Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 25.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Горе главите след тази загубанови  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано18.08.11 23:30



Паднахме...толкоз за мача. Извън него не знам дали резонно румънците победиха. И като държава, и като футбол са сякаш малко по-напред. Лично аз бях оптимист за много добър резултат днес, ГЛАВНО заради името ЦСКА в Европа. Но БГ футбола е много зле. Ето румънския отбор Васлуй какво прави
FT FC Vaslui [2 - 0] Sparta Prague

Едва ли БГ отбор ще може да отстрани Спарта Прага.
Динамо Букурещ също ще се класират, въпреки минималната загуба като гост 1:2.

Друг резултат:
FT Slask Wroclaw [1 - 3] Rapid Bucuresti

Май съм прав



А хората се развиват. Ето един резултат от тази вечер:
FT Maccabi Tel Aviv [3 - 0] Panathinaikos

Остана да чакаме чудото и да лепим снимки на Търнава. Но просто омръзна да се радваш най-вече на неуспехите на другия отбор, вместо на успехите на своя отбор. Сега левскарите нормално са доволни тази вечер. Левскарския дух се върна.

Редактирано от tonzosjustice на 18.08.11 23:33.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано19.08.11 00:03



"ГЛАВНО заради името ЦСКА в Европа"

Ти майтапиш ли се? Кога последно сте впечатлили някого е Европа?





Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано19.08.11 00:13



бОли те оня работа за говедата. Ние днес паднахме от отбор, който е взимал КЕШ и изпусна финал преди няколко години в Европа. Говедата отпаднаха от отбор, който не е ставал шампион на страната си от 30 години...

Ние да си останем стабилни и да се подобряваме в България! В Европа, каквото стане. Това се знаеше още преди ма4овете с румънците.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Горе главите след тази загуба [re: tonzosjustice]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано19.08.11 00:36



Въпреки загубата съм на мнение, че Радуканов работи добре, просто потенциалът ни е ограничен. Не може централен защитник да ти е рендето Стоянов (видяхте ли го как подходи при втория гол на румънците?!?), Тошко и Галчев да ти правят играта, шишкавия Зику да се води звездата на отбора и да очакваш да биеш стабилен във всяко отношение отбор като Стяуа. Срещу Черноморец и Калиакра тази липса на качество не си личи, но в Европа всичко лъсва. Шансът ни беше да излезем като аутсайдери, да поставим цялото напрежение върху тях и да се опитаме да ги излъжем, както стана с Динамо преди години, само че нашите тоя път много си бяха повярвали и хубаво ги свалиха на земята...



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Henman]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано19.08.11 02:05



А и да не казваме, 4е и късметът е важен. Специално за Динамо още си спомням, как съдията не свирна една дузпа срещу нас и в ответната атака си подготвихме втория гол.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Henman]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано19.08.11 07:27



Абе истината е че отбора не е във форма - едвам бихме в първенството ,където трябва да мачкаме с по 5-6.
В София повче от равен едва ли ще изкараме.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано19.08.11 08:34



Нещата имат едно много просто обяснение - СПАС немаше ден


Яд ме е, че не познах резултата и нема да натрупам точки в СПАСБОНУСА, но все пак след седмица има реванш

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.08.11 09:32



Аз мнението си за мача съм го казал с прогнозата си - особено след като разбрах за липсата на Попов т.е. че ще трябва да прекрояваме защитата. От цялата работа за едно ме е яд - кога нашите халфове ще се научат, че трябва да гонят докрай противник с топка в крака? И кога ще се научим да се изтегляме за изкуствени засади?




Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: alessandron]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано19.08.11 10:47



....да добавя още нещо:
Чичо Пенчо затова ще остане велик щото знаеше кога и как да рискува - с нови играчи,или с суперофанзивна тактика в края и т.н.
Чудя се на Радуканов - като губиш един мач безславно ,що не се пробваш със смени да направиш нещо.Не го разбирам тоя,и в първенството ги прави същите.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано19.08.11 10:50



Аз съм на мнение че ако този отбор и треньор се запазят в следващите 3-5 години, като същевременно покрай старите опитни играчи се налагат млади перспективни таланти, след 3 до 5 год. този отбор на ЦСКА ще бъде в състояние да повтори успехите на ЦСКА от близкото минало като победите над Нотингам, Ливърпул, Баиерн Мюнхен и др. Но ако се купува и продава по един отбор на сезон, ще се състезаваме само за шампионската титла в родното първенсто




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.