Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 24.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: Koцeтo]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано28.11.11 22:07



Коцето е единствения човек в София може би на който ориентира "метростанцията Жолио Кюри" му говори нещо!
Иначе по темата очаквах мача да е хикс но не защото селяците са нещо, а щото вие сте нищо.
Отивам да си пия протеина!



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: rotesfeuer]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано28.11.11 23:26



Нямах възможност да гледам мача, сега разбирам резултата. Даже не ми се чете след кат видях развитието му. По-добре чене съм го гледал. Тва е пълна дивотия да водиш до 85 минута с 2:0 на собсрвения си стадион срещу Разград и да правиш 2:2 Смях!



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: tonzosjustice]  
Автор На Враца (...)
Публикувано28.11.11 23:28



Аз бях на мача и съм потресена все още ... Чак такава простотия не очаквах, честно. Ако мачът не е бил продаден, тия бездушници с червени фланелки трябва да бъдат разстреляни публично.





Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: bluefan]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано29.11.11 01:44



Тази метростанция е до Интерпред, Блуфен. Там живеят Пената и Коцето.
Тоя в сигнатурата ти кой е? Да не е комшия от подпланинските бидонвили след полагащо му се в понеделник изринване на откритата пречиствателна станция в традициите на Катманду?





Тема Re: Баце,нови [re: rotesfeuer]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.11.11 10:19



Коцето Стоянов просто е такъв дървосекач, че ум да ти зайди






Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: rotesfeuer]  
Автор desto-110011Модератор (любляна)
Публикувано29.11.11 10:48



абсолютно си прав!

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: На Враца]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.11.11 12:11



Аз затова спрях да ходя да на стадиона. Отвратиха ме. Отделно без 2-3 играчи, всички останали са ми адски неприятни в ЦСКА, супер противни надути селски пръчки куци футбалери, които не знаят къде са попаднали и го обръщат на Чалга насред София и то в НАЙ-ГОЛЕМИЯ БЪЛГАРСКИ ОТБОР!



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: rotesfeuer]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.11.11 12:13



Честно казано ми е много трудно да осмисля поста ти. Накрая говориш за нови играчи, кви нови играчи, след като тока не може да си платим??? Или да идват поредните селски пръчки, които да се фукат пред силиконовите си мендили къде играят....



Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: tonzosjustice]  
Автор На Враца (...)
Публикувано29.11.11 20:49



Наистина, това е факт, но това важи за всички отбори в България. Затова и футболът ни е на такова ниво. Честно казано обаче, аз съм много доволна, че отидох на мача. Беше си супер яко изживяване. Имаше доста хора, повиках си, порадвах се, начесах си крастата, както се вика и така.





Тема Re: И са кво, ше има ли драми сред спецовете армейцинови [re: На Враца]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.11.11 20:59



Коя ти е любимата псувня по време на мач






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.