Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 22.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Горе главите след тази загуба  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано18.08.11 23:30



Паднахме...толкоз за мача. Извън него не знам дали резонно румънците победиха. И като държава, и като футбол са сякаш малко по-напред. Лично аз бях оптимист за много добър резултат днес, ГЛАВНО заради името ЦСКА в Европа. Но БГ футбола е много зле. Ето румънския отбор Васлуй какво прави
FT FC Vaslui [2 - 0] Sparta Prague

Едва ли БГ отбор ще може да отстрани Спарта Прага.
Динамо Букурещ също ще се класират, въпреки минималната загуба като гост 1:2.

Друг резултат:
FT Slask Wroclaw [1 - 3] Rapid Bucuresti

Май съм прав



А хората се развиват. Ето един резултат от тази вечер:
FT Maccabi Tel Aviv [3 - 0] Panathinaikos

Остана да чакаме чудото и да лепим снимки на Търнава. Но просто омръзна да се радваш най-вече на неуспехите на другия отбор, вместо на успехите на своя отбор. Сега левскарите нормално са доволни тази вечер. Левскарския дух се върна.

Редактирано от tonzosjustice на 18.08.11 23:33.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано19.08.11 00:03



"ГЛАВНО заради името ЦСКА в Европа"

Ти майтапиш ли се? Кога последно сте впечатлили някого е Европа?





Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано19.08.11 00:13



бОли те оня работа за говедата. Ние днес паднахме от отбор, който е взимал КЕШ и изпусна финал преди няколко години в Европа. Говедата отпаднаха от отбор, който не е ставал шампион на страната си от 30 години...

Ние да си останем стабилни и да се подобряваме в България! В Европа, каквото стане. Това се знаеше още преди ма4овете с румънците.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор Henman (in the army)
Публикувано19.08.11 00:36



Въпреки загубата съм на мнение, че Радуканов работи добре, просто потенциалът ни е ограничен. Не може централен защитник да ти е рендето Стоянов (видяхте ли го как подходи при втория гол на румънците?!?), Тошко и Галчев да ти правят играта, шишкавия Зику да се води звездата на отбора и да очакваш да биеш стабилен във всяко отношение отбор като Стяуа. Срещу Черноморец и Калиакра тази липса на качество не си личи, но в Европа всичко лъсва. Шансът ни беше да излезем като аутсайдери, да поставим цялото напрежение върху тях и да се опитаме да ги излъжем, както стана с Динамо преди години, само че нашите тоя път много си бяха повярвали и хубаво ги свалиха на земята...



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Henman]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано19.08.11 02:05



А и да не казваме, 4е и късметът е важен. Специално за Динамо още си спомням, как съдията не свирна една дузпа срещу нас и в ответната атака си подготвихме втория гол.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Henman]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано19.08.11 07:27



Абе истината е че отбора не е във форма - едвам бихме в първенството ,където трябва да мачкаме с по 5-6.
В София повче от равен едва ли ще изкараме.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано19.08.11 08:34



Нещата имат едно много просто обяснение - СПАС немаше ден


Яд ме е, че не познах резултата и нема да натрупам точки в СПАСБОНУСА, но все пак след седмица има реванш

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.08.11 09:32



Аз мнението си за мача съм го казал с прогнозата си - особено след като разбрах за липсата на Попов т.е. че ще трябва да прекрояваме защитата. От цялата работа за едно ме е яд - кога нашите халфове ще се научат, че трябва да гонят докрай противник с топка в крака? И кога ще се научим да се изтегляме за изкуствени засади?




Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: alessandron]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано19.08.11 10:47



....да добавя още нещо:
Чичо Пенчо затова ще остане велик щото знаеше кога и как да рискува - с нови играчи,или с суперофанзивна тактика в края и т.н.
Чудя се на Радуканов - като губиш един мач безславно ,що не се пробваш със смени да направиш нещо.Не го разбирам тоя,и в първенството ги прави същите.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано19.08.11 10:50



Аз съм на мнение че ако този отбор и треньор се запазят в следващите 3-5 години, като същевременно покрай старите опитни играчи се налагат млади перспективни таланти, след 3 до 5 год. този отбор на ЦСКА ще бъде в състояние да повтори успехите на ЦСКА от близкото минало като победите над Нотингам, Ливърпул, Баиерн Мюнхен и др. Но ако се купува и продава по един отбор на сезон, ще се състезаваме само за шампионската титла в родното първенсто



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано19.08.11 11:20



Тонзосе от 20 години на никой не му пука за името Цска в Европа!
По този повод ето ти и един друг резултат от снощи:
Slovan Bratislava [1 - 0] AS Roma

rotesfeuer - Ливърпул също от над 20 години не са ставали шампиони на страната си. Не това е важното, а факта, че отбори от Словакия, Беларус, Румъния, Кипър са вече доста пред нас и се развиват.

MrN сериозно ли мислиш, че в тази социално-икономическа ситуация в България този отбор и този треньор може да се запазят 3-5 години ?



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: lnglourious]  
Автор MrN (The real)
Публикувано19.08.11 12:14



Е, то това ми е желанието, но ако бях оптимист за бъдещето на България, щях да съм си в Бг, а не извън


Все пак дано нещата се подобрят, макар че е малко вероятно. То и затова вече нямаме футболисти като от близкото минало, имаме играчи в чужбина, но никой не е на нивото на Стоичков примерно, ако трябва да говорим за футболисти от последните 15-ина години.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: lnglourious]  
Автор MrN (The real)
Публикувано19.08.11 12:15



Е, то това ми е желанието, но ако бях оптимист за бъдещето на България, щях да съм си в Бг, а не извън


Все пак дано нещата се подобрят, макар че е малко вероятно. То и затова вече нямаме футболисти като от близкото минало, имаме играчи в чужбина, но никой не е на нивото на Стоичков примерно, ако трябва да говорим за футболисти от последните 15-ина години.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: MrN]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 12:59



Млади и перспективни таланти в България? Ти в кой свят живееш.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 13:02



Логичен резултат и и логична игра от двата отбора. Само червени хардлайнери са вярвали, че имате шанс.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано19.08.11 14:24



Бе, аз не се считам за хардлайнер, опазил Бог, ма вярвах, че ще паднем МАКС с 1 гол - което е и видно от прогнозата ми де... Защото това е един идеален резултат за реванша. Смятах, че тук ще гиш излъжем и влизаме - не виждам нищо нереално в този сценарий. Че няма да бием беше ясно, ама тоя втория дето ни го праснаха и "довиждане, надежди, сбогом, мечти".... Тва е- както каза великия Борат - уелкъм бек ту блатото....

Лоша работа... не виждам никакъв шанс за реванша - мача ще е протоколен.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 14:44



Футболната логика говореше за победа на Стяуа и класиране по напред за стелистите. И снощи се видя, защо логиката беше такава.

Връщате се в блатото, където засега имате най-силните аргументи за титлата, макар, че за мен Радуканов е измислен треньор и също ще бъде разкрит. Като играчи обаче, имате най-балансираният състав.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.08.11 17:40



В царството на слепите и едноокия е цар!



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 17:47



Стара, но вярна приказка



Тема Никой и не е свалял главанови [re: tonzosjustice]  
Автор ALEXDGREAT (kola)
Публикувано20.08.11 00:42



Вижте - ние сме от ЦСКА ! Няма как да свалим глава. Какво означава да свалим глава? Та аз ще съм с гордо вдигната глава, каквото и да стане. Това е моят отбор.

Ще се надяваме на повече късмет тук ! Смешно е да кажа, че тук ще ги размажем. Но представете си, че падне един гол до 20та минута. Просто си представете. Представете си мача докрая, както и да завърши. Елате на стадиона, хора. Елате и се забавлявайте. Заебете другото.

Браво на всички момчета, които си изплюхме дробовете в Клуж, за да направим по - гостоприемна обстановката за ЦСКА ! През какви ли не перипети минахме. (тук е мястото да сложа една сочна псувня на "братята" сърби, на дучето, на румънската полиция. ) Но го направихме. Направете го и всички вие - тук в София.

Пък каквото ще да става. Това е нашия отбор. Ние сме си го избрали. Ние ще сме от него и след едно отпадане от европа. Ние ще сме с него до гроб.

Айде пък дано е нашата вечер. Спомнете си какво се случи с прехвалените рязани от Бешикташ, когато ни биха там 2:0. Ебал съм го че отпаднахме - валеше ни дъжда и бяхме щастливи. Поне до 100 и некоя минута. Айде сега да сме щастливи и след края на мача.



Тема Re: Никой и не е свалял главанови [re: ALEXDGREAT]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.08.11 10:37



Разкажи малко за екскурзията, пътуването, пристигането в Клуж...обстановката на мача, след мача....

Ти си бил там баце, отдели 10 минути, за да разкажеш в повече детайли, когато имаш време





Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Шишapkи]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.08.11 10:41



Успехите на единия и другия отбор са ясни, по-скоро единия отбор в Подуене няма значими успехи





Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: lnglourious]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.08.11 10:44



Успехите се броят на пръсти, защото всичко стана мръсни пари във футбола и един отбор всяка година сменя половината състав. Нищо чудно да бием сега 4:0 Стяуа, именно, заради мръсните пари





Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Vendome]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.08.11 10:45



Винаги ще вярваме, ако ще и срещу Вселената да играем.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано20.08.11 11:10



Тц. Заради СПАС



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Никой и не е свалял главанови [re: ALEXDGREAT]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано20.08.11 17:52



поздравления за поста!
ще бъдем там ,само заради надеждата че може да се повтори Бешекташ , усещането беше невероятно......



Тема Re: Никой и не е свалял главанови [re: ALEXDGREAT]  
Автор rotesfeuer (завинаги червен)
Публикувано20.08.11 19:11



МНОГО ЯСНО! ПОДКРЕПА!

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано20.08.11 21:34



Какъв е кефа да си пръв на село, като в града не те уважават?!



Тема тончо, реванша е 4-0нови [re: tonzosjustice]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано20.08.11 21:36



Спас, Спас, Платини, Зику





Тема Re: Никой и не е свалял главанови [re: ALEXDGREAT]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано20.08.11 21:38



А що метахте бомбички бе, баце?





Тема Re: тончо, реванша е 4-0нови [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано20.08.11 21:56



Обърка прогнозата си 3:1, а май и темата в която да пуснеш





Тема Re: Никой и не е свалял главанови [re: tonzosjustice]  
Автор ALEXDGREAT (kola)
Публикувано21.08.11 03:34



Ами щом искаш



Голям, уморителен преход. Тръгнахме към 23:30 от София. В 4:00 бяхме на сръбската граница, където сръбските гадове ни държаха повече от 3 часа, за да чакаме ескорт, който да ни прекара до границата с Румъния. Ние бяхме първия рейс там. Дойдоха втори, трети, четвърти... задаваше се и пети.

Накрая не издържахме и неколко човека тръгнахме на бунт с едни закани и псувни дето не са за писане Накрая тъпата патрулка се появи и след тръгването съм заспал. Събудих се на румънската граница демек след 75 километра. Часа вече беше към 8:30. Румънците са си европейци хората. Не като гадните сърби. Като оставим настрана закачките им, че Зику не е футболист и ще ни бият с поне 2:0 - там минахме за 15 минути. Кефеха се много на Вальо Илиев. И оттам започна баш пътуването през горите на Трансилвания. По пътя разбирахме новините, че билтетите са кът - пуснали са само 1100, а се очакваше да сме много повече. Към 15:30 най-накрая вече бяхме в Клуж. Демек точно 14 часа път. Нема да ти казвам как се чувствахме - сигурно се сещаш. Но пък бехме готови да подкрепяме отбора на макс. И оттам се почна епопеята с билетите. На касите няма. Полицаите ни пращаха ту в тоя, ту в ония хотел. Не знам каква е била врътката, но силно подозирам дучето (но това е въпрос, който по-добре да не коментирам тук). Все пак нашия рейс се снабди с билети благодарение на Ченчев (пресаташето). Пратихме няколко човека с такси до неговия хотел и оттам ги взеха. Сега - защо билетите са по хотелите е дълга тема според мен с главно действащо лице "Уважаеми Господине".

Както и да е. Клуж беше почервенял. Отвсякъде изскачаха цесекари. Навсякъде се чуваха песните ни. Фенове на Стяуа липсваха. Страх ли ги беше тия хора не знам. Разбира се ние сме си в приятелски отношения с тях (или поне някои от нас и някои от тях) и редките засечки с техни групи минаваха само с подозрителни погледи. + това техните ултраси бойкотират циганина бекали.

Нашата си група (разбирай Офанзива) си чукнахме една среща на площада към 6. Преди това пиене и ядене на корем из Клуж. Всичко беше много по - евтино от София и направо се чувствахме царе. Града е много красив. Инфраструктура, катедрали, зеленина. Абе готино.

Като се насъбрахме към 7 тръгнахме към стадиона с импровизирано шевствие. За нещастие на горките румънци на едно кръстовище се засекохме с рейса на ЦСКА и стана мазало. Няма светофари, няма коли с предимство, няма полиция и правила. Блокирахме всичко. Футболистите се същисаха отвътре. Продължихме към стадиона като огласяхме всичко по пътя си. И тогава дойде шибаната случка.

Един идиот с тениска на бешикташ, хванал гаджето си под ръка реши да мине през нас. Дееба майка му и на наивния глупак. На 4 тата секунда му се еба майката и неколко от нашите почнаха да го събличат. На 8та секунда сякаш от нищото изскочиха робокопи и се започна едно меле. Хвърлени бутилки, счупени стъкла. Абе - страшно беше. А тия копелета не си поплюват. Хич.

Вкараха двама в кола на жандармерията. Застанахме пред нея. Обаче тия тръгнаха да ни газят. Оттам пак меле - пак арестувани. След което ни заобиколиха доста сериозно и продължихме към стадиона. Там всичко е ясно. ЛУДНИЦА ! Вече има клипове из интернет - можеш да ги прегледаш. След 14 часа път - без да се наспим след сума ти изпит алкохол и обиколки за билети - направо се размазахме от скачане, викане, пеене.

Абе добро преживяване беше. Сигурно няма да тръгна вече на такава дълга екскурзия с автобус, но не съжалявам.

След мача - нищо интересно освен, че ченгетата в България ни отклоняваха от всяка бензиностанция. В България бяхме към 12:00 на другия ден. Накрая пак се стигна до бунт и след като шофера беше заплашен, че рейса ще стане кабриолет спряхме на една, която полицията не беше успяла да блокира. Разбира си бяхме ескортирани през цялото време. Но само набюдаваха на въпросната бензиностанция.

Сбито разказано е това. Има и неща, които ще премълча.Голямо приключение беше. За жалост загубихме. Но в предишния пост си казах мнението за реванша. Всички на стадиона. САМО ЦСКА !

п.п.

Пропуснах да кажа, че много хора бяха останали без билети и лично Каубоя (не го харесвам, но трябва да му се признае) ги вкарваше вътре.

Редактирано от ALEXDGREAT на 21.08.11 03:38.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано21.08.11 08:49



...пък и нека не забравяме,че има още един мач и той ще е в София.
Все пак ЦСКА е отбор за който не е проблем да вкара два гола на всеки

Всеки народ заслужава царя си



Тема Re: Никой и не е свалял главанови [re: ALEXDGREAT]  
Автор MrN (The real)
Публикувано21.08.11 12:59



Голям, уморителен преход. Тръгнахме към 23:30 от София. В 4:00 бяхме на сръбската граница, където сръбските гадове ни държаха повече от 3 часа....

К за сърбите и К за мамалигарите. Победа с 4-0 и президента им ще спре да приказва за дълго време





Тема Екстра разказнови [re: ALEXDGREAT]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано21.08.11 13:06



Мерси баце за това подробно описание. Аз съм пътувал 18 часа преход с бус и знам кво. Сърбите са мръсни копеленца, мен един път искаха да ме арестуват на границата, щото ме сметнаха за трафикант



Аз вече се обърках кои са Офанзива, кои са хората на Дучето, кои са еди какви си. Но това няма особено значение. Важно е да се подкрепя отбора ..."даже и на край света, в сърцето на врага.."

В четвъртък съм на мача! КЗЛ



Тема сичко е точнонови [re: tonzosjustice]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано21.08.11 15:54



нали и румънците требва да си вкарат гол

Зику баце



Тема Re: Екстра разказнови [re: tonzosjustice]  
Автор ALEXDGREAT (kola)
Публикувано21.08.11 18:44



Офанзива е Сектор Г в целия си блясък.

Другите са или все още не избрали или платени фенове:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.