Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 25.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема яж ми куро симитлинови  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 17:04



абе, гледам някакъв мач, пише че ЦСКА играе но не съм много сигурен. Защото падаме от Септември с 2:0 и никой не бърза. Футболистчетата в червено изглеждат доста доволни от развитието на срещата и не си дават зор. А на некой от тия юноши ми се ще да им беше паднал балона на главата.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: kenny mccormick]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано15.03.12 17:47



ЯМКС!!!



Видехте ли, че без СПАС за нищо не ставаме

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема системки всякакви, да им еба майкатанови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 17:48



> Винаги съм наричал тази купа кирлива, защото тя няма как да бъде цел на ЦСКА! Това е принципно така!

> И сега към актуалното: Колкото и кирлива да е, не може, не бива и не трябва да отпадаш срешу ЯМКСимитли! ТОВА СИ Е СРАМНО ПРИНЦИПНО!

> С тоя отбор нямаше как да я вземем тая кирлива купа, дори и да ги бяхме били тези селяци днес! Яда ни трябва да бъде заради срама!

> Понеже бях писал вече на едно друго място, че говедата може и да си организират загуба срещу доко пд, А ТО СЕ ПОЛУЧИ И ТАКА, не изключвам и тотокомбинацийка с нашия мач.

> Дори и да е имало тото в нашия мач, нашата т.нар. класа не е нещо много по-различно от това, което демонстрирахме, след като влезе Мораеш.

> И на други еврограндове им се случва да отпадат срещу трето- или четвърто дивизионни отбори.

> Колкото и зле да играхме, направихме положения, които изпуснахме.

> Я някой да се изкаже по въпроса с юношките, които НЯКОИ толкова много искаха да играят?



И понеже писах за говеждия мач днес, а не съм го гледал, сега видях колко приятно са оставени няколко човека в наказателното поле на кенеФски в даденото 6-минутно продължение (сигурно е имало защо да е толкова дълго:-))) Та, допуснах аз преди два дни, че говедата не само ще си организират загубата, но може и да я използват да си сменят някои ръководни кадри. Да видим.

цитат от мен преди 2 дни

"Като казах за схеми, няма да се учyдя, ако говедата си организират едно отпадане от купата срещу доко пд сега, срещу което ще си вземат трите точки от гостуването там за първенството. Хич няма да се учудя, ако това евентуално отпадане го използват и да сменят треньора и директора с някои по-известни. При всички положения много би било характерно подобно развитие за подуенската пасмина! Макар че да го д у х а т всички там - и нови и стари и със и без подобно развитие:-))))"

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: rotesfeuer]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 17:55



Ами възможно е, не е като да не е. Но в случая аз мисля че става въпрос за уникална некадърност от страна на нашите момчета.

И пак. Втория гол на Симитли - ........ подозрителна некадърност от страна на прекалено много играчи.

А мача на говедата го гледах, те не играха нищо, доко имаха по-чисти положения.Ония с очилцата - вятъра му пречел, ебаси майката подобна тъпотия и Пената никога не би казал.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: kenny mccormick]  
Автор Alabao13 (mmm yeah)
Публикувано15.03.12 17:56



Поредна излагация





Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано15.03.12 17:57



За комбинациите си прав, ма нещо нещата не станаха както трябваше- ние падаме също от некакво село, и сега остава само шампионата, в мача на говедата имаше картони и изгонени, не знам ако мача беше уговорен дали щеше да има нужда да се спречквзт футболисти, абе стана една мътна ма да видим кво ще излезе накрая



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: petkuvoevoda]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 17:59



Баце Петку, и Спас беше зле, и Мишел беше зле. Някои наши фенове само дето не по4ерпиха, като се махнаха/ги махнаха то4но тия двамата по време на добре изпипания процес на надграждането:)

Говедата ве4е оправиха едно гостуване - това с доко пд в първенството. Сега остава и това с латекса да нагласят. А ма4а с нас направо не ми се мисли



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано15.03.12 18:00



Латекса ще бият Уефски, Ицо няма да влезе в комбинация с говедата, това и да го видя няма да го повярвам



Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:08



Че нашите не са доучени, не са. Но много приятно оставиха пространство при головете. Тоя прийом е често използван. Нека погледнем към свежия пример от Монтана преди няколко дни:):) Аз съм на мнение, че колкото и некадърен и млад да си, ще изглеждаш по-добре на терена, отколкото беше тая картина днес. Все пак коефициентът, предполагам, си е заслужавал. Няма да ни е за пръв път. ВСЕ ПАК ПРИ БОКЛУЦИТЕ ПАДНАХМЕ С 0:3 ОТ перник НА АРМИЯТА, ТАКА ЧЕ СЛЕД ЕДНО ТАКОВА СЪБИТИЕ, загуба с 0:3 НА АРМИЯТА, МЕН НИЩО ДРУГО НЕ МЕ УЧУДВА ВЕ4Е. ДОРИ ДА НАПРАВИМ ХИКС див пръч марулево HA АРМИЯТА, НЯМА ДА СЕ УЧУДЯ!!

Да видим само, дали вятърът ще спре да му пречи тия дни на Милен Петков 2...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: яж ми куро симитли [re: MrN]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:11



ДАНО СИ ПРАВ, МОГА САМО ДА КАЖА! Дано не я докараме до там, последния кръг лудогорец да трябва да ни бият, за да (о)станат първи, а на нас да ни трябва победа или равен, за да влезем ИЗОБЩО в ЕКТ...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.