Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 29.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Сами сме си виновни.....  
Автор TCP/lPМодератор (скромен)
Публикувано23.05.12 22:14



....с мача в Перник, с днешните 3 греди...няма как да станем шампиони.....





Тема Re: Сами сме си виновни..... [re: TCP/lP]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано23.05.12 22:23



с Тошко Янчев и А. Томас няма как.

когато разчиташ на Коста Янев да ти обръща мача, не е на добре. Лудогорец вратарчето ги извади, до калитарски хикс стигнаха, ама и ние сме си виновни. Мача с говедата вместо да ги изнасилим се преебахме.



Тема Re: Сами сме си виновни..... [re: TCP/lP]  
Автор TCNQ ()
Публикувано23.05.12 22:48



то е нарочно, я кажи за 32, моля!



Тема Съжалявам ама [re: TCP/lP]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано24.05.12 00:01



със Стойчо толкова!

Осъзнавам че пое един разбит отбор който не знаеше какво са три поредни победи,осъзнавам че постигна 9 поредни победи за кратко време но също така осъзнавам че Стойчо един важен мач през живота си не е взел!
Осъзнавам че вместо да пуска Костов и Паун към 70. минута той вкара единия в 85. мин а другия даже изобщо не се появи за сметка на ... Коста Янев!!!

Кой му втълпи в главата да излиза с трима (!!!) централни защитници и трима (!!!) дефанзивни халфове ...?????????? Кой отбор за последно е практикувал такава схема?Безобразие отвсякъде ...

И да,осъзнавам че разполага с най-слабите футболисти идвали в ЦСКА някога но И ТОВА НЕ ПРОМЕНЯ факта че изпуснахме 8 точки преднина за 3 гостувания и че смените му бяха коя от коя по-смешна и по-жалка ...

В Перник при 0-1 ми вади Карачанаков!!!С/у говедата излизаме за героически Х вместо да им ебем мамата полуумряла ... днес излезнахме като насрани с ултра дефанзивна тактика 5-4-1 ... да не кажа 6-3-1 ...

Да ме прощават застъпниците му но пак питам - кога Стойчо Младенов е спечелил решаващ двубой?И догодина ако случайно станем шампиони,това значи ли че е гений или просто ще купим 2 тона маймуни и след това ще духаме супата в европа?!

Въпроси въпроси ........ и няма отговори!

А Титан къде бяха?

Сължалявам че пиша неподредено ама не знам от къде да започна ...
След мача гледам интервю с ВЕЛИКИЯ БОЕЦ ТОДОР ЯНЧЕВ ... който за пореден път се беше разцифкавил пред камерите и всеки момент чакахме да потекат сълзи ... голям мъжкар,спор нема!Точно заради такива членове не можем да спечелим една БИТКА,ЕДНА!!!
Тая игра е за такива като Бандаловски а не за такива като Янчев!

Въпреки всичко ще стискам палци на Лудогорец в европа ...

САМО ЦСКА!!!



Тема Re: Съжалявам ама [re: БATE]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано24.05.12 00:08



аз казах в другата тема че Стойчо е пич, защото отиде и поздрави феновете, поздрави и победителите.
Спортно-технически качества не съм му гледал, такива футболисти е имал, такива е пуснал, той е взел решенията-верни, правилни - това е.
Но като цяло отбора на ЦСКА дойде за хикс, а си тръгна с поражение .
Цялата им нагласа бе такава. Нямаха късмет - да - 3 греди, това е,кво да се прави.
Дано нещата се оправят в ЦСКА и да се построят стадиони, тренировъчни игрища както Лудогорец Арена, и да се развива детската школа.

Ехххх мечти, мечти



Тема Re: Съжалявам ама [re: MrN]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано24.05.12 00:26



Човече аз нямам никакви съмнения че е пич и че обича ЦСКА ама тези качества ги имат милиони души!!!
Чисто тактически е неграмотен и си личи.

Значи вместо да търсиш ти попадение което да успокои и играта ти и първия щурм на съперника,ти стоиш като насран и чакаш!Е добре,нека приемем че указанията му са били други - защо стояхме толкова дълбоко?Защо посрещахме Лудогорец чааак на 30-35м от нашата врата?
Пресата е майката на всичко .... а тая преса я умеят дори най-слабите футболисти в света!Те Челси с едно пресиране отстраниха куп отбори че и грабнаха купата а смея да твърдя че Барса,Наполи,Байерн и Бенфика са по-силни като единици :)
Днес нямаше нито пресиране нито,нито някакви смислени атаки ... всичко беше плод на случайност!

Кога Стойчо Младенов е имал някакъв изграден стил на игра?
Кога с него сме играли някакъв по-различен от останалите банани в А група,футбол?
Бой напред с тая топка и там или Тунчев или Вальо Илиев ще я засекат...е ама тия времена свършиха,когато статическите положения значеха 80% гол за ЦСКА!Плюс това така ли трябва да изглеждаме?Да чакаме,да дебнем ... вместо да си играем играта?

Аз не искам да го гонят,не искам и друг треньор .... просто твърдя че въпреки дърветата в тоя отбор,тези 8 точки можеха да бъдат спасени!
А и ми писна да му слушам непрекъснатия рев по съдии,бфс-та и тем подобни ... ти не си Муриньо,нито ЦСКА е реал мадрид ... и там се разиграват подобни циркове ама там медийното присъствие е милиони пъти по-голямо и сериозно!У нас кой да ти отрази рева?ДонБидон?Спортлайно?



Тема Re: Съжалявам ама [re: БATE]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано24.05.12 00:54



Галчев играе като плеймейкър цял полусезон, а Попов беше ляв бек днес. Вярно, че пак звучи странно, ама ти кого предлагаш да пусне?? Коста Янев също си го оплюл, други няма.

Паун беше трагичен срещу Литекс, гледах го на стадиона мача, единствената дупка в отбора. Пък и е страшно тромав и на тоя тесен терен срещу наситената отбрана на Лудогорец нищо нямаше да направи. Виж, Костов можеше да влезе по-рано, но това означаваше да заиграем с трима в защита при 10 души на терена - положението не беше толкова безнадеждно, че да се рискува толкова, само с 1 гол изоставахме. И все пак може би трябваше да влезе някъде между 75-80 мин...

Най-голямата грешка за мен беше подходът за мача с говедата, който трябваше да се вземе задължително, а точно там бяхме супер умрели и като на шега допуснахме да не вземем дори точка.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Съжалявам ама [re: БATE]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано24.05.12 06:46



Mного са ни куци конете,няма какво да плачем.Титан не дава ,няма и да даде пари за качествени футболисти,а каквото може ще продаде.С тази тактика не може да има силен клуб със значително участие в ШЛ.
Може и умишлено да сме загубили титлата с оглед премиите ,които трябваше да се изплатят.Всеки случай клуба затъва и дори да вземем лиценз,догодина пак ще има дежа-вю - апетити за титлата , разпродаден отбор и завършване някъде в тройката.Нищо не е останало от славното минало ,при което имаше поне 1-2 футболисти за които си заслужава да отидеш на мач.
Можем само да се молим да сменим собственика с някой като Свинаров от Разград.



Тема Re: Съжалявам ама [re: bobojusty]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано24.05.12 21:46



Днес стана ясно че Тодор Янчев остава на 200% в ЦСКА!

Ние тук говорим за собственици,конспирации,куци коне .... а истинските проблеми са пак там където винаги съм ги виждал - в организационен план!

Защо Черноморец с Херо играят приятен футбол с нулев бюджет а ние не можем?Питал ли си се?Не всичко е пари,естествено че без кинти нема оправия човек,но като цяло ние в ръководството имаме хора които нямат и 2гр акъл а треньорите ни са се толкова 'побългарили' че имам чувството че говорят и правят все едно и също от поне 10 години насам!

Стойчо Младенов например кога ще разбере че ЦСКА ТРЯБВА да практикува нападателен футбол а подходяща схема за такъв футбол е 4-3-3 а не 5-4-1!!!
Това го давам като пример за малоумщината от снощи,от Перник и от Подуене!
Сега ще кажем че няма потенциал ... а нямаме ли?
Айде само да видим нещо:

....................................... МБоли ..................................

.......Бандата..........Попов.............Грънчов/Крачунов ......... Трифонов ....

.....................................Галчев...................................

......................Дюлгеров*Паун..............Томас,,,,,,,,,,,,,,,,,,


.....Присо............Мораеш.............Карачанаков.........


Че дори да извадиш Томас,да сложиш Карачанаков на негово място и вместо Карачанаков в атака да сложиш Костов .... къде е проблема?

Ама не,ние ще чакаме да ни го набутат и после да търсим атаката .... и ако щеш заеби снощния мач и си припомни за ултра дефанса в Перник и с/у говедата ....

Пак казвам - не искам да го махаме Стойчо ама се чудя кога ли ще схване че единствения начин ЦСКА да стане шампион,е да играе атакуващо ...



Тема Re: Съжалявам ама [re: Henman]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано24.05.12 21:49



Аз не оплювам всички,просто се питам дали с тия смешници нямаше как да играем по-нападателно???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.