Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 27.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: А сега накъде?нови [re: Vendome]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано13.05.12 14:32



С такива селяци като Титаните нанякъде на майната си вероятно.....



Тема Re: А сега накъде?нови [re: btr]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано13.05.12 14:53



Хари, тръгнах да ти чета съчинението ама като прочетох за две 100% дузпи срещу Левски и една 100% дузпа срещу Миньор и веднага спрех да чета ако се сещаш.



Тема Re: бегай бе папагалнови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.05.12 14:56



Ние поне не сме се дървили ,че ще ставаме шампиони! Виждаме, че сме супер зле и си траем....



Тема Как някъде?нови [re: btr]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано13.05.12 17:29



Хвърляме се на Литекс и отиваме в Разград да си вземем титлата!
Това трябва да е плана ..

С Миньор мача беше показателен :)
Все пак бяхме малко заслепени от онези победи над Видима и Калиакра и сега като срещаме малко по-сериозни съперници и издишаме.
Нека не забравяме че ЦСКА изигра ултра слаб есенен полусезон и се молеше да се класира за ЕКТ!Това не променя факта че сме близо до пропиляването на 8 точки преднина но с тоя отбор толкова.
Малко ми лазят по нервите разни хора в ЦСКА но няма как,и тях ще ги изтърпим!
Лошото е че очаквах да има проблеми въпреки многото победи откакто Стойчо дойде но в крайна сметка си я караме на мускули и надъхване!!!
Това е истината ...

Какво следва?

Стойчо да ме прощава ама с кой акъл вади Карачанаков?Ясно е че от мача с говедата насам играе ганкиното но той е един от трима-четирима футболисти които умеят да вкарват от всички позиции!Не може да вадиш Карачанаков и то след като току що си допуснал гол и ти трябват два ... тва беше грешка от страна на Стойчо но не го упреквам - в тоя отбор поне 80% няма да померишат терен през следващия сезон :)
Тъй че нека се мобилизираме за Литекс,гоним победата до дупка и отиваме в Разград да си защитим името и да грабнем титлата!

Напред момчета,тежък момент за ЦСКА но мисля че ще излезем победители ако се обединим!!!

САМО ЦСКА!



Тема Re: А сега накъде?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано13.05.12 18:15



И аз не знам какъв е тоя рев за дузпи!
Имаше една дузпа с/у вас,тази на Мораеш но останалите положения или са спорни или ЦСКА е играл толкова слабо че ме е срам да претендирам за каквото и да е.
Има някакъв проблем ЦСКА-БФС и някакво бутане на Лудогорец ама кой печели?Домусчиев е напът да си създаде толкова врагове и толкова неприятности с тия съдийски победи че си няма на идея какво го чака догодина когато се мобилизират и ЦСКА и левски ...
Реално погледнато Лудогорец са на първо място заради слабите изяви на ЦСКА и левски,е играят и приятен футбол де ама на Армията и на герена ще загубят НОРМАЛНО само заради Секторите!



Тема а така батенови [re: БATE]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано13.05.12 19:43



и КЗЛ че си пропуснал !



Тема Re: А сега накъде?нови [re: btr]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано14.05.12 22:00



Господине така ше ти кажа, прав си - перничаните са проблема, по-специално че унищожиха отбора на Милен.

Стойчо все повече ми пада в очите като треньор, а и като човек. Мача с говедата си го загубил - ок. АМА НЕ ТИ Е ВИНОВЕН ГОСПОД. Господ бил на тяхна страна. След това - Миньор ни бият, отбора нищо не играе, съдията не само че не прави грешки в полза на Миньор, ами спестява СУПЕР ВАЖЕН ЖЪЛТ КАРТОН на Мораеш и дава най-измислената дузпа за ЦСКА, която никой не видя.

Съдиите виновни. ЦСКА играели срещу 14. .....

друго нещо - букмейкърите. Не съм привърженик на конспирациите, но отдавна не смятам, че това да кажеш че титлата в България е уредена за конспирация.

По-скоро ще е конспирация ако някой вземе титлата без да хване противника, раздели пари от букмейкъри с колегите срещу които играе, си дойде със съдията или си играе срещу юношеския отбор на сателита.

Един съвет от мен, просто не се ядосвайте за тия неща. Защото е като кеча - 1:1, заканват се, бият се, ритат се пред камерите, хората дигат плакати по трибуните, скачат, викат и накрая на деня "спортистчетата" са в една и съща дискотека жулат пури с уиски

Ако Разград ни бият да им е честита титлата. Аз не съм очаквал тоя отбор на ЦСКА да се бори за титлата до последно. Според мен и това не е малко с оглед на реалността. С перничаните за шефове никой да не чака нищо добро.



Тема Re: А сега накъде?нови [re: kenny mccormick]  
Автор Mapaдoнa (El Pibe de Oro)
Публикувано14.05.12 22:24



едно обективно мнение - с тройчо не ви чакат добри времена



Тема Re: А сега накъде?нови [re: tonzosjustice]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано17.05.12 10:32



Така де, така де дори и конспирация да ти се привижда, вината пак е на пернишките боклуци, защото я са решили да припечелят нещо от залагания, я пак не са платили заплатите навреме



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: А сега накъде?нови [re: Vendome]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано17.05.12 10:38



Нямам честта да познавам толкова добре която и да е легенда на ЦСКА,че да тръгна да споря дали е боклук или човек. Но не забравяй,че всеки професионалист работи за пари ,а не за потупване по рамото,а добрите професионалисти във всеки бизнес работят за много пари.
Колкото до Стойчо, той в момента няма моралното право да говори за това кой какво е продал или купил преди той да се е върнал като старши в ЦСКА - нали Дудуци щеше да вкарва отбора в ЕКТ


Предлагат му - приема и работи с това което е заварил. Това според мен не може да се нарече позиция на страхливец или боклук,но ако разпродажбата беше станала по негово време - определено щеше да си прав.

Всеки народ заслужава царя си


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.