Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 24.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Прис- 7 мача наказание...  
Автор HYanev ()
Публикувано30.03.12 18:19



Това е некв ташак? Тея от БФС луди ли са бе?



Тема Re: Прис- 7 мача наказание...нови [re: HYanev]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано30.03.12 19:38



война



Тема ВОЙНА!!нови [re: HYanev]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано30.03.12 20:39



С оглед на днешните решения съм повече от сигурен в това, което ще напиша!

>>>>>Има опасност изобщо да не ни дадат лиценз!<<<<< След такива КРЕЩЯЩИ ощетявания от "независимия" орган, който организира първенството, колко трудно мислите ще бъде, да не ни дадат лиценз?!?!?! Ами аз не мисля, че ще се затруднят много.

>Не ни дават да картотекираме Анисе, въпреки че признават, че договора му с бургазлиите е невалиден?!?!?! Перуката, да и е б а майката, казала да се пробва през чужбина, защото нямало да има проблем така. А сега се оказва, че точно така има проблем.

>Тя перуката беше казала и на лупи 2008, че няма да има проблем с лиценза до последния момент и след това се е отметнала. Интересно ми е, има ли още такива като мен, които все повече почват да вярват в така разказаната от томов случка покрай лиценза?

>Наказват много добрия до този момент Присо със 7 (седем!) мача, за да пропусне мача с говедата?!?!?!

>Мотаят с месеци решенията около тримата наказани!?!?!?

>ОСТАВЯТ ЦСКА БЕЗ ОТБОР?!?!?!


АЗ ВИ КАЗВАМ, ЧЕ АКО СЕГА НЕ НАПРАВИМ НЕЩО ЗАЕДНО, КОЙ С ПАРИ, КОЙ С ПРИСЪСТВИЕ, КОЙ С НАСИЛИЕ СРЕЩУ ТАЯ СГАН, ЗНАЧИ СПОКОЙНО МОГА ДА КАЖА, ЧЕ БЪЛГАРИЯ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА Е СВОБОДНА СТРАНА, А ЗАСЛУЖАВА ТУРЦИ ДА Я УПРАВЛЯВАТ И ДА СЕ ГАВРЯТ С ДЕЦАТА НИ, БАЩИТЕ НИ, МАЙКИТЕ, ЖEHИTE И СЕСТРИТЕ НИ!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от rotesfeuer на 30.03.12 20:53.



Тема Re: ВОЙНА!!нови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано30.03.12 21:18



Ами може да се организирате на следващият мач вмесот - Вън боклуците от ЦСКА - да скандирате - Вън Боклуците от БФС , помислете върху това поне като начало,



Тема Re: Прис- 7 мача наказание...нови [re: HYanev]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.03.12 22:08



Тъкмо реших че Присо ще подобри коефициента си за 50 мача да има 5 гола, но уви :) Кво ви дреме за този негър. Карачанаков ме радва мен, тва е бъдещето, а не някакъв чуждоземец. Доколкото разбрах тва момче са го намерили от аматьорските лиги, където са го препоръчали на Пената, който пък веднага го е харесал. Дано и другите млади момчета да се развият, тва е бъдещето!

Колкото до БФС - наистина трябва да има протести и онези кухи кратуни да разберат, че вреди ли се на ЦСКА, вреди се на БГ футбола изобщо. Крайно време е перуката да се разкара, за да тръгне футбола нагоре!


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Прис- 7 мача наказание...нови [re: tonzosjustice]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано30.03.12 22:20



Присо има опит, ЗДРАВ е ФИЗИЧЕСКИ и вкарва почти всеки мач и прави асистенции, а ти ме питаш, какво ми пука за един негър? Карачанаков, както е на 20 годинки, като почнат да го ритат във важните мачове и както е 25 кила с мокри гащи, дали няма да ги напълни, как мислиш? Какво бъдеще?

Не знам за кое момче говориш, но Карачанаков дойде от Пирин, от А-група, а Присо дойде от кипърската А-група.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от rotesfeuer на 30.03.12 23:24.



Тема Re: Прис- 7 мача наказание...нови [re: rotesfeuer]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано31.03.12 00:12



Присо е черния Йовов, не се коси толкова

По принцип съм съгласен с теб, но има изключения за млади футболисти, които ходят със сухи гащи


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Редактирано от tonzosjustice на 31.03.12 00:13.



Тема Re: Прис- 7 мача наказание...нови [re: tonzosjustice]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано31.03.12 00:59



Голът му между мотовилките на Караджата в Пловдив е нещо, което Йовов и 10 пъти да опитва, резултатът е ясен. Присо е бърз, як, раздава се, прави идеални асистенции, пробива добре и центрира сносно. Направо си е отличен играч за ЦСКА.
Не е въпроса дали ни пука за тоя негър, а за гнусотията на тия нещастници от БФС.
Дано не съм лош пророк, но когато идните кръгове контузят Мораеш от безкрайното ритане или го провокират за неучастие в точно определени мачове - тогава какво правим? Да не ни пука за тоя бразилски манекен ли?



Тема Re: Прис- 7 мача наказание...нови [re: tonzosjustice]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано31.03.12 01:02



Да бе, при нас такива като Присо с лопата да ги ринеш. Ама и ти направи сравнение с говедото... За толкова много мачове не си спомням да са наказали някой. Незаслужено изгонен наш играч, който вкарва и асистира ВСЕКИ МАЧ, е изхвърлен за половин полусезон?!?!? Баце, при това положение да ми кажеш да не се коса, е меко казано странно.
Остава и да ми кажеш кой млад наш офанзивен играч ПОСЛЕДНИТЕ 20 ГОДИНИ е бил със сухи гащи, освен Делев донякъде.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Прис- 7 мача наказание...нови [re: HYanev]  
Автор MrN (The real)
Публикувано31.03.12 07:49



Ново двайсет: Тримата допингирани в ЦСКА са можели да играят след 14 март



Вън Мафиотското синьо управление на БФС

Редактирано от MrN на 31.03.12 07:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.