Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 25.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано28.11.11 20:51



Даааа, боли загубата на точки в последните минути и то с два гола...

Сега гледам, че някакви армейски бастуни по ТВ питат, защо били спрели да играят играчите!?!?!?! ЧЕ НИЕ НЕ МОЖЕМ ДА ИГРАЕМ >>ИГРА<< С ТЕЗИ НАШИ Т.НАР. ХАЛФОВЕ. НИЕ СЪС силните отбори ИГРАЕМ НА МУСКУЛИ И МОМЕНТНИ ИЗБУХВАНИЯ! И с говедата "спряхме" да играем второто и ги бихме, и с латекса бихме с два рикушета, АМА ТОГАВА ИМ БЕШЕ СЛАДКО на спецовете. Сега като гледам интервютата на феновете-спецове пред стадиона и да се чуди човек да плаче ли да се смее ли на аргументите... С ТАЯ СЕЛЕКЦИЯ ТОВА НИ Е ПОВЕДЕНИЕТО НА ТЕРЕНА, ЗАЩОТО С ТЯХ ДРУГО НЕ МОЖЕМ.

Въпреки че игрово ни ПРЕВЪЗХОЖДАХА КАТО ЦЯЛО В МАЧА, можехме спокойно да си ги бием дори с два гола разлика, както си вървеше срещата. МОЖЕХМЕ ДА ГИ ИЗЛЪЖЕМ, А НЕ ДА ГИ НАДИГРАЕМ, ТОВА Е ИСТИНАТА! Това не се случи, като повода за това, да се обърне мача, им даде за жалост легендата Тошко Янчев... ТАЯ ТОПКА ТАМ ПРОСТО СЕ ЧИСТИ! Надявам се по този повод Тошко да помисли за бъдещето си...

МАЧЪТ ЯВНО НЕ БЕШЕ УГОВОРЕН. А СЪДИИТЕ ЯВНО НЕ БЯХА ПРОТИВ НАС, АКО СЕ ВИДИ КАКВО БЕШЕ ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

ХИМИЯТА ИМ Е ДОБРА НА разград, ТОВА Е ОЧЕВИДНО! ИМАТ И МНОГО ДОБРИ ИГРАЧИ, НО ТОВА ТИЧАНЕ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ МАЧ НЕ Е ОТНИКЪДЕ.

Сега излиза така, че вместо 3 точки преднина и 2:0 преднина от директния двубой, ще имаме изключително неприятното 2:2 наш терен при мач в 30-ия кръг в разград, равни точки и МНОГО слаби говеда само на три точки след нас...

ДНЕШНИЯТ МАЧ, ДОРИ ДА БЯХМЕ БИЛИ С 2:0 ИЛИ С 2:1, Е ПОВОД НАИСТИНА ДА ИМА МНОГО СЕРИОЗНИ ПРОМЕНИ В ОТБОРА ЗИМАТА. Трябват ни играчи за центъра, ние този мач го изиграхме почти без такива! За левия защитник също. Напред се вижда, че Зику, ПРИ ЦЯЛОТО МУ ВЕЛИКОЛЕПИЕ НА ФОНА СМЕШНАТА АГРУПА, при бърза игра сериозно бледнее. ЯСНО Е, ЧЕ ИГРАТА НА разград Е ПО-БЛИЗО ДО ЕВРОПЕЙСКАТА, А НЕ НАШАТА! САМО НА МУСКУЛИ АКО Я КАРАМЕ, КАКТО ДНЕС, ТРЯБВА ДА РАЗЧИТАМЕ САМО НА КЪСМЕТ И НА СЪДИИ. ТОВА В ЕВРОПА, ПОПРАВЕТЕ МЕ, АКО ГРЕША, ТРУДНО МОЖЕ ДА НИ ГО ГАРАНТИРА НЯКОЙ.

А че е всичко е загубено, може да си мисли само някой хептен залупен. Истината е, че трябва сериозно да се упражни натиск върху клуба и селекцията. Собственикът на разград е прав, че ако отбор с такава игра като нашата играе в Шампионската Лига, би било, айде аз ще кажа странно, а не срамно, както е казал чорбаджията на гостите. ИЗВОДЪТ И ИЗХОДЪТ Е ЕДИН -> СМЯНА НА ИГРОВОТО НИ ПОВЕДЕНИЕ, А ТО Е ВЪЗМОЖНО САМО С НОВИ ИГРАЧИ ЗИМАТА!

ИНАЧЕ САМО ЦСКА!



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано28.11.11 20:53



Няма драми бре, аз съм от Лудогорец





Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: MrN]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано28.11.11 20:59



И титла няма да има за зоната на умерения ислям (цитат Кольо)



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: rotesfeuer]  
Автор MrN (The real)
Публикувано28.11.11 21:03



Зле, много зле, и Пената е свършил вече като треньор, Стратега бе победен със стратегия от Петев, и като се замислим че Пената даде почивка на титулярите срещу Славия, а Лудогорец играха в пълен състав 120 мин срещу Берое, мисля че ЦСКА е свършил като отбор с такава игра



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: rotesfeuer]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано28.11.11 21:14



Бате, винаги съм ти харесвал текстовете, но тук си попрекалил с капс-лока. Подчертаването на текст с главни букви е както неуважение към четящите (тъповати са и трябва да им се набие в канчетата), така и ниска топка за автора.
За мен трябва само една смяна зимата и това е един, към който Чичо Митко поглеждаше нон-стоп с респект.
Къв е тоя? (написано с възможно най-дребните букви).



Тема ОПТИМИЗЪМ МУ Е МАЙКАТАнови [re: MrN]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано28.11.11 21:16



Ти наричаш това "игра"? Оптимист си:-)

АЗ СЪМ ОПТИМИСТ ЗА ПРОЛЕТТА ОБАЧЕ СЛЕД ТОЯ МАЧ и след кратък размисъл. СЪС СИГУРНОСТ ще се вземат хора за халфовата ни линия, така че няма как да няма подобрения. С други думи - играта ни няма как да стане по-зле от това, което е в момента:-))))))

Значи зле сме с организацията в клуба, не се плаща навреме, нямаме играчи да правят играта. От друга страна в разград се плаща винаги навреме, имат добри играчи да правят играта, имат и добри вкарвачи, ПЪК СМЕ С РАВНИ ТОЧКИ?!?!?!? А ЩОМ СМЕ ЗЛЕ КАТО КЛУБ И КАТО СЕЛЕКТИРАНИ ИГРАЧИ, ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ, КАТО ВЗЕМЕМ И СВЕСТНИ ХАЛОФВЕ СЕГА:-)))))

Яда от загубените днес точки е уместен, НО ПОНЯКОГА ЕДНА ЗАГУБА ТИ ПОМАГА ДА ВИДИШ ИСТИНСКАТА СИТУАЦИЯ И ДА СИ НАПРАВИШ ПО-ВЕРНИТЕ ИЗВОДИ И ДА ВЗЕМЕШ ПРАВИЛНИТЕ МЕРКИ. Това, който армейски фен не може да го вдене, може да си лЕга вече...



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от rotesfeuer на 28.11.11 21:18.



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: Koцeтo]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано28.11.11 21:23



Баце, за капс-лока няма да ти опонирам, но прояви разбиране, че това все пак съм го писал за една друга по-масова аудитория, за което твоето определение "тъповати са и трябва да им се набие в канчетата" не мога да кажа че е погрешно:-))) Просто написаното съм го пуснал тук в същия вид.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Баце,нови [re: rotesfeuer]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.11.11 21:28



не съм гледал мача, щото в понеделник ходя да поритам с колегите, ама като гледам головете и некОИ други ситуацийки (примерно Коце Стоянов как пак направи чиста дузпа) и мога само да кажа, че преди известно време бех писал на БеТеЕрЧо кои играчи се ловят, за да се уговри мач - централен защитник, опорен халф, нападател. Сети се сега Легендата Тошко, който за мен винаги е бил един посредствен футбалер, но все пак със сърце, сети се и за дузпата на Коцака, която съдията не свири - не знам, дано все пак е твоят вариант. Единствено отменения гол за никаква засада на Емилчо ме кара лекинко повечко да вярвам, че ти си прав.




Тема Re: Баце, [re: alessandron]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано28.11.11 21:34



Трудно ми е да си представя, че са планували за хикс, но го оставят за 2:0 до 86-та минута. Е чак такива виртуози ми е трудно да си представя че сме, как в последните 5 минути нагласят резултата.

А Коцето той на почти всеки мач си има нарушения и игра с ръка и търкаляния, така че ти ако можеш да му хванеш спатиите, ок. Аз вече не мога

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Редактирано от rotesfeuer на 28.11.11 21:38.



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: rotesfeuer]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано28.11.11 21:39



Пената (велик е!) го виждам всяка седмица как избира пържоли в месарския до метростанция "Жолио Кюри". По същия начин гледаше през очилата без диоптър (интелигентски цайси) към съседа си Дуци.
Кой му разреши на Симонович да стои на пейката? Вече всички си правят ташак с Димитър Пенев, споменавайки "треньорите на ЦСКА".
По моему Чичо Митко трябваше да защити с авторитета си Радуканов. Да застане с името си зад младия, ерудиран и запален човек.
Не го направи и сега и напролет ще гледа по същия начин земунския тарикат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.