Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 28.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хубава победанови  
Автор TCNQ ()
Публикувано12.09.11 23:03



хубав мач, за мен най-добрия от началото на сезона, и не бях изненадан. Обаче тая дузпа... нямаше я никаква ( и познавах голмайсторите на 100 % както всеки път :))!
За мен Локо Пд нямат класа, но и вие бяхте като попрезобили - картони на Мораеш (айде, сефте, нервак, но картон), Галчев (човека с жълт картон евър) и Крачунов бяха задължителни! За мен Тасков е най-добрия съдия и си свири мача перфектно - отменения гол бе 100 % засада, и страничния правилно вдигна!
Само дузпата... нямаше я никаква!



Тема Re: хубава победанови [re: TCNQ]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано12.09.11 23:37



От много години в ЦСКА не е имало толкова много играчи, които могат да вкарат гол във всеки мач. Спас, Платини, Зику, Мораеш, Нелсън......



Тема Re: хубава победанови [re: tonzosjustice]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано13.09.11 08:21



този мач за мен доказва теорията че вероятно мачовете със Стяуа са продадени.
Доводите:на мачовете с мангалите нашите едвам ходеха,сега тичат като назобани,
второ:след мачовете някак бързо Бекали се отказа от Мораеш(а се видя снощи че бразилчето е доста добро),още повече че в ЦСКА добре са си направили сметка че ЛЕ ще е поредното отупване и изсмукване(психическо) за отбора - а така сега са се съсредоточили само в А група и скоро май няма кой да им вземе точка



Тема Re: хубава победанови [re: bobojusty]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано13.09.11 09:19



Ама кой ще се учеди, ако е така? Титаните вече показаха, че продават мачове... Пари нема, действайте, дето се вика - жалко, жалко... щом най-великия бг клуб взе да се продава като курва на румънеците...



Livin' in a strange situation of too much talk and no communication...

Тема Re: хубава победанови [re: bobojusty]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.09.11 09:21



Мораеш е много добър. Харесва ми много. Със Стяуа нашите ходиха боси по терена, да не би някой румънец да ги настъпи..... Стяуа паднаха с 0:3 от някакви Газ Метан преди дни, което доказва, че не са силен отбор. Наистина жалко, че така се развиха нещата. Странно с каква лекота нашите играят в България, странно как играха в ЛЕ. Стяуа за мен са на нивото на Литекс, но не по-високо.



Тема Re: хубава победанови [re: bobojusty]  
Автор TCNQ ()
Публикувано13.09.11 11:09



Е аз нали това казвам - бяхте презобани снощи! В ЛЕ ще ви гепнат, ама тука - не.



Тема Re: хубава победанови [re: TCNQ]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано13.09.11 17:07



Професорееее, ама ти наистина си голям тюфлек и съм сигурен,че освен тикви и кауни нищо друго не си ритал през живота си...А! може и колегите ти ама по кокалчетата да си ги ритал,за да ги преебеш в кариерата.

ДуСпата викаш не била дуСпа?!?
1.щом я е свирил съдията значи си е дуСпа
2.съприкосновение на вратаря с нападателя имаше ли ? Имаше.
3.вътре в наказателното поле ли беше ? Вътре си беше.

Е, дали съприкосновението е било умишлено или неволно ,това никой не може да каже освен участниците в сблъсъка, а пък и няма кой знае какво значение щом като съприкосновението е извадило нападателя от равновесие...

Всеки народ заслужава царя си



Тема Re: хубава победанови [re: TCNQ]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано13.09.11 17:10



Абе презобани или недозобани , нека и на говедцата от Гейарена да им забодем три безответни КЗЛ, па майната й на ЛЕ



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: хубава победа [re: btr]  
Автор TCNQ ()
Публикувано13.09.11 18:48



Моля неграмотника да не се обажда - почети етимологията на думата - идва от френски и значи 12 крачки, 12 = ДУЗ, крачка - ПА!
Казва се дуЗина, а не дуСина!!! Мангала му неграмотен!


Ето и мнението на шефа на съдиите, макар според мен при гола на Локо Пд имаше 2а играчи зад последния ви защитник, които няма как да не влияят на вратаря.
Ситуацията е прекалено близко, за да се смята за пасивна, иначе Венков излезна отзад и очевадно не бе засада, но нещото се отсъжда в момента на подаването.
Не е зле да се огледаш каква злоба пръскаш, не че ми дреме на кура, смешно ми е дори, ама си почти на нивото на Виерито, който знаем, е психясал безработников.

Редактирано от TCNQ на 13.09.11 19:20.



Тема Re: хубава победанови [re: tonzosjustice]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано13.09.11 21:23



Газ Метан отстраниха немски отбор в Лига Еропа, хайде да не са толкова слаби.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.