не са го плащали от 2 години .



Тема Re: Ти чуваш ли се?Направо съм в шокнови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:03



Кредитът е взет от Титан интернешънъл холдинг, а освен това нито един бг клуб не може да предложи обезпечения за такъв заем, ще го погледна, но предполагам, че е обезпечен с активи от други фирми на Титан, най-вероятно особени залози на търговски предприятия или на вземания от общините. Най-вероятно кредитът е рефинансиране по друг по-ранен, защото Титан вече има такъв от ББР.



Тема Е добре , нонови [re: Vendome]  
Автор HYanev ()
Публикувано01.07.12 15:13



Дори кредитът да не е взет на името на ЦСКА мисля , че става ясно , че те в отбора един лев не наливат а дори изкарват

Едва ли има човек на света който му е зле бизнеса взима кредити и дава по 400/500 хиляди за да издържа футболен отбор.

Последните 3 сезона далавери ще се стоварят като чук по главата ни този сезон. Няма да се изненадам ако изпаднем във В група.

Самият факт , че на треньорското ръководство и група футболисти в момента им дължим към 300/400 хиляди е безумно. Не знам как сме взели лиценз след като не сме платили заплатата на треньора за последните 5 месеца ?! пълен ташак е всичко.

Аз искрено се надявам Стойчо да не се поддаде и да не хвърли оставка , защото то е ясно , че тея пари ще ни осъди и ще си ги вземе а той има пара да живее добре.

Гърнетата правилно си изиграха кратите взеха Стойчо за буфер излъгаха го и него и вече като се понижи напрежението продадоха титла играчи и сега искат да изгонят и Стойчо щото е неудобен.

За жалост 500 човека дето ходят на стадиона не могат да им накривят шапката с псувни и обиди :)



Тема Re: Е добре , нонови [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.07.12 15:28



Тройчо н го мисли, той е хитряга, като усети, че нещата вървят на зле и се чупи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.