Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 28.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ами сега накъде?нови  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано31.08.11 08:30



Втрещен съм от последния "гениален" ход на пернишките тикви с който те привличат на армията дуДуци Симонович.
Още един учен-недоучен футболен "специалист" с високо самочувствие ще решава съдбините на ЦСКА...или ще прави компания на Гърнето на чашка ?!?

Тия хора нямат акъл за двама луди в главите си

Как може да взимаш специалист който първо е неграмотен,второ нечитающ,трето влюбен в себе си и четвърто е доказал бездарието си най-вече по времето на престоя си в Сливен.
Някой да се сеща да е прочел нещо хубаво във визитката на въпросния дуДуци Симонович като треньор или някакъв футболен ръководител? Аз не мога да се сетя за нищо друго освен,че какадуто го изгони от Сливен най-вече заради любовта му към шльоковицата.Е,после го върна обратно ама резултата беше плачевен.

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Ами сега накъде?нови [re: btr]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано31.08.11 09:03



Аз не мога да разбера що за аргумент било "Радуканов да се концентрира върху главната цел - спечелването на титлата" и прочие глупости. Значи Съра може да прави и двете, едно камара други тренери, не толкова титулувани, също, обаче наш Милен - не може?! Нашите ръководители чупят тъпомера отвсякъде за пореден път. Нищоп ротив Перник, ма вече почвам да се плаша.. кво има там бе - радиация ли, що ли?!?



Тема Re: Ами сега накъде?нови [re: btr]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано31.08.11 13:45



Има някаква далавера тук.



Тема Re: Ами сега накъде?нови [re: btr]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.08.11 18:20



Най - вероятно това ще ви е новият треньор, като се чака издънка, за да бъде сменен Радуканов.



Тема Re: Ами сега накъде?нови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано31.08.11 18:59



Дано грешиш!!!





Тема Re: Ами сега накъде?нови [re: Alabao13]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано31.08.11 21:09



И аз не го искам, но....ако наистина е вярно, че Милен прави като Наско Сиракоф, то...не знам..не искам да го казвам.



Тема Re: Ами сега накъде?нови [re: tonzosjustice]  
Автор white r ()
Публикувано31.08.11 22:07



какво като сираков ?



Тема Re: Ами сега накъде?нови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.08.11 22:17



Друго разумно обяснение не виждам.



Тема Re: Ами сега накъде? [re: tonzosjustice]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.08.11 22:18



Насо е играч с много контакти, не ми се вярва Радуканов да е толкова смел при положение, че няма позицията на Сираков.



Тема Re: Ами сега накъде?нови [re: btr]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано31.08.11 23:15



Спокойно мога да си кажа мнението, че Радуканов хич не изглежда щастлив от решението със Симонович. Но може и ДАНО това му поведение да си е в духа на неговата принципна сдържаност! За мениджър не знам като какво ще му дават да прави нa Дуци. Дано само не му е отредена официалнaта роля на съскаща змия... Радуканов каза "Това е решение на ръководството", което означава доста, според мен... Симонович не е лош за треньор. Въпросът е, че му се носи някаква слава и с това трябва да се внимава! Все пак се опъваше доста сериозно на говедата в Сливен с неизвестни футболисти. Херо, който може да е говедо, но прави хич не лоши отбори в Бургас, беше казал още едно време, че от неговте играчи Мурко и Дуци ще станат много добри треньори. Сега, по Мурко е ясно, че може да се спори, но все пък с много късмет и с по-добра говежда игра от други години (понеже съм се нагледал на подуенски трагикомедии в ЕКТ!) си има някакви успехи в Европа. Така че тоя Симонович не е като да не разбира от футбол. Дано мелят брашно заедно c Милен И ДА МЕЛЯТ ДОБРЕ, че иначе пак ще има МОЩНО КЗТ!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.