Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 17.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано23.10.11 19:58



Според мен съвсем навреме го махнаха и за добро.
Психиката на Радуканов го предаде.
Прав е Дуци.
Но кой ще е от сега, какво ще направи и колко време ще е нужно за да проличи това не е ясно.



Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.10.11 21:04



Кое му е добрето, ти чуваш ли се? Официализирахме се като клуб, който съществува само за да продава мачове - такъв като Славия, само дето ние ще се класираме по-високо. Когато и да гръмне Козлодуй, все ще е късно за тая държава ...




Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор TCNQ ()
Публикувано23.10.11 21:32



мооже... за кого обаче

(чорбата, Левски, Лудогорец и националния са в кюпа)



Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано24.10.11 01:09



Правилно!
Феноменално глупави сте,прасета! Тук имам предвид разбира се т.нар. ви президент и управа,смешници дето немат равни.

Е сега ше дойде сенилния паляк Пената и ше цъфнете и вържете.

Пак казвам,мъчно ми е за феновете,дето ше требва да преживеят периода Христолов в техния си отбор,мъчно ми е....



Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: alessandron]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано24.10.11 07:40



сега очаквам Радуканов да стане треньор на говедата и падението ще е велико...
А чичо Пенчо единствено може да помогне ако наложи онези младите момчета от Пирин,.....то май Милен затова го махнаха



Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано24.10.11 09:04



Последните няколко кръга ЦСКА не беше истинския ЦСКА и смяната е закономерна и според моето скромно мнение ,мисля че наистина ще е за добре. С риск да ядосам феновете на чичо Венци Дебелия,ще кажа,че Радуканов може да води успешно отбор който се бори да не изпадне от А група, или да влезе от Б в А група,като да речем Бдин Видин,но не и националния отбор или отбор който гони шампионска титла и пробив в ЕКТ.
Страхлив и психически неустойчив треньор като Миленчо не може да води ЦСКА напред,още по-малко да го вкара в групите на ЕКТ- нека си припомним мача с книжния тигър Стяуа и мисля,че приказките са излишни.
Флиртовете с футболистите,не са отличителна черта на големите треньори,защото колкото и да се напъват некадърници като да кажем Ванката Караджов да се харесат на треньора и да са приятели с него,когато дойде време да го спасяват те ,с некадърността си го закопават.
Не може да имаш най-силните нападатели в българската А група и да мъчиш отбор и фенове с 0:0 с Черно море,защото терена не бил удобен за игра и защото титулярния ти десен бек е контузен.
За резила срещу СлаБия пък изобщо не ми се говори.
Така,без да съм фен на пернишките умници в случая съм съгласен с тях - страхливците да си стоят у дома,ако искат да отидат да тренират ФК "Подуенска крава" или някой друг селски гранд който се бори да не изпадне от елита,но не и ЦСКА.
чичо Митко със сигурност е временен вариант,но не съм съгласен,че е стар и изкуфял,защото и треньорите във футбола както и играчите не се делят на стари и млади,а на можещи и некадърници. Е,чичо Митко може да е всичко друго но не и некадърник когато става дума за футбол...пък и на умниците от Перник ще им излезне почти без пари.

Всеки народ заслужава царя си



Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано24.10.11 10:41



за мен това решение е безобразно. не че милен е супер спец, не че тоя сезон не играем както трябва. просто подобна смяна с нищо няма да помогне. когато правиш смени ги правиш с някаква перспектива, за по-добро. в случая няма как това да е печелившо, защото пенев е временен вариант, а дуци просто не е по-добро решение от милен. това е - всеки знае че пенев е параван на назначаването на дуци, недоумявам - явно някакви игри играят с него, пари ли му дължат не знам, но като цяло е скандално това решение и няма да проработи.

очаквам футболистите пак почнат ганкиното - когато няма колектив няма и отбор. дано поне мача с говедата да не прецакат, но решението е безперспективно. вместо да се заложи на един екип да направи отбор за няколко години, те действат ПАК на парче - забравиха миналата година какво беше...

предлагам да уволним и сър алекс - след такава загуба..

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано24.10.11 13:16



е за КАКВО ДОБРО МОЖЕ ДА Е?

откъде ще дойде това доброто,

ОТ ДУЦИ ТРЕНьОР?

КОЙ Е ТОЯ ДУЦИ БЕ, ЧАКАЙТЕ МАЛКО, ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ?

Малоумните перничани си правят каквото си искат. Това не е нормално, Радуканов е СУПЕР ТРЕНьОР на тоя момент. Постъпиха по същия начин и с Любо - уволниха го за нищо. Сега готвят терен да доведат някакъв италианец.

А Пената ами човека отива към 70 години, нужно ли е да научаваме за развитието на старческата му деменция от интервюта като треньор на ЦСКА?

Трябва да си много тъп за да си мислиш, че Радуканов е уволнен заради два мача.

Милен направи страшно много, седя 1 година като помощник треньор на сульо и пульо, без да получава заплата, после би говедата, насред цялото напрежение направи приличен отбор.

Дуци и тия двама диви селянина от Перник докато са в ЦСКА - само посредственост.

Добре бе, погледнете ги на снимка тия двама селянина от Перник. Вижте ги само как изглеждат. Тук хора като тях работят в почистващите фирми, но само като оперативни работници.



Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: btr]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано24.10.11 13:50



Мача със Стяуа беше нареден - не го бройте като провал на Милен.
Това позорно изгонване на треньор ще отблъсне и малцината свестни кандидати за мястото в бъдеще.Същото и със Супата направиха (според мен неправилно, но принципно аз го смятам за некадърник и Гришата Джуджето ще го разбере скоро)



Тема Re: Радуканов уволнен? Може би е за добре...нови [re: bobojusty]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано24.10.11 18:21



Не вярвам мача със Стяуа да е бил нареден,но ако е бил нареден и Милен е бил наясно с уговорката, това говори още по-зле за него и потвърждава моето впечатление ,че е страхливец. Един уважаващ себе си треньор не участва в уговорки дори това да му струва мястото.
В уговорки на шефовете си участват само мижитурките, а на ЦСКА мижитурка-треньор не му трябва.
Иначе и моето мнение за Любчо Супата е същото като твоето. Аз лично го смятам за един до болка влюбен в себе си,самоуверен некадърник и мисля,че ще бъде ужасна грешка ако Перуци да му даде националния отбор.Като футболист му свалям шапка и му се покланям до земята,но като треньор не мисля,че освен някой и друг фойерверк като отстраняването на московското Динамо ще постигне нещо повече в кариерата си.
Ако има нещо което ме смущава в случая е пробутването на Дуци в треньорския щаб,защото той освен със самочувствие без покритие и типичните великосръбски изхвърляния с нищо друго не превъзхожда Милен
в треньорската професия ,а и определено е по-голяма мижитурка от него.

Всеки народ заслужава царя си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.