Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 24.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Официално:ЦСКА продаде Платини  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано13.02.12 15:51



Ситуацията страшно много напомня на продажбата на шампионския отбор 2005 (8 основни играча в рамките на 6 месеца) от Черепа на Митал.
Сега отбора не е шампионски и затова продаваме само 4 - ама пък е цялото нападение

.
Сега също е съвсем ясно защо изритаха Радуканов и сложиха Дудуци.
Тези са по-зле от Митал-Лупи, очаквам да не можем вкараме на Светкавица с този състав,какво остава за гостуванията в Бургас,Пловдив,ами Гейарена и Разград?

Редактирано от bobojusty на 13.02.12 15:53.



Тема Re: Официално:ЦСКА продаде Платининови [re: bobojusty]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.02.12 18:55



Абе имате Мораеш, който за мен е най-добрият офанзивен футболист в А група.



Тема Re: Официално:ЦСКА продаде Платининови [re: Vendome]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано13.02.12 19:04



само с един не става, още повече че този е 1,50 джудже



Тема Re: Официално:ЦСКА продаде Платининови [re: bobojusty]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.02.12 19:04



Е вземате май някакъв колумбиец.



Тема Re: Официално:ЦСКА продаде Платининови [re: bobojusty]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.02.12 21:17



Живея на 10 минути пеша от стадиона на Славия и мисля да ходя на пролет на техните мачове на люпя безделно семки.



Тема Re: Официално:ЦСКА продаде Платининови [re: bobojusty]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано14.02.12 13:02



Да , ама сега наред с боклуци като Дудуци в ЦСКА има и един човек който е доказал, че разбира от футбол. И този човек казва по повод продажбата на Платини:
" Смятам, че през ЦСКА са минали много по-големи звезди от Мишел Платини, и голмайстори, и такива със Златни обувки".
Гледал съм мач на ЦСКА срещу Слабия, в който той като треньор би Слабия с 10 човека , без някакви кой знае какви звезди в състава. тоя човек е чичо Митко Пенев и е цяло щастие че е в ЦСКА. Пернишките тюфлеци са абсолютни некадърници , но по селски хитри и затова се спряха на чичо Митко който може да стане шампион и с детската градина


Иначе и аз съм съгласен, че пернишките тюфлеци бъркат кофите за боклук с футболна топка и трябва да бъдат поканени да си бият камшиците от ЦСКА час по-скоро, защото от такива селски тарикати като тях ЦСКА няма нужда.

Всеки народ заслужава царя си

Редактирано от btr на 14.02.12 13:07.



Тема Re: Официално:ЦСКА продаде Платининови [re: btr]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано14.02.12 20:50



за Чича Пенча съм съгласен.Сигурен съм ,че я Костов,я Карачанаков ще изгрее,ама шампиони няма да станем,щото Лудогорец вече са капарирали титлата пред БФС и съдии.Ама поне дано Чичо Митко някой национал да извади ,че Марто И Стилян са на по 33 вече,а Бербо е на 31.



Тема Абе братнови [re: btr]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано16.02.12 23:45



Пенев си е легенда , но отдавна е свършил с футбола.

Ние тази есен имахме най добрият ни състав последните 6 години и пак не успяхме да станем първенци.

Пената освен да плямпа глупости му е малко трудно вече да не говорим ,че Дуци му се рови в работата заедно със шефовете.

Аз като цяло не виждам какво ще направим на пролет. Продадохме Нелсън/Делев/Зику/Платини...Янчев е извън строя до Април със Коце Стоянов...Апостол е контузен?

Ако завършим втори след Лудогорец ще е цяло чудо..

За жалост който от младите да изгрее ако не се разкара до 6 месеца от България ще стане като караджата/делев/русия/виданов.. Просто тея момчета ги виждам по заведенията и чакат с първите пари веднага да почнат да пият и да се веселят...



Тема Re: Официално:ЦСКА продаде Платининови [re: bobojusty]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано20.02.12 13:56



Докато чичо Митко е в ЦСКА аз съм спокоен за бъдещето на отбора. Страхувам се да не вземе пернишките тикви да дадат вся власт на Дудуци,че тогава наистина ще станем за резил

Всеки народ заслужава царя си



Тема Re: Абе братнови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано20.02.12 14:03



определено не съм съгласен,че Пената е свършил с футбола...
САФ е по-стар от него пък все още не могат да го изгонят от МЮ, Ото Рехагел е по-стар и от двамата пък и той се връща в треньорския занаят.
Все пак от треньорите никой не иска да бягат бързо и да скачат на далеко, а да разбират и да четат играта...а чичо Митко може и да не говори гладко като политик,но чете футбола по-бързо от много хора биещи се в гърдите като велики специалисти



Всеки народ заслужава царя си


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.