Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема яж ми куро симитли  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 17:04



абе, гледам някакъв мач, пише че ЦСКА играе но не съм много сигурен. Защото падаме от Септември с 2:0 и никой не бърза. Футболистчетата в червено изглеждат доста доволни от развитието на срещата и не си дават зор. А на некой от тия юноши ми се ще да им беше паднал балона на главата.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: kenny mccormick]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано15.03.12 17:47



ЯМКС!!!



Видехте ли, че без СПАС за нищо не ставаме

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема системки всякакви, да им еба майкатанови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 17:48



> Винаги съм наричал тази купа кирлива, защото тя няма как да бъде цел на ЦСКА! Това е принципно така!

> И сега към актуалното: Колкото и кирлива да е, не може, не бива и не трябва да отпадаш срешу ЯМКСимитли! ТОВА СИ Е СРАМНО ПРИНЦИПНО!

> С тоя отбор нямаше как да я вземем тая кирлива купа, дори и да ги бяхме били тези селяци днес! Яда ни трябва да бъде заради срама!

> Понеже бях писал вече на едно друго място, че говедата може и да си организират загуба срещу доко пд, А ТО СЕ ПОЛУЧИ И ТАКА, не изключвам и тотокомбинацийка с нашия мач.

> Дори и да е имало тото в нашия мач, нашата т.нар. класа не е нещо много по-различно от това, което демонстрирахме, след като влезе Мораеш.

> И на други еврограндове им се случва да отпадат срещу трето- или четвърто дивизионни отбори.

> Колкото и зле да играхме, направихме положения, които изпуснахме.

> Я някой да се изкаже по въпроса с юношките, които НЯКОИ толкова много искаха да играят?



И понеже писах за говеждия мач днес, а не съм го гледал, сега видях колко приятно са оставени няколко човека в наказателното поле на кенеФски в даденото 6-минутно продължение (сигурно е имало защо да е толкова дълго:-))) Та, допуснах аз преди два дни, че говедата не само ще си организират загубата, но може и да я използват да си сменят някои ръководни кадри. Да видим.

цитат от мен преди 2 дни

"Като казах за схеми, няма да се учyдя, ако говедата си организират едно отпадане от купата срещу доко пд сега, срещу което ще си вземат трите точки от гостуването там за първенството. Хич няма да се учудя, ако това евентуално отпадане го използват и да сменят треньора и директора с някои по-известни. При всички положения много би било характерно подобно развитие за подуенската пасмина! Макар че да го д у х а т всички там - и нови и стари и със и без подобно развитие:-))))"

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: rotesfeuer]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 17:55



Ами възможно е, не е като да не е. Но в случая аз мисля че става въпрос за уникална некадърност от страна на нашите момчета.

И пак. Втория гол на Симитли - ........ подозрителна некадърност от страна на прекалено много играчи.

А мача на говедата го гледах, те не играха нищо, доко имаха по-чисти положения.Ония с очилцата - вятъра му пречел, ебаси майката подобна тъпотия и Пената никога не би казал.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: kenny mccormick]  
Автор Alabao13 (mmm yeah)
Публикувано15.03.12 17:56



Поредна излагация





Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано15.03.12 17:57



За комбинациите си прав, ма нещо нещата не станаха както трябваше- ние падаме също от некакво село, и сега остава само шампионата, в мача на говедата имаше картони и изгонени, не знам ако мача беше уговорен дали щеше да има нужда да се спречквзт футболисти, абе стана една мътна ма да видим кво ще излезе накрая



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: petkuvoevoda]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 17:59



Баце Петку, и Спас беше зле, и Мишел беше зле. Някои наши фенове само дето не по4ерпиха, като се махнаха/ги махнаха то4но тия двамата по време на добре изпипания процес на надграждането:)

Говедата ве4е оправиха едно гостуване - това с доко пд в първенството. Сега остава и това с латекса да нагласят. А ма4а с нас направо не ми се мисли



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано15.03.12 18:00



Латекса ще бият Уефски, Ицо няма да влезе в комбинация с говедата, това и да го видя няма да го повярвам



Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:08



Че нашите не са доучени, не са. Но много приятно оставиха пространство при головете. Тоя прийом е често използван. Нека погледнем към свежия пример от Монтана преди няколко дни:):) Аз съм на мнение, че колкото и некадърен и млад да си, ще изглеждаш по-добре на терена, отколкото беше тая картина днес. Все пак коефициентът, предполагам, си е заслужавал. Няма да ни е за пръв път. ВСЕ ПАК ПРИ БОКЛУЦИТЕ ПАДНАХМЕ С 0:3 ОТ перник НА АРМИЯТА, ТАКА ЧЕ СЛЕД ЕДНО ТАКОВА СЪБИТИЕ, загуба с 0:3 НА АРМИЯТА, МЕН НИЩО ДРУГО НЕ МЕ УЧУДВА ВЕ4Е. ДОРИ ДА НАПРАВИМ ХИКС див пръч марулево HA АРМИЯТА, НЯМА ДА СЕ УЧУДЯ!!

Да видим само, дали вятърът ще спре да му пречи тия дни на Милен Петков 2...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: MrN]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:11



ДАНО СИ ПРАВ, МОГА САМО ДА КАЖА! Дано не я докараме до там, последния кръг лудогорец да трябва да ни бият, за да (о)станат първи, а на нас да ни трябва победа или равен, за да влезем ИЗОБЩО в ЕКТ...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: MrN]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:13



Е това със спречкванията и картоните се използва често, за да се потулят лееекичко нещата. Ама не на мене тия подуенски номера :):):):)

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано15.03.12 18:27



Батков сега ще трябва да плаща двойно, да се хвърлят всички срещу Лудогорец, ЦСКА , Черноморец и Литекс, той се надяваше да бием Симитли, та да вземем купата и да играем в УЕФА, а за него да остане шампионската лига, ма сега сметките му май излезнаха криви.
Ще поживеем, ще видим, както се казва



Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: MrN]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:33



Ако може да събере пари Ганьо... Ина4е ако ли не, тия около него ще раздават. Аз много искам да видя кой срещу кой ще играе в ма4овете между трите Л-та. И ЩЕ СЕ ИГРАЕ ЛИ >>СРЕЩУ<< подуенското Л, ИЛИ ЩЕ СЕ ИГРАЕ САМО ЗА НЕГО, да му еба майката и на него, без извинение...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: rotesfeuer]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано15.03.12 18:38



СПАС беше зле, Фирев, защото всичко в ЦСКА беше зле. А сега е още по-зле и много скоро ще стане съвсем зле


Не ти ли се струва почти от самото начало, че белият модел на Бат Венци импонира най-добре на Гърнето и Ко.
Скоро нищо чудно ако разглеждаш фотоси с "пернишки особености" /като "пернишки бумеранг, пернишки ароматизатор, "пернишко лего", "пернишка сватба" и от тоя сорт/ да намериш снимка - календарче на ЦСКА с надпис отдолу - "пернишка Славия"
Заеби....

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Бацета, ако коефициентът за ЯКМСимитли е бил 26нови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:40



както прочетох преди малко, хич не се и чудете. Чичко гърне е регистрирал поредния приход, и на него да му еба майката. Много стана това с майките в тая тема от моя страна, ама все на място, смея да отбележа.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Бацета, ако коефициентът за ЯКМСимитли е бил 26нови [re: rotesfeuer]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 18:49



мале

охлелеееееееее

какво умножаване е било днеска.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: petkuvoevoda]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:50



Спас беше на крилото зле, да. Но това е незначителна тема на актуалния фон с боклуците.

Но в тоя мач мисля, че и някоя световна звезда не би могла да изравни. След гола имахме постепенни атаки и разигравания?!?!?!?! Ако бяхме направили 2:1 в 70-та минута, примерно, най-вероятно пак щяхме да имаме постепенни атаки и разигравания, докато свърши с победа на ЯКМСимитли.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: rotesfeuer]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 18:51



те са четири Л замесени
око,ефски,удогорец,итекс

според мен зависи как се подредят картите накрая гришата и домусчиев ще играят заедно, борат не го виждам тая година.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: rotesfeuer]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 18:54



Спас беше супер футболист идеален за ЦСКА. И Нелсън и Зику и Платини като се разигра накрая. Приличаха на отбор, знаеха си, мани ти - ние ги знаехме кои са.



Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 19:00



3-те Л-та ги писах от гледна точка на съревнованието за печелене на титлата и печелене на купата. Да, докото/кокото е в схемата със обслужването.

Аз само борат не го виждам, ама тия около него за жалост, както и тия ЗАД тях, не са невидими, опасявам се.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 19:04



Ако 4-та споменати от теб бяха останали, само едни разиграващи халфове ни трябваха в центъра, и дори със отчасти смешната ни защита щяхме да сме най-сериозни претенденти за титлата.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: kenny mccormick]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано15.03.12 19:06



Абсолютно.
Между другото, колкото и странно да изглежда за някого, имаше хора, които идваха на Армията есента единствено и само за да гледат СПАС и Нелсън. И двамата верно имаха неква харизма, която иначе е изчезнала от много години...



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: MrN]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано15.03.12 19:15



Че кой ще го пита него? Той е там заради джиповете.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: Vendome]  
Автор MrN (The real)
Публикувано15.03.12 19:34



Ицо само докато каже - КЗЛ и ви е набутал два гола още от съблекалнята





Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: MrN]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано15.03.12 19:41



КЗЛ
КЗСимитли
КЗПеруки,синовете и внуците им
Срам,ама какво ли още ни чака тази пролет - примерно софийското Доко да ни ебне



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: bobojusty]  
Автор MrN (The real)
Публикувано15.03.12 19:48



Абе големи игри се въртят - някой бе казал по-горе че коефициента за мача бил 26 ли нещо подобно, ами ето - има балъци да залагат, а тарикатите убират парите, защо все още има хора да залагат, не знам



Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: kenny mccormick]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано15.03.12 20:08



май верно прозрение имаш





Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: MrN]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано15.03.12 20:29



Вярвай си, не ми пречиш



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: kenny mccormick]  
Автор desto-110011Модератор (любляна)
Публикувано16.03.12 10:32



всека първа топка я печелеха симитли и беха по-добре физически - това дали е нормално:)? а верно втория гол би требвало прокурор да го разследва...

като цяло или сме играли нагласен сценарий или сме ужасяващо слаби - и при двете няма светлина в тунела, така че има ли значение??

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: kenny mccormick]  
Автор white r ()
Публикувано16.03.12 19:30



Стойчовите номера не закъсняха - ''футболистите не са виновни .... нужни са леки корекции и всичко ще е е наред .... селекцията е грешна ... '' - трябва му една многомилионна селекция и да почнем да бием с по 1-0 , после да се издъним в Европа , защото той не става за нищо повече от вътрешен шампионат ,
а тази загуба се дължи на него ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.