Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 24.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: tonzosjustice]  
Автор На Враца (...)
Публикувано29.11.11 21:16



Ааа, много са.

Любимата ми обаче, я чух наскоро във Враца на мач на Ботев срещу Лудогорец. Мирослав Иванов излизаше на смяна и един от публиката му вика: " Аре, по-бързо бе, въглен полиран!".



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: На Враца]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано29.11.11 21:57



Това е от "Белите не могат да скачат"





Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: Suprs]  
Автор На Враца (...)
Публикувано29.11.11 22:02



Ааа, не знам, аз филми гледам ИЗКЛЮЧИТЕЛНО рядко. Този филм също не съм го гледала, само съм чувала за него. На мача го чух тва за първи път и много ме изкефи.





Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: На Враца]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.11.11 22:29







Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: tonzosjustice]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано30.11.11 01:40



Ако трЕбва да помагаме.

Зику, понеже отдаааавна не го виждам пролетта при нас, ама никак, като го продадем, ще има пари за попълнения. Платини също съм го отписал. Той е МЕГАсложен характер и в цялата си кариера май само при нас е останал за "дълго", т.е. пове4е от около година. И той е аут. За селските пръ4ки не знам. Като дойдат, съм готов да коментирам.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: rotesfeuer]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано30.11.11 10:05



Ако мача не е бил уреден от пернишките тикви и Домузчиев, то наистина резила е пълен. За 4 минути два гола могат да се вкарат само на отбори от класата на ФК "Подуенска крава" от Гейарена, а дори и в селските групи няма много играчи които да си позволяват да си играят на 21 около вратарското поле като наш Тошко например...



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: Koцeтo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.11.11 19:40



Радуканов е некадърник баце и скоро ще бъде разкрит. Добре беше за вас, че го махнахте, ама лошо, че заложихте на Дудуци.



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: На Враца]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.11.11 19:42



Открих рецептата да преча да биете. Гледам мача, докато поведете и след това излизам навън и отивам на място, където не го дават :)



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: На Враца]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.11.11 19:43



Е тука си изгубила много.



Тема БТВ: Зику в Кореянови [re: rotesfeuer]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.11.11 20:24



По спорта на БТВ казаха, че Зику е договорил личните си условия с корейски отбор, в началото на Януари подписва и се маха. Платини е твърдо аут! Мораеш също. Оставаме със Спас, леле мале.

Не ми се мисли какъв отбор щр бъдем на пролет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.