Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!нови  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано18.08.11 19:37



КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!

Играем срещу един много добър турнирен боец, несравнимо по-успешен от нас. Имат КЕШ, преди няколко години изпуснаха на косъм финал от евротурнирите, а миналия сезон в последната минута изпуснаха излизане от групите. НИЕ ОБАЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ СБОРИМ И ДА ИЗПОЛЗВАМЕ ШАНСОВЕТЕ СИ!! При все че ТИТЛАТА 2012 продължава да бъде ОСНОВНАТА НИ ЦЕЛ за сезон 2011-2012, НИЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОПИТАМЕ ДА ВЛЕЗЕМ В ЛИГА ЕВРОПА СЕГА!! ОТРИЦАТЕЛНИ ДРАМИ ОБАЧЕ СЛЕД ТЕЗИ МАЧОВЕ С румънците НЕ СА НУЖНИ (ДАНО НЕ СЕ И СЛУЧВАТ НИТО НА ТЕРЕНА, НИТО СРЕД ФЕНСКАТА НИ МАСА!!), ЗА ДА НЕ СЕ ЗАСТРАШАВА ПО НИКАКЪВ НАЧИН ДОБРОТО СЪСТОЯНИЕ НА ОТБОРА!!

За успеха, както знаем, трябва и много късмет на вратаря и защитата ни, както и късмет и успех отпред при нашите шансове. ТАКА ЧЕ ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ ДА НЕ ДОПУСКАМЕ ГРЕШКИ В ТОЗИ МАЧ ДОВЕЧЕРА, КЪСМЕТ И УСПЕХ НА ЦСКА!! САМО ЦСКА!!



31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!нови [re: rotesfeuer]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано18.08.11 23:04



Мога само да повторя думите си за силата на стяуа, която много по-празноглави наши фенове незнайно защо подценяват. Най-вероятно, защото са празноглави, то е ясно.

Не останах с впечатление, че румънците се напрягаха кой знае колко много. С тези пестеливи усилия стигнаха до много добър резултат за тях. ТЕ ПОКАЗАХА, че стигат много по-лесно до голови ситуации от нас. Отделно и с центриранията имахме определени проблеми, които са обясними с новия човек и координацията в центъра на защитата. Ние можем да съжаляваме, че Спас и Зику не вкараха. Но ако и румънците си бяха вкарали техните полжения и ситуации, то отивахме на доста високо като резултат. На по-празноглавите фенове е редно да напомним, ЧЕ РУМЪНСКОТО ПЪРВЕНСТВО СЪС СИГУРНОСТ Е ДОСТА ПО-СИЛНО ОТ НАШЕТО. >>>>Последните 20 години само стяуа има повече успехи от всички български отбори взети заедно.<<<<

Ние можехме да се надяваме да ги прецакаме някак с някоя ситуация отпред и да имаме късмет отзад. Е, не става всеки път, колеги:-))))) Макар че дори на тоя фон, ние се водим главен фаворит за титлата в България. Кишишев дали греши, макар че е леко злобничък? Аз не мисля, че греши. Както и не грешаха онези, които казваха, че латекса са слаби. Както и онези, които казват, че говедата са били гола вода толкова време. Проблемт е генерален в Бг, за жалост.

Иначе Спас беше изолиран днес. Грегъри направи добро включване. Аз не упреквам Милен, че го остави за второто полувреме. Иначе какви козове бихме имали? Мишел се бори много, но и изгуби доста топки, след като сам му се налагаше да пробва. Бандата направи много добър мач. Зику прегоря. А Стоянов игра за 2:0 при втория гол. Впрочем, това беше резултатът, който каза Бекали преди мача. СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА Е СЛУЧАЙНОСТ...

На нашия отбор му лиспваше креативния елемент в такава степен, че да създаваме повечко ситуации. На румънците им личи, че играят в по-добро първенство от нашето, че имат МНОГО ПО-СЕРИОЗНА РОЛЯ В ЕВРОТУРНИРИТЕ.

Може би за всеобщо наше успокоение ще кажа, че след първите два сблъсъка, шансовете ни за реванша в София изглеждаха от много добри до отлични, и нищо не ставаше. Сега изглеждат сякаш минимални. Ама знае ли човек... Ако футболът е логична игра, би трябвало да отпишем шансовете си след показаното днес. Ама понеже не е... И още една вметка -> Никога не вярвайте на НСПП, когато говори за нас. Нито когато ни казва че сме слаби, нито когато казва, че сме много добри. Обикновено не казва истината или греши:-)))))


САМО ЦСКА!

Имаме следващ мач в Каварна и ТАМ ТРЯБВА ДА БИЕМ!! НЯМА ВРЕМЕ ДА СЕ КАХЪРИМ!!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!нови [re: rotesfeuer]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано19.08.11 09:58



Ангажираш ме да направя и аз сериозно изявление


В първите два сблъсъка със Стяуа, реваншите беха ПРОДАДЕНИ, но за съжаление в историята остава едно - че са ни отстранили ДВА пъти.

Иначе Стяуа са отбор точно като нас, с разликата, че имат възможността да се развиват доста по-НОРМАЛНО в дълги периоди от време, играят в една идея по-силно първенство/и една идея по-малко корумпирано, а в интерес на истината именно Бекали е в центъра на всяка врътка, когато има такава/ и това е абсолютно достатъчно за да постигат добри резултати. Традициите и харизмата си ги имат точно колкото и ЦСКА.
Мисълта ми е, че ако некой си задава въпроса какво щяха да представляват наште без повечето простотии, които се случват от години -щяхме да сме точно това, което е Стяуа. Отбор с доста прилично европейско присъствие, съобразно възможностите.

Конкретно за мача снощи - беха с класа над нас, без да се напънат изобщо. Изиграха много грамотно и турнирно срещата. Абсолютна класика - ранен гол, пуснаха ни в тяхната половина за да се отворим и ни довършиха.
Бехме длъжни да вкараме гол, но не стана.

За реванша - Абсолютно възможно е да ги бием с 2:0 в София. Стигне ли се обаче до продължения - 90% пътуваме. Повечето ни играчи трудно изкарват по един час без да им проличи, камо ли да играят два и то срещу мотивиран съперник. Сравнително пресена справка - по- предишните сблъсъци с Бешикташ.
По-вероятно, обаче е да ни вкарат отново ранен гол и да обезсмислят секво напинание по-нататък...
А най-вероятно е СПАС да изригне и да си ги треснем по АРМЕЙСКИ с 3:0 и да приключим въпроса

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!! [re: petkuvoevoda]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано19.08.11 13:50



Да се приравнявате на Стяуа, на АЕК, на ПАО, Олимпиакос, на турските е нелепа работа, а ви наблюдавам, че се пънете. Ти също си сложил знак за равенство, но си е твое право.

При нашите привърженици поне това го няма, за щастие. Лошото е, че се наблюдава стремеж, и дори самоуспокоение от това "т. нар." достойно представяне, и т.нар "надиграване", което е само български патент. Общ. Аз например изобщо не съм бил щастлив от седемте точки в групите на УЕФА миналата година. Бе хубаво, че влязохме, но толкова. Искат се по - смели цели, далеч по - смели.

С такива дълбоки комплекси не може да се победи никой.

Приоритет на родните отбори трябва първо да бъде нашата лига, тя да е интересна, там да гоним първо успехите, Европа до голяма степен е различна, там има и низ случайности.

Помня, а сигурно и вие, че през 2005 имахме български клубен връх във футбола, даже Локо Пд игра силно по това време.



Тема Re: КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!нови [re: petkuvoevoda]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано19.08.11 14:09



Титаните и въпросния Бекали могат да си наредят всичко като бизнес, стига да имат желание. Когато става въпрос за много пари, ние феновете сме девета дупка на кавала.



Тема Re: КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!нови [re: jdefoe]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано19.08.11 15:12



Нещо или не съм се изразил правилно или ти не си разбрал съвсем.
Това, което се опитах да кажа е, че Стяуа е отбор, чието развитие исторически в много аспекти прилича на нашето. Намирането на прилики, не означава знак за равенство.
/надявам се да не подхванеш и ти оная малоумна песен, че румънците били станали европейски шампиони, защото Чаушеску така бил поискал, а нашите полуфинали се случили, защото регламента на ЕКТ тогава бил едикакъв си/
По-горното нема нищо общо с разни "побратимявания на ултраси" от Букурещ, София, Белград и така нататък.
Оттам-нататък следват разликите - Стяуа живее в по-нормална и устойчива среда от нас и не е спохождана с такъв интензитет от олигофрения в особено големи размери. Както и цялото им първенство, защото няма как да се разглежда отбора отделно, без задължителния контекст.

ЦСКА няма и никога не е имала комплекси. ЦСКА е имала и има ужасяващо управление, каквото има и целата "наша" лига. И всеки постигнат успех е въпреки лошото управление.
Така, че като другия четвъртък СПАС наниже хетрик на румънците, това ще бъде основно лично негов подвиг, въпреки Д. Борисов, Борат, В. Стефанов, К. Динев, Й.Лечков и останалите перуки



п.с.

Това, че вашите привърженици не се сравняват с никой е по-скоро за "нещастие", и този факт си има доста логично обяснение, но мисля да спра дотук

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!нови [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано19.08.11 15:26



Бекали прилича на много особена кръстоска между Борат и Гърнето. Но е по-заможен. Имаше си приказка с Черепа навремето, Гърнето му е под нивото ми се струва



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!нови [re: petkuvoevoda]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 17:37



Бекали е култов, снощи ме изкефи на макс с реакцията си при втория гол на Стяуа.

В интерес на истината, Стяуа е единственият военен отбор от бившия соц лагер, който ме кефи и винаги съм ги предпочитал пред Динамо в Румъния и другите грандове от соц лагера. Май само Динамо Киев са ми по-симпатични.



Тема Re: КЪСМЕТ И УСПЕХ ДОВЕЧЕРА НА ЦСКА!!нови [re: petkuvoevoda]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано20.08.11 17:39



Баце Петку, извинявам се за причинената кражба на време



Ще се повторя най-вероятно, отчасти и от твоите неща може би, но държа да си го кажа.

Какви са ФАКТИТЕ?

1. Стяуа има ДОСТА ПО-ГОЛЕМИ ТРАДИЦИИ ОТ ЦСКА В ЕВРОТУРНИРИТЕ.

2. Стяуа последните 7 години играе всяка година или в групите на Шампионската Лига или в Лига Европа, а ние имаме 3 учаcтия в Лига Европа и общо 7 точки от всичките ни 16 (!) мача!!

3. Стяуа закупи последните седмици играчи за няколко милиона евро и им предложи големи заплати, а ние чакаме с нашата селекция за 70 000 евро да видим, дали ще можем ДА ПРЕЦАКАМЕ И ИЗЛЪЖЕМ МАЙМУНИТЕ С ТРИЦИ, за да разберем откъде ще плащаме заплатите - от участието в групите или ще се наложи да продаваме играч/и, за да си получават останалите в отбора горе-долу навреме парите по договорите си.

Списъкът с ФАКТИТЕ И РАЗЛИЧИЯТА В ПОЛЗА НА стяуа може да бъде продължен още... Оставямe настрана историята, според която ЦСКА е бил на не по-малко от два гола разстояние от това, да отстрани румънците.

Е при такива изходни позиции може да се говори за ИЗНЕНАДА, ако ЦСКА продължи. И понеже ИЗНЕНАДАТА затова е ИЗНЕНАДА, тя се получава не всеки път, a 1-2 пъти на 10 години (Леверкузен, Динамо). А който тук прави грешката да е много/изключително разочарован от мача/резултата в първия мач или от НЕПОЛУЧИЛАТА СЕ ИЗНЕНАДА, да му дават почетна карта за клуба на наивниците, да не използвам някоя по-силна дума...

Разбира се, че има някаква надеждица преди реванша! Затова сме фенове - да се надяваме и да си подкрепяме отбора и до последния процент шанс. Феновете не трябва да се панират и да се драматизира и така да е.б.а.в.а.т. мaйката на ситуацията в отбора, която не е е като да не е била е.б.а.н.а наскоро!! АТАКИ СЕГА КЪМ ОТБОРА И ТРЕНЬОРА ОТ СТРАНА НА ФЕНОВЕТЕ БИХА БИЛИ ОГРОМНА ГРЕШКА! СЕГА, НА РЕВАНША И СЛЕД НЕГО ТРЯБВА САМО ПОДКРЕПА! В КРАЙНА СМЕТКА КОЕ E ПО-ВАЖНОТО ЗА ФЕНОВЕТЕ - ДА СЕ НАРУГАЯT НА ТРЕНЬОР И ИГРАЧИ ИЛИ ДА НЕ ЗАСТРАШАТ СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ТИТЛАТА 2012, КОЯТО ЗА МЕН ПРОДЪЛЖАВА ДА БЪДЕ ЦЕЛ НОМЕР 1 ЗА СЕЗОНА?! Въпросите могат да бъдат към ръководството: Дали плащат навреме премиите, заплатите? Дали движат нещата около Армията и игрищата за школата или как така Бекали позна резултата? Или примерно дали мислят и с Делев и с Мораеш да се разделят, ако (ДАНО НЕ СЕ СЛУЧИ ВСЕ ПАК!) не влезем в групите на Лига Европа!?!?!


31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.