Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: MrN]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:13



Е това със спречкванията и картоните се използва често, за да се потулят лееекичко нещата. Ама не на мене тия подуенски номера :):):):)

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано15.03.12 18:27



Батков сега ще трябва да плаща двойно, да се хвърлят всички срещу Лудогорец, ЦСКА , Черноморец и Литекс, той се надяваше да бием Симитли, та да вземем купата и да играем в УЕФА, а за него да остане шампионската лига, ма сега сметките му май излезнаха криви.
Ще поживеем, ще видим, както се казва



Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: MrN]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:33



Ако може да събере пари Ганьо... Ина4е ако ли не, тия около него ще раздават. Аз много искам да видя кой срещу кой ще играе в ма4овете между трите Л-та. И ЩЕ СЕ ИГРАЕ ЛИ >>СРЕЩУ<< подуенското Л, ИЛИ ЩЕ СЕ ИГРАЕ САМО ЗА НЕГО, да му еба майката и на него, без извинение...

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: rotesfeuer]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано15.03.12 18:38



СПАС беше зле, Фирев, защото всичко в ЦСКА беше зле. А сега е още по-зле и много скоро ще стане съвсем зле


Не ти ли се струва почти от самото начало, че белият модел на Бат Венци импонира най-добре на Гърнето и Ко.
Скоро нищо чудно ако разглеждаш фотоси с "пернишки особености" /като "пернишки бумеранг, пернишки ароматизатор, "пернишко лего", "пернишка сватба" и от тоя сорт/ да намериш снимка - календарче на ЦСКА с надпис отдолу - "пернишка Славия"
Заеби....

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Бацета, ако коефициентът за ЯКМСимитли е бил 26нови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:40



както прочетох преди малко, хич не се и чудете. Чичко гърне е регистрирал поредния приход, и на него да му еба майката. Много стана това с майките в тая тема от моя страна, ама все на място, смея да отбележа.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Бацета, ако коефициентът за ЯКМСимитли е бил 26нови [re: rotesfeuer]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 18:49



мале

охлелеееееееее

какво умножаване е било днеска.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: petkuvoevoda]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 18:50



Спас беше на крилото зле, да. Но това е незначителна тема на актуалния фон с боклуците.

Но в тоя мач мисля, че и някоя световна звезда не би могла да изравни. След гола имахме постепенни атаки и разигравания?!?!?!?! Ако бяхме направили 2:1 в 70-та минута, примерно, най-вероятно пак щяхме да имаме постепенни атаки и разигравания, докато свърши с победа на ЯКМСимитли.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: rotesfeuer]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 18:51



те са четири Л замесени
око,ефски,удогорец,итекс

според мен зависи как се подредят картите накрая гришата и домусчиев ще играят заедно, борат не го виждам тая година.



Тема Re: яж ми куро симитлинови [re: rotesfeuer]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано15.03.12 18:54



Спас беше супер футболист идеален за ЦСКА. И Нелсън и Зику и Платини като се разигра накрая. Приличаха на отбор, знаеха си, мани ти - ние ги знаехме кои са.



Тема Re: системки всякакви, да им еба майкатанови [re: kenny mccormick]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано15.03.12 19:00



3-те Л-та ги писах от гледна точка на съревнованието за печелене на титлата и печелене на купата. Да, докото/кокото е в схемата със обслужването.

Аз само борат не го виждам, ама тия около него за жалост, както и тия ЗАД тях, не са невидими, опасявам се.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.