Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано19.08.11 11:20



Тонзосе от 20 години на никой не му пука за името Цска в Европа!
По този повод ето ти и един друг резултат от снощи:
Slovan Bratislava [1 - 0] AS Roma

rotesfeuer - Ливърпул също от над 20 години не са ставали шампиони на страната си. Не това е важното, а факта, че отбори от Словакия, Беларус, Румъния, Кипър са вече доста пред нас и се развиват.

MrN сериозно ли мислиш, че в тази социално-икономическа ситуация в България този отбор и този треньор може да се запазят 3-5 години ?



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: lnglourious]  
Автор MrN (The real)
Публикувано19.08.11 12:14



Е, то това ми е желанието, но ако бях оптимист за бъдещето на България, щях да съм си в Бг, а не извън


Все пак дано нещата се подобрят, макар че е малко вероятно. То и затова вече нямаме футболисти като от близкото минало, имаме играчи в чужбина, но никой не е на нивото на Стоичков примерно, ако трябва да говорим за футболисти от последните 15-ина години.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: lnglourious]  
Автор MrN (The real)
Публикувано19.08.11 12:15



Е, то това ми е желанието, но ако бях оптимист за бъдещето на България, щях да съм си в Бг, а не извън


Все пак дано нещата се подобрят, макар че е малко вероятно. То и затова вече нямаме футболисти като от близкото минало, имаме играчи в чужбина, но никой не е на нивото на Стоичков примерно, ако трябва да говорим за футболисти от последните 15-ина години.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: MrN]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 12:59



Млади и перспективни таланти в България? Ти в кой свят живееш.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 13:02



Логичен резултат и и логична игра от двата отбора. Само червени хардлайнери са вярвали, че имате шанс.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: tonzosjustice]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано19.08.11 14:24



Бе, аз не се считам за хардлайнер, опазил Бог, ма вярвах, че ще паднем МАКС с 1 гол - което е и видно от прогнозата ми де... Защото това е един идеален резултат за реванша. Смятах, че тук ще гиш излъжем и влизаме - не виждам нищо нереално в този сценарий. Че няма да бием беше ясно, ама тоя втория дето ни го праснаха и "довиждане, надежди, сбогом, мечти".... Тва е- както каза великия Борат - уелкъм бек ту блатото....

Лоша работа... не виждам никакъв шанс за реванша - мача ще е протоколен.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 14:44



Футболната логика говореше за победа на Стяуа и класиране по напред за стелистите. И снощи се видя, защо логиката беше такава.

Връщате се в блатото, където засега имате най-силните аргументи за титлата, макар, че за мен Радуканов е измислен треньор и също ще бъде разкрит. Като играчи обаче, имате най-балансираният състав.



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано19.08.11 17:40



В царството на слепите и едноокия е цар!



Тема Re: Горе главите след тази загубанови [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано19.08.11 17:47



Стара, но вярна приказка



Тема Никой и не е свалял главанови [re: tonzosjustice]  
Автор ALEXDGREAT (kola)
Публикувано20.08.11 00:42



Вижте - ние сме от ЦСКА ! Няма как да свалим глава. Какво означава да свалим глава? Та аз ще съм с гордо вдигната глава, каквото и да стане. Това е моят отбор.

Ще се надяваме на повече късмет тук ! Смешно е да кажа, че тук ще ги размажем. Но представете си, че падне един гол до 20та минута. Просто си представете. Представете си мача докрая, както и да завърши. Елате на стадиона, хора. Елате и се забавлявайте. Заебете другото.

Браво на всички момчета, които си изплюхме дробовете в Клуж, за да направим по - гостоприемна обстановката за ЦСКА ! През какви ли не перипети минахме. (тук е мястото да сложа една сочна псувня на "братята" сърби, на дучето, на румънската полиция. ) Но го направихме. Направете го и всички вие - тук в София.

Пък каквото ще да става. Това е нашия отбор. Ние сме си го избрали. Ние ще сме от него и след едно отпадане от европа. Ние ще сме с него до гроб.

Айде пък дано е нашата вечер. Спомнете си какво се случи с прехвалените рязани от Бешикташ, когато ни биха там 2:0. Ебал съм го че отпаднахме - валеше ни дъжда и бяхме щастливи. Поне до 100 и некоя минута. Айде сега да сме щастливи и след края на мача.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.