Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 05.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Свещена некадърностнови  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано28.11.11 20:09



...не съм очаквал да позная резултата особено акто водим с 2-0.
На шампионски отбор не му отива да му изравняват в последните 5 мин.
Незнам какво ще продават ама трябва да купуват защитници.А Спас е дупкаааааааа...........



Тема Re: Свещена некадърностнови [re: bobojusty]  
Автор tom7O (познат!)
Публикувано28.11.11 20:18



Аз отивам за гредите. Взел съм брадвата.





Тема Re: Свещена некадърностнови [re: bobojusty]  
Автор MrN (The real)
Публикувано28.11.11 20:18



виж ми коментарите в моята тема. Писах ги при 2-0



Тема Re: Свещена некадърност [re: MrN]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано28.11.11 20:28



ми прав си,мамка му, супер мач ама в наш ущърб



Тема Re: Свещена некадърностнови [re: bobojusty]  
Автор MrN (The real)
Публикувано28.11.11 20:42



обаче познах равния резултат,





Тема Re: Свещена некадърностнови [re: bobojusty]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано28.11.11 22:12



Така става като цяло второ полувреме риташ топката напред и отбиваш номера.Според мен резултата е справедлив.Гола на гостите през първото си беше редовен,а на 2-3 пъти след почивката имаха по-чисти положения и си заслужиха хикса.



Тема Заеби наистина куца работа билонови [re: bobojusty]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано28.11.11 23:35



Ахахаха Този Тошко Янчев заеби как може бе, просто тотална насрал мача, смях, толкова куцо отиграване, тва е СКАНДАЛНО! Не може да бъде нормално отиграване, тва от ШЕСТА ДЕВИЗИЯ няма така да го направят. Заеби....а кво да кажем как Иван Стоянов се оставя сам, чисто сам в наказателното поле в последната минута. Поредното престъпление! Единствено головете в последните минути ме спират да кажа, че тва е скандален мач, който изобщо МИРИШЕ, ама много яко!И после що нямало публика, кой да ходи да гледа тези филми....кой





Тема Re: Заеби наистина куца работа билонови [re: tonzosjustice]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано29.11.11 18:54



А иначе каква публика има?Ако за теб 2.000 човека са публика не знам ... айде снощи чупим рекорди и сме 10.000 ... жалка история.
Отбор без дюш,без бази,без футболисти,без треньори,без ръководство ... за какво говорим?
Спас Делев е абсолютно на сегашното ниво на ЦСКА :)



Тема Re: Заеби наистина куца работа билонови [re: tonzosjustice]  
Автор roughtrade ()
Публикувано30.11.11 21:02



Е какво те учудва втория гол? Идентични като него ни вкараха поне три: срещу Славия, Ботев Враца и Миньор. Трима-четирима защитника се събират около един нападател и оставят половината наказателно празно. Потресаваща тактическа неграмотност!
Самият факт, че сме начело в класирането за мен си е малко чудо, предвид безумната ни игра през сезона.
Спасява ни слабото ниво на повечето отбори и класата на отделни играчи в срещите.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.